Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 20-05-2017 16:00 VCB VE1 Spoord. Boys VE1
C 20-05-2017 13:00 Rijen JG1G G-Team Spoordonkse Boys JG1 Baast, J.P. van 0-2
C 14-05-2017 12:00 Audacia 1 Spoordonkse Boys 1 3-0
C 13-05-2017 16:00 Spoord. Boys VE1 Nemelaer VE1 Ria van Ham (Scheidsrechter)
C 13-05-2017 13:15 SBC JG1G G-Team Spoordonkse Boys JG1 Verhoeven, R. 7-0
B 13-05-2017 11:45 Gestel JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1 Manichand, R.L.A.C. 0-4
C 09-05-2017 19:00 ST EDN 56 / RKDSV JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 Corput, J. van den 0-0
C 08-05-2017 19:00 Oirschot V. JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 Hoppenbrouwers, L. 0-2
C 07-05-2017 14:30 Spoordonkse Boys 1 Riel 1 3-0
C 07-05-2017 10:00 Oirschot V. 11 Spoordonkse Boys 5 Eijnden, H.J.M.A. van den 5-5
C 07-05-2017 12:00 EFC 8 Spoordonkse Boys 6 Gerven, L.S.W. van 5-2
C 07-05-2017 12:00 Spoordonkse Boys 2 Rood Wit V 3 3-0
C 07-05-2017 10:00 De Zuiderburen 3 Spoordonkse Boys 7 Huijbregts, MJM 5-1
C 07-05-2017 12:00 Spoordonkse Boys 3 Audacia 3 Johan Verhagen (Scheidsrechter) 2-3
C 07-05-2017 12:00 RPC 4 Spoordonkse Boys 4 Eigenberg, M 2-1
C 06-05-2017 16:45 Best Vooruit VE1 Spoord. Boys VE1
C 06-05-2017 13:00 Dommelen JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 Grijseels, M. 2-3
C 06-05-2017 15:00 DBS JO17-2 Spoordonkse Boys JO17-1 Thijssen, K. 3-6
C 06-05-2017 13:00 De Raven JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-2 Montfort, P.J.A. van 1-10
C 06-05-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Hoogeloon JO15-1 Ria van Ham (Scheidsrechter) 6-0
C 06-05-2017 10:00 G-Team Spoordonkse Boys JG1 RKDVC JG1G Jorn Neggers (Scheidsrechter) 3-0
C 06-05-2017 11:30 Rood Wit V JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1 Heeren, M.J.T. 4-1
C 06-05-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO13-2 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Mathijs Heyms (Scheidsrechter) 1-7
C 06-05-2017 10:00 DBS JO11-11 Spoordonkse Boys JO11-1 3-2
C 06-05-2017 09:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Were Di JO9-1 Max Rijnen (Scheidsrechter) 2-2
C 06-05-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 SBC JO9-10 Stan van Kroonenburg (Scheidsrechter) 0-12
C 30-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 6 EDN'56 3 Vlemminx, JA… (+1) 1-1
C 30-04-2017 12:00 De Valk 2 Spoordonkse Boys 2 Noppe, D.E.A. 3-0
C 30-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 7 Wilhelmina Boys 9 Ham, R. van… (+1) 2-5
C 30-04-2017 11:45 Taxandria 3 Spoordonkse Boys 3 Willems, A.M. 3-5
C 30-04-2017 12:00 Spoordonkse Boys 4 Unitas'59 6 Verhagen, J.H.M.… (+1) 1-3
C 30-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys 1 Viola 1 Wildenberg, J.H. van den 2-2
C 30-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 5 Hilvaria 9 Smetsers Czn, C… (+1) 6-1
C 29-04-2017 16:00 LSV VE1 Spoord. Boys VE1 2-3
C 29-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Oirschot V. JO17-2 John Rijnen (Scheidsrechter) 1-2
C 29-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-2 Rood Wit V JO15-3 Bram op 't Hoog (Scheidsrechter) 10-2
C 29-04-2017 11:00 DEES JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-2 Hest, J. van 3-3
C 25-04-2017 20:00 Nevelo 5 Spoordonkse Boys 3 Yarar, S. 4-0
C 23-04-2017 10:00 RKDSV 6 Spoordonkse Boys 5 Woensel, T.C. van 5-1
C 23-04-2017 14:30 RKDSV 1 Spoordonkse Boys 1 Hoog, L.L.A. op 't 0-0
C 23-04-2017 11:00 Oirschot V. 6 Spoordonkse Boys 7 Vogels, B.F.M. 3-0
C 23-04-2017 10:00 HMVV 4 Spoordonkse Boys 4 Paridaans, F.J.H.M. 1-6
C 22-04-2017 16:00 Spoord. Boys VE1 ODC VE1 Ria van Ham (Scheidsrechter)
C 22-04-2017 14:45 De Raven JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 Loomans, A. 4-0
C 22-04-2017 12:45 Audacia JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 Schepens, E. 2-4
C 22-04-2017 10:15 Roosendaal JG1 G-Team Spoordonkse Boys JG1 Meel, J.G.P. van 3-11
C 22-04-2017 13:00 SDO'39 JO13-1G Spoordonkse Boys JO13-1 Maas, M. 1-9
C 22-04-2017 10:00 WODAN JO11-6 Spoordonkse Boys JO11-1 3-9
C 20-04-2017 18:45 DEES 2 Spoordonkse Boys 4 Rooijakkers, R.H.J.W. 4-0
C 20-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO13-2 DOSL JO13-3 Mattheeuwse, H.A.J.… (+1) 0-7
B 20-04-2017 19:00 Spoordonkse Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-5 Heyms, M.L.C.J.… (+1) 2-0
C 19-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Beerse Boys JO9-1 Bjarne van Keulen (Scheidsrechter) 5-2
C 18-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO9-2 WODAN JO9-10 Max Rijnen (Scheidsrechter) 1-3
B 17-04-2017 14:30 Hapert JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 Mill, J.H.M. van 5-1
V 15-04-2017 16:00 Spoord. Boys VE1 Taxandria VE1 Johan Verhagen (Scheidsrechter)
C 15-04-2017 14:30 Acht JO17-2 Spoordonkse Boys JO17-1 Ruijter, M.J. de 4-10
C 15-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-2 Dommelen JO15-4G Ria van Ham (Scheidsrechter) 4-4
C 15-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Were Di JO15-1 Toon van Gestel (Scheidsrechter) 1-1
C 15-04-2017 10:00 G-Team Spoordonkse Boys JG1 HRC'14 JG1G Ben Smetsers (Scheidsrechter) 7-2
C 15-04-2017 10:00 DOSL JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-2 Cremers, M. 3-4
C 15-04-2017 12:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Hilvaria JO13-3 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter) 9-1
C 15-04-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Beerse Boys JO11-4 Ruud van Kroonenburg (Scheidsrechter) 5-4
C 15-04-2017 09:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Hilvaria JO9-1 Koen van Overdijk (Scheidsrechter) 3-2
C 15-04-2017 09:00 Acht JO9-6 Spoordonkse Boys JO9-2 5-0
C 13-04-2017 19:00 Dommelen JO13-4G Spoordonkse Boys JO13-2 Broek, P. van den 4-0
C 09-04-2017 10:00 UNA 12 Spoordonkse Boys 6 Tramontina, R. 6-3
C 09-04-2017 11:45 Spoordonkse Boys 2 Waalre 2 John Beerens (Scheidsrechter) 1-5
C 09-04-2017 12:00 De Bocht'80 3 Spoordonkse Boys 7 Nuwenhoud, H.W.M. 4-0
C 09-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys 1 EDN'56 1 Houtepen, J.C. 4-0
C 09-04-2017 12:00 OVC'26 6 Spoordonkse Boys 3 2-1
C 09-04-2017 12:00 Spoordonkse Boys 4 RKVVO 4 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter) 2-0
C 09-04-2017 10:00 Tuldania 4 Spoordonkse Boys 5 Biggelaar, A. van den 5-4
C 08-04-2017 15:30 Boxtel VE1 Spoord. Boys VE1
C 08-04-2017 14:30 Tuldania JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 Hesselmans, A.M.P. 2-1
C 08-04-2017 14:00 SJO VV LBC JO17-1 Spoordonkse Boys JO17-1 Bouras, A. 1-2
C 08-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Maliskamp JO15-1 Agt, A.J. van 3-3
C 08-04-2017 12:45 RKDSV JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-2 Heuvelmans, K.A.H. 2-1
C 08-04-2017 12:30 Spoordonkse Boys JO13-1 De Raven JO13-1 Ham, R. van 1-3
C 08-04-2017 10:00 Bladella JO13-4 Spoordonkse Boys JO13-2 Maas, J.J. 8-1
C 08-04-2017 vervallen Spoordonkse Boys JO11-1 SV Budel JO11-5
C 08-04-2017 08:45 Nuenen JO9-8 Spoordonkse Boys JO9-2 Beek, Pepijn van 0-3
C 08-04-2017 10:15 Zwaluw VFC JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 1-3
C 05-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO15-1 Acht JO15-1 Heyms, M.L.C.J. 2-1
C 05-04-2017 19:00 Spoordonkse Boys JO13-2 Dommelen JO13-4G Smetsers, G.L.J. 0-8
B 05-04-2017 18:30 OSC'45 JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 4-3
C 02-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 7 EDN'56 4 Smetsers Czn, C 2-3
C 02-04-2017 14:00 Essche Boys 1 Spoordonkse Boys 1 Engelen, N.L.M. van 0-4
C 02-04-2017 11:30 Spoordonkse Boys 3 TSV Gudok 5 Johan Verhagen (Scheidsrechter) 2-2
C 02-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 5 Reusel Sport/Faes Gr 10 Beerens, J.F. 3-7
C 02-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys 6 Beerse Boys 7 Martijn van Nunen (Scheidsrechter) 0-5
C 02-04-2017 11:30 Steensel 2 Spoordonkse Boys 2 Warners, E. 0-0
C 01-04-2017 16:00 Spoord. Boys VE1 Jong Brabant VE1 Toon van Agt (Scheidsrechter)
C 01-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Best Vooruit JO19-2 Toon van Agt (Scheidsrechter) 2-1
C 01-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 HSE JO17-1 Rijnen, J.F.… (+1) 11-2
C 01-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-2 Waalre JO15-3 Ham, R. van… (+1) 5-5
C 01-04-2017 13:00 Best Vooruit JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 Well, J. van 1-4
C 01-04-2017 09:00 Hilvaria JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-1 Oomens, D. 4-6
C 01-04-2017 vervallen ZSC JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1
C 01-04-2017 10:30 Beerse Boys JO11-4 Spoordonkse Boys JO11-1 Fiers, Daan 2-7
C 01-04-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 Acht JO9-6 Mathijs Heyms (Scheidsrechter) 1-5
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 20-05-2017 16:00 VCB VE1 Spoord. Boys VE1
C 20-05-2017 13:00 Rijen JG1G G-Team Spoordonkse Boys JG1 Baast, J.P. van 0-2
C 14-05-2017 12:00 Audacia 1 Spoordonkse Boys 1 3-0
C 13-05-2017 16:00 Spoord. Boys VE1 Nemelaer VE1 Ria van Ham (Scheidsrechter)
C 13-05-2017 13:15 SBC JG1G G-Team Spoordonkse Boys JG1 Verhoeven, R. 7-0
C 09-05-2017 19:00 ST EDN 56 / RKDSV JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 Corput, J. van den 0-0
C 08-05-2017 19:00 Oirschot V. JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 Hoppenbrouwers, L. 0-2
C 07-05-2017 14:30 Spoordonkse Boys 1 Riel 1 3-0
C 07-05-2017 10:00 Oirschot V. 11 Spoordonkse Boys 5 Eijnden, H.J.M.A. van den 5-5
C 07-05-2017 12:00 EFC 8 Spoordonkse Boys 6 Gerven, L.S.W. van 5-2
C 07-05-2017 12:00 Spoordonkse Boys 2 Rood Wit V 3 3-0
C 07-05-2017 10:00 De Zuiderburen 3 Spoordonkse Boys 7 Huijbregts, MJM 5-1
C 07-05-2017 12:00 Spoordonkse Boys 3 Audacia 3 Johan Verhagen (Scheidsrechter) 2-3
C 07-05-2017 12:00 RPC 4 Spoordonkse Boys 4 Eigenberg, M 2-1
C 06-05-2017 16:45 Best Vooruit VE1 Spoord. Boys VE1
C 06-05-2017 13:00 Dommelen JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 Grijseels, M. 2-3
C 06-05-2017 15:00 DBS JO17-2 Spoordonkse Boys JO17-1 Thijssen, K. 3-6
C 06-05-2017 13:00 De Raven JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-2 Montfort, P.J.A. van 1-10
C 06-05-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Hoogeloon JO15-1 Ria van Ham (Scheidsrechter) 6-0
C 06-05-2017 10:00 G-Team Spoordonkse Boys JG1 RKDVC JG1G Jorn Neggers (Scheidsrechter) 3-0
C 06-05-2017 11:30 Rood Wit V JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1 Heeren, M.J.T. 4-1
C 06-05-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO13-2 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Mathijs Heyms (Scheidsrechter) 1-7
C 06-05-2017 10:00 DBS JO11-11 Spoordonkse Boys JO11-1 3-2
C 06-05-2017 09:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Were Di JO9-1 Max Rijnen (Scheidsrechter) 2-2
C 06-05-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 SBC JO9-10 Stan van Kroonenburg (Scheidsrechter) 0-12
C 30-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 6 EDN'56 3 Vlemminx, JA… (+1) 1-1
C 30-04-2017 12:00 De Valk 2 Spoordonkse Boys 2 Noppe, D.E.A. 3-0
C 30-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 7 Wilhelmina Boys 9 Ham, R. van… (+1) 2-5
C 30-04-2017 11:45 Taxandria 3 Spoordonkse Boys 3 Willems, A.M. 3-5
C 30-04-2017 12:00 Spoordonkse Boys 4 Unitas'59 6 Verhagen, J.H.M.… (+1) 1-3
C 30-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys 1 Viola 1 Wildenberg, J.H. van den 2-2
C 30-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 5 Hilvaria 9 Smetsers Czn, C… (+1) 6-1
C 29-04-2017 16:00 LSV VE1 Spoord. Boys VE1 2-3
C 29-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Oirschot V. JO17-2 John Rijnen (Scheidsrechter) 1-2
C 29-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-2 Rood Wit V JO15-3 Bram op 't Hoog (Scheidsrechter) 10-2
C 29-04-2017 11:00 DEES JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-2 Hest, J. van 3-3
C 25-04-2017 20:00 Nevelo 5 Spoordonkse Boys 3 Yarar, S. 4-0
C 23-04-2017 10:00 RKDSV 6 Spoordonkse Boys 5 Woensel, T.C. van 5-1
C 23-04-2017 14:30 RKDSV 1 Spoordonkse Boys 1 Hoog, L.L.A. op 't 0-0
C 23-04-2017 11:00 Oirschot V. 6 Spoordonkse Boys 7 Vogels, B.F.M. 3-0
C 23-04-2017 10:00 HMVV 4 Spoordonkse Boys 4 Paridaans, F.J.H.M. 1-6
C 22-04-2017 16:00 Spoord. Boys VE1 ODC VE1 Ria van Ham (Scheidsrechter)
C 22-04-2017 14:45 De Raven JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 Loomans, A. 4-0
C 22-04-2017 12:45 Audacia JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 Schepens, E. 2-4
C 22-04-2017 10:15 Roosendaal JG1 G-Team Spoordonkse Boys JG1 Meel, J.G.P. van 3-11
C 22-04-2017 13:00 SDO'39 JO13-1G Spoordonkse Boys JO13-1 Maas, M. 1-9
C 22-04-2017 10:00 WODAN JO11-6 Spoordonkse Boys JO11-1 3-9
C 20-04-2017 18:45 DEES 2 Spoordonkse Boys 4 Rooijakkers, R.H.J.W. 4-0
C 20-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO13-2 DOSL JO13-3 Mattheeuwse, H.A.J.… (+1) 0-7
C 19-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Beerse Boys JO9-1 Bjarne van Keulen (Scheidsrechter) 5-2
C 18-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO9-2 WODAN JO9-10 Max Rijnen (Scheidsrechter) 1-3
C 15-04-2017 14:30 Acht JO17-2 Spoordonkse Boys JO17-1 Ruijter, M.J. de 4-10
C 15-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-2 Dommelen JO15-4G Ria van Ham (Scheidsrechter) 4-4
C 15-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Were Di JO15-1 Toon van Gestel (Scheidsrechter) 1-1
C 15-04-2017 10:00 G-Team Spoordonkse Boys JG1 HRC'14 JG1G Ben Smetsers (Scheidsrechter) 7-2
C 15-04-2017 10:00 DOSL JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-2 Cremers, M. 3-4
C 15-04-2017 12:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Hilvaria JO13-3 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter) 9-1
C 15-04-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Beerse Boys JO11-4 Ruud van Kroonenburg (Scheidsrechter) 5-4
C 15-04-2017 09:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Hilvaria JO9-1 Koen van Overdijk (Scheidsrechter) 3-2
C 15-04-2017 09:00 Acht JO9-6 Spoordonkse Boys JO9-2 5-0
C 13-04-2017 19:00 Dommelen JO13-4G Spoordonkse Boys JO13-2 Broek, P. van den 4-0
C 09-04-2017 10:00 UNA 12 Spoordonkse Boys 6 Tramontina, R. 6-3
C 09-04-2017 11:45 Spoordonkse Boys 2 Waalre 2 John Beerens (Scheidsrechter) 1-5
C 09-04-2017 12:00 De Bocht'80 3 Spoordonkse Boys 7 Nuwenhoud, H.W.M. 4-0
C 09-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys 1 EDN'56 1 Houtepen, J.C. 4-0
C 09-04-2017 12:00 OVC'26 6 Spoordonkse Boys 3 2-1
C 09-04-2017 12:00 Spoordonkse Boys 4 RKVVO 4 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter) 2-0
C 09-04-2017 10:00 Tuldania 4 Spoordonkse Boys 5 Biggelaar, A. van den 5-4
C 08-04-2017 15:30 Boxtel VE1 Spoord. Boys VE1
C 08-04-2017 14:30 Tuldania JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 Hesselmans, A.M.P. 2-1
C 08-04-2017 14:00 SJO VV LBC JO17-1 Spoordonkse Boys JO17-1 Bouras, A. 1-2
C 08-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Maliskamp JO15-1 Agt, A.J. van 3-3
C 08-04-2017 12:45 RKDSV JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-2 Heuvelmans, K.A.H. 2-1
C 08-04-2017 12:30 Spoordonkse Boys JO13-1 De Raven JO13-1 Ham, R. van 1-3
C 08-04-2017 10:00 Bladella JO13-4 Spoordonkse Boys JO13-2 Maas, J.J. 8-1
C 08-04-2017 vervallen Spoordonkse Boys JO11-1 SV Budel JO11-5
C 08-04-2017 08:45 Nuenen JO9-8 Spoordonkse Boys JO9-2 Beek, Pepijn van 0-3
C 08-04-2017 10:15 Zwaluw VFC JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 1-3
C 05-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO15-1 Acht JO15-1 Heyms, M.L.C.J. 2-1
C 05-04-2017 19:00 Spoordonkse Boys JO13-2 Dommelen JO13-4G Smetsers, G.L.J. 0-8
C 02-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 7 EDN'56 4 Smetsers Czn, C 2-3
C 02-04-2017 14:00 Essche Boys 1 Spoordonkse Boys 1 Engelen, N.L.M. van 0-4
C 02-04-2017 11:30 Spoordonkse Boys 3 TSV Gudok 5 Johan Verhagen (Scheidsrechter) 2-2
C 02-04-2017 11:00 Spoordonkse Boys 5 Reusel Sport/Faes Gr 10 Beerens, J.F. 3-7
C 02-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys 6 Beerse Boys 7 Martijn van Nunen (Scheidsrechter) 0-5
C 02-04-2017 11:30 Steensel 2 Spoordonkse Boys 2 Warners, E. 0-0
C 01-04-2017 16:00 Spoord. Boys VE1 Jong Brabant VE1 Toon van Agt (Scheidsrechter)
C 01-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Best Vooruit JO19-2 Toon van Agt (Scheidsrechter) 2-1
C 01-04-2017 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 HSE JO17-1 Rijnen, J.F.… (+1) 11-2
C 01-04-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-2 Waalre JO15-3 Ham, R. van… (+1) 5-5
C 01-04-2017 13:00 Best Vooruit JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 Well, J. van 1-4
C 01-04-2017 09:00 Hilvaria JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-1 Oomens, D. 4-6
C 01-04-2017 vervallen ZSC JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1
C 01-04-2017 10:30 Beerse Boys JO11-4 Spoordonkse Boys JO11-1 Fiers, Daan 2-7
C 01-04-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 Acht JO9-6 Mathijs Heyms (Scheidsrechter) 1-5
C 01-04-2017 10:15 Hilvaria JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 8-4
C 30-03-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO13-2 Bladella JO13-4 Harm Mattheeuwse (Scheidsrechter) 1-5
C 26-03-2017 12:00 Spoordonkse Boys 4 SBC 5 Toon van Agt (Scheidsrechter) 0-5
C 26-03-2017 10:00 Beerse Boys 12 Spoordonkse Boys 5 Rooijakkers, P.J.A.M. 6-1
C 26-03-2017 12:00 Knegselse Boys 3 Spoordonkse Boys 6 Willems, H. 2-3
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 13-05-2017 11:45 Gestel JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1 Manichand, R.L.A.C. 0-4
B 20-04-2017 19:00 Spoordonkse Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-5 Heyms, M.L.C.J.… (+1) 2-0
B 17-04-2017 14:30 Hapert JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 Mill, J.H.M. van 5-1
B 05-04-2017 18:30 OSC'45 JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 4-3
B 16-02-2017 19:30 Spoordonkse Boys JO19-1 OSC'45 JO19-1 John Beerens (Scheidsrechter) 4-2
B 04-02-2017 09:45 OJC ROSMALEN JO13-4 Spoordonkse Boys JO13-1 Goedhart, S.L.H. 2-3
B 04-02-2017 09:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Best Vooruit JO8-1 Jorn Neggers (Scheidsrechter) 6-3
B 01-02-2017 19:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Braakhuizen JO15-1 Johan Verhagen (Scheidsrechter) 3-3
B 10-12-2016 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 EFC JO13-2 Ham, R. van… (+1) 8-1
B 29-10-2016 15:00 SBC JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 Dinter, H.J. van 0-2
B 29-10-2016 14:45 Best Vooruit JO17-2 Spoordonkse Boys JO17-1 Verboven, T. 3-1
B 29-10-2016 12:30 Oirschot V. JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-2 Nuwenhoud, H.W.M. 7-6
B 29-10-2016 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Zwaluw VFC JO13-4 Ham, R. van… (+1) 14-6
B 29-10-2016 10:30 Spoordonkse Boys JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-3 Neggers, J.J.K.… (+1) 1-2
B 29-10-2016 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Beerse Boys JO11-1 Stan van Kroonenburg (Scheidsrechter) 1-20
B 29-10-2016 09:30 Spoordonkse Boys JO9-1 SVSSS JO9-2 Stan van Kroonenburg (Scheidsrechter) 7-1
B 29-10-2016 09:00 SBC JO9-9 Spoordonkse Boys JO9-2 4-1
B 14-09-2016 19:00 WODAN JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-1 Ham, R. van 0-13
B 11-09-2016 12:15 ODC 9 Spoordonkse Boys 7 Oedairadsjingh, M.R. 7-2
B 11-09-2016 12:00 Spoordonkse Boys 4 Taxandria 3 Hout, J.C.W. van den 2-5
B 11-09-2016 11:00 Spoordonkse Boys 6 ODC 7 Nunen, M.P.J. van 0-5
B 10-09-2016 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Zwaluw VFC JO19-2 Agt, A.J. van 0-2
B 10-09-2016 14:30 Vessem JO17-1 Spoordonkse Boys JO17-1 Schriders, AGCJM 5-2
B 10-09-2016 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Reusel Sport/Faes Gr JO15-2G Ham, R. van 11-0
B 10-09-2016 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 Spoordonkse Boys JO15-2 Verbeek, G.L. 2-1
B 10-09-2016 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Boxtel JO13-2 Neggers, J.J.K. 10-1
B 10-09-2016 11:00 DEES JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-2 Dieker, E.F. 4-6
B 10-09-2016 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Oirschot V. JO11-2 Kroonenburg, R.P.J. van 0-12
B 10-09-2016 10:15 Nemelaer JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 2-3
B 10-09-2016 09:15 Best Vooruit JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-2 19-0
B 07-09-2016 19:00 Spoordonkse Boys JO15-2 Boxtel JO15-2 Smetsers Czn, C 1-6
B 04-09-2016 11:00 Spoordonkse Boys 7 Oirschot V. 7 Godfried de Bekker (Scheidsrechter) 1-4
B 04-09-2016 12:00 Spoordonkse Boys 4 Helvoirt 4 Wildenberg, CH vd 4-2
B 04-09-2016 10:00 Oirschot V. 11 Spoordonkse Boys 6 Groot, J de 6-5
B 03-09-2016 14:30 Beerse Boys JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 Rooijakkers, P.J.A.M. 1-2
B 03-09-2016 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 Smetsers Czn, C 6-1
B 03-09-2016 11:30 Spoordonkse Boys JO13-2 Beerse Boys JO13-3 Ham, R. van 6-3
B 03-09-2016 11:30 Best Vooruit JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1 Beers, L. van 0-3
B 03-09-2016 08:45 Boxtel JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1 15-1
B 03-09-2016 09:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-4 Heyms, M.L.C.J. 11-0
B 03-09-2016 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 SJO VV LBC JO9-1 , 0-21
B 28-08-2016 11:45 Spoordonkse Boys 2 Unitas'59 3 Wildenberg, CH vd 2-0
B 28-08-2016 10:00 Audacia 4 Spoordonkse Boys 4 Jansen, HM 4-2
B 28-08-2016 11:00 Spoordonkse Boys 6 Beerse Boys 8 Verhagen, J.H.M. 1-2
B 28-08-2016 13:00 Spoordonkse Boys 1 Braakhuizen 1 Kroon, J.J.P. de 2-2
B 28-08-2016 13:00 Beerse Boys 11 Spoordonkse Boys 7 Kroot, E.J.H.M. 2-0
B 25-08-2016 18:45 Beerse Boys 3 Spoordonkse Boys 2 Spijkers, R.H.W.M. 5-3
B 23-08-2016 20:00 BES 1 Spoordonkse Boys 1 Schepers, B. 1-2
B 21-08-2016 14:30 Riethoven 1 Spoordonkse Boys 1 Masman, J.D. 1-4
B 21-08-2016 11:00 Spoordonkse Boys 2 Wilhelmina Boys 2 Wildenberg, CH vd 3-3
B 21-05-2016 11:15 HMVV E1G Spoordonkse Boys E1


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 15-04-2017 16:00 Spoord. Boys VE1 Taxandria VE1 Johan Verhagen (Scheidsrechter)
V 18-02-2017 13:15 RKSV Schijndel JO15-5 Spoordonkse Boys JO15-1
V 05-02-2017 11:30 Spoordonkse Boys 2 Marvilde 2 John Beerens (Scheidsrechter)
V 04-02-2017 vervallen Spoordonkse Boys JO17-1 RKVV Wilhelmina JO17-2 John Rijnen (Scheidsrechter)
V 28-01-2017 15:00 DVS JO15-2 Spoordonkse Boys JO17-1
V 28-01-2017 13:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Spoordonkse Boys JO13-1
V 26-01-2017 20:00 SBC 2 Spoordonkse Boys 2
V 24-01-2017 20:00 SBC 1 Spoordonkse Boys 1
V 22-01-2017 12:00 Spoordonkse Boys 1 Spoordonkse Boys 2
V 22-01-2017 12:00 Spoordonkse Boys 1 Spoordonkse Boys 2
V 22-01-2017 afgelast Spoordonkse Boys 6 Spoordonkse Boys 3
V 21-01-2017 afgelast EMK JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1
V 15-01-2017 afgelast Spoordonkse Boys 1 Tuldania 1 Toon van Agt (Scheidsrechter)
V 15-01-2017 afgelast Spoordonkse Boys 2 Tuldania 2 Johan Verhagen (Scheidsrechter)
V 14-01-2017 afgelast SV Valkenswaard JO17-1 Spoordonkse Boys JO17-1
V 14-01-2017 afgelast Spoordonkse Boys JO15-2 BMC JO15-5 Ria van Ham (Scheidsrechter)
V 14-01-2017 afgelast Spoordonkse Boys JO11-1 Unitas '59 JO11-7 Jelle Nouwens (Scheidsrechter)
V 14-01-2017 afgelast Spoordonkse Boys JO9-2 Acht JO9-5 Jorn Neggers (Scheidsrechter)
V 17-12-2016 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1
V 17-12-2016 10:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Beerse Boys JO13-1
V 10-12-2016 11:45 Beerse Boys JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-2
V 03-12-2016 09:30 Spoordonkse Boys JO9-1 UNA JO9-2 Jorn Neggers (Scheidsrechter)
V 29-10-2016 15:00 Berghem Sport JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
V 15-09-2016 19:30 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 7 Agt, A.J. van
V 13-09-2016 19:30 Spoordonkse Boys 5 Beerse Boys 9 Verhagen, J.H.M.
V 13-09-2016 18:45 Spoordonkse Boys JO11-1 SC 't Zand Sen Hovers (Scheidsrechter)
V 11-09-2016 11:00 Spoordonkse Boys 3 LSV 2 Verhagen, J.H.M. 0-1
V 08-09-2016 19:30 Spoordonkse Boys 3 de Bocht '80 3 Wildenberg, CH vd
V 06-09-2016 19:30 Spoordonkse Boys 5 DVG 8 Verhagen, J.H.M.
V 01-09-2016 19:30 Spoordonkse Boys 5 De Bocht '80 4 Nunen, M.P.J. van
V 01-09-2016 19:00 De Bocht '80 2 Spoordonkse Boys 3 Wildenberg, CH vd
V 06-08-2016 18:00 RKDSV 1 Spoordonkse Boys 1



Terug naar boven