Spoordonkse Boys 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Chaam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gesta 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GSBW 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OVC'26 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Reeshof 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Riel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tuldania 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Viola 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Were Di 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 WSJ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Knegselse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best Vooruit 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Brabantia 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DBS 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gestel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hapert 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Marvilde 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Reusel Sport/CoTrans 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Steensel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VV Trinitas Oisterwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RPC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nemelaer 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ODC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GSBW 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvaria 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDSV 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Tilburg 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VV Trinitas Oisterwijk 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VOAB 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WSJ 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GSBW 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helvoirt 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hilvaria 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 LSV 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nemelaer 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oirschot Vooruit 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Tilburg 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VV Trinitas Oisterwijk 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vessem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EDN'56 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvaria 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HMVV 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Reusel Sport/CoTrans 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDSV 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sarto 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SVSOS 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tuldania 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Bocht'80 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ODC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GSBW 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvaria 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OVC'26 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDSV 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sarto 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spoordonkse Boys 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVSOS 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Tilburg 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VOAB 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Were Di 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Bocht'80 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nemelaer 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Bocht'80 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Casteren 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DEES 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVS 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKVVO 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UNA 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Zuiderburen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoord. Boys VE1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Bocht'80 VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Essche Boys VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LSV VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nemelaer VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ODC VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Spoordonkse Boys VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVSSS VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VV Trinitas Oisterwijk VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VCB VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys VR 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Audacia VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beerse Boys VR4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuw Woensel VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pusphaira VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDSV VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Spoordonkse Boys VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVSOS VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VV Trinitas Oisterwijk VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys VR3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ODC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SCG'18 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Audacia JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Eindhoven AV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hapert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuw Woensel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ODC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oirschot Vooruit JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKDSV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Spoordonkse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ZSC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sarto JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Were Di JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC JO19-1 11 9 1 1 28 63 20 43 0
2 Beerse Boys JO19-1 11 7 1 3 22 33 19 14 0
3 Tuldania JO19-1 11 7 0 4 21 33 32 1 0
4 Spoordonkse Boys JO19-1 11 6 2 3 20 35 28 7 0
5 SVSSS JO19-2 10 6 0 4 18 35 35 0 0
6 Helvoirt JO19-1 11 5 1 5 16 26 25 1 0
7 Zwaluw VFC JO19-2 11 4 3 4 15 34 24 10 0
8 Best Vooruit JO19-2 10 4 0 6 12 24 22 2 0
9 ODC JO19-2 11 4 0 7 12 30 47 -17 0
10 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 11 2 5 4 11 22 24 -2 0
11 Emplina JO19-2 11 3 0 8 9 23 38 -15 0
12 VCB JO19-1 11 1 1 9 4 12 56 -44 0

Spoordonkse Boys JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bladella JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST DEES/Vessem JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UNA JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Unitas'59 JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Wilhelmina Boys JO17-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO17-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Spoordonkse Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina Boys JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 JO17-6 10 8 1 1 25 51 11 40 0
2 Spoordonkse Boys JO17-1 10 8 1 1 25 38 11 27 0
3 SBC JO17-4 10 6 1 3 19 35 18 17 0
4 Jong Brabant JO17-3 10 6 0 4 18 41 29 12 0
5 Best Vooruit JO17-4 10 5 2 3 17 26 18 8 0
6 Hilvaria JO17-3 10 5 1 4 16 38 23 15 0
7 Acht JO17-3 10 4 1 5 13 26 29 -3 0
8 Nieuw Woensel JO17-1 10 3 3 4 12 21 27 -6 0
9 Oirschot Vooruit JO17-4 9 2 0 7 6 12 43 -31 0
10 Wodan JO17-4G 9 1 0 8 3 14 35 -21 0
11 Wilhelmina Boys JO17-5G 10 1 0 9 3 7 65 -58 0

Spoordonkse Boys JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gloria UC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Reeshof JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Riel JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sarto JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SDO'39 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSV Gudok JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Viola JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VOAB JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Were Di JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SVSSS JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO15-6 11 8 3 0 27 51 20 31 0
2 SSC'55 JO15-1 11 8 1 2 25 64 12 52 0
3 Taxandria JO15-2 11 7 2 2 23 37 24 13 0
4 Uno Animo JO15-2 11 7 1 3 22 35 34 1 0
5 VOAB JO15-3 11 6 0 5 18 24 26 -2 0
6 Dongen JO15-4 11 5 1 5 16 22 30 -8 0
7 Sarto JO15-4 11 4 1 6 13 27 28 -1 0
8 Spoordonkse Boys JO15-1 11 4 1 6 13 26 33 -7 0
9 WSC JO15-4 11 4 0 7 12 27 31 -4 0
10 Nemelaer JO15-2 11 4 0 7 12 39 45 -6 0
11 Oirschot Vooruit JO15-4 11 3 2 6 11 14 33 -19 0
12 Nevelo JO15-1 11 0 0 11 0 11 61 -50 0

Spoordonkse Boys JG1 (G-Team)

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brederodes JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HRC'14 JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOC'17 JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Nuenen JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JG2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijen JG2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSC JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JG1G 6 5 0 1 15 33 13 20 0
2 RKDVC JG1G 6 4 1 1 13 26 14 12 0
3 Rijen JG1G 6 4 0 2 12 23 11 12 0
4 JEKA JG1G 6 4 0 2 12 31 26 5 0
5 Rijen JG2G 5 1 1 3 4 20 19 1 0
6 Spoordonkse Boys JG1 5 1 0 4 3 11 26 -15 0
7 EBOH JG1G 6 0 0 6 0 15 50 -35 0

Spoordonkse Boys JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST DEES/Vessem JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EMK JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuw Woensel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Reusel Sport/CoTrans JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Spoord. Boys JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tongelre JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Unitas'59 JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WODAN JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoord. Boys JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ZIGO JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVC'26 JO13-1 11 9 2 0 29 42 18 24 0
2 Beerse Boys JO13-1 11 7 1 3 22 37 24 13 0
3 Uno Animo JO13-1 11 6 2 3 20 23 18 5 0
4 Nevelo JO13-1 11 6 1 4 19 25 19 6 0
5 ZIGO JO13-2 11 6 0 5 18 28 20 8 0
6 Jong Brabant JO13-2 11 5 2 4 17 18 24 -6 0
7 ST Vessem/DEES JO13-1G 11 4 4 3 16 29 27 2 0
8 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 11 4 1 6 13 31 29 2 0
9 Spoord. Boys JO13-1G 11 4 1 6 13 30 32 -2 0
10 GSBW JO13-1 11 2 3 6 9 23 38 -15 0
11 VOAB JO13-3 11 2 2 7 8 24 40 -16 0
12 Bladella JO13-2 11 1 1 9 4 8 29 -21 0

Spoordonkse Boys JO12-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jong Brabant JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sarto JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spoordonkse Boys JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Were Di JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZIGO JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ODC JO12-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SBC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkuijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nemelaer JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 OJC ROSMALEN JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sarto JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VCB JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Helvoirt JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluw VFC JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Tilburg JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Haarsteeg JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Boxtel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO11-6 11 10 0 1 30 91 45 46 0
2 ST EDN'56 / RKDSV JO11-1 11 9 1 1 28 83 32 51 0
3 Nevelo JO11-2 11 9 0 2 27 79 38 41 0
4 ZIGO JO11-5 11 8 1 2 25 61 45 16 0
5 Oirschot Vooruit JO11-2 11 5 1 5 16 40 33 7 0
6 ODC JO11-4 11 5 0 6 15 64 57 7 0
7 SVSOS JO11-1G 11 4 2 5 14 51 50 1 0
8 Hilvaria JO11-3 10 4 0 6 12 38 61 -23 0
9 OVC'26 JO11-2 11 3 1 7 10 46 70 -24 0
10 Spoord. Boys JO11-1G 11 2 0 9 6 32 66 -34 0
11 ST DEES/Vessem JO11-2G 11 2 0 9 6 30 83 -53 0
12 Bladella JO11-4 10 1 0 9 3 27 62 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woenselse Boys JO11-4 10 9 0 1 27 86 24 62 0
2 Wilhelmina Boys JO11-4G 10 8 0 2 24 81 29 52 0
3 SJO Juventud JO11-2 10 7 1 2 22 44 24 20 0
4 DBS JO11-6 10 6 0 4 18 41 43 -2 0
5 Bladella JO11-4 10 5 2 3 17 61 47 14 0
6 RKVVO JO11-5 10 5 0 5 15 46 55 -9 0
7 Spoord. Boys JO11-1G 10 3 3 4 12 32 24 8 0
8 Geldrop JO11-4G 10 3 1 6 10 20 37 -17 0
9 ODC JO11-5 10 3 1 6 10 32 60 -28 0
10 SBC JO11-5G 10 2 0 8 6 29 53 -24 0
11 Acht JO11-4 10 0 0 10 0 15 91 -76 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SDO'39 JO11-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Spoord. Boys JO11-1G 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Spoordonkse Boys JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SBC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKSV Nuenen JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WODAN JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DBS JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Unitas'59 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKVVO JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Best Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 EFC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 B.V.V. JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Dungen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluw VFC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zwaluw VFC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV BLC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluw VFC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina Boys JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Audacia JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot V. JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Were Di JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hilvaria JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Tilburg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZIGO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Jong Brabant JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot V. JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys JO7-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood Wit V JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Unitas'59 JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DBS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RPC JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Eindhoven AV JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spoordonkse Boys mini's



Terug naar boven