Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-03-2019 16:30 Taxandria VE1 Spoord. Boys VE1 21434 Sportpark De Gemullehoeken - -
C 23-03-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 T. (Thomas) Verboven 107962 Sportpark De Leemkuilen - -
C 23-03-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Hilvaria JO17-3 van de Poll, Dirk (Scheidsrechter) 110107 Sportpark 't Horstje 1 5 3
C 23-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-4 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter) 114681 Sportpark 't Horstje 1 6 1
C 23-03-2019 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 Ria van Ham (Scheidsrechter) 116831 Sportpark 't Horstje 4 4 2
C 23-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Acht JO11-4 Sen Hovers (Scheidsrechter) 122194 Sportpark 't Horstje 1-2 5 1
C 23-03-2019 11:00 SVSOS JO8-1G Spoordonkse Boys JO8-2 137193 Sportpark De Stevort - -
C 23-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Hapert JO9-1 130271 Sportpark 't Horstje 1.1 5 3
C 23-03-2019 10:30 DBS JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-2 131883 Sportpark Meerhoven - -
C 23-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 ST Casteren / Netersel JO08-1 137461 Sportpark 't Horstje 1.1 5 3
C 24-03-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Spoordonkse Boys 1 W. (Wil) Rombouts 69826 Sportpark Den Hoek - -
C 24-03-2019 11:00 Beerse Boys 4 Spoordonkse Boys 2 K.D. (Kylian) Walthuis 72607 Sportpark De Klep - -
C 24-03-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 GSBW 4 Henk van Rooy (Scheidsrechter) 88320 Sportpark 't Horstje 1 7a 1
C 24-03-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Brabantia 5 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter) 84526 Sportpark 't Horstje 3 5 2
C 24-03-2019 10:30 DEES 4 Spoordonkse Boys 5 90714 Sportpark De Meren - -
C 24-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys 6 EDN'56 3 Johan Verhagen (Scheidsrechter) 85471 Sportpark 't Horstje 4 7b 3
C 24-03-2019 10:45 Spoordonkse Boys 7 Audacia 7 John Rijnen (Scheidsrechter) 83874 Sportpark 't Horstje 4 6 4
C 24-03-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 Spoordonkse Boys VR 1 R.P.H. (Rob) van Gerven 76402 Sportpark Bokt - -
C 30-03-2019 16:30 VCB VE1 Spoord. Boys VE1 21371 Sportpark VCB - -
C 30-03-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Spoordonkse Boys JO17-1 111078 Sportpark Naastenbest - -
C 30-03-2019 09:45 Woenselse Boys JO11-4 Spoordonkse Boys JO11-1 121810 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 30-03-2019 10:00 Best Vooruit JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-2 149020 Sportpark De Leemkuilen - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-03-2019 16:30 Taxandria VE1 Spoord. Boys VE1 21434 Sportpark De Gemullehoeken - -
C 23-03-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 T. (Thomas) Verboven 107962 Sportpark De Leemkuilen - -
C 23-03-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Hilvaria JO17-3 van de Poll, Dirk (Scheidsrechter) 110107 Sportpark 't Horstje 1 5 3
C 23-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-4 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter) 114681 Sportpark 't Horstje 1 6 1
C 23-03-2019 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 Ria van Ham (Scheidsrechter) 116831 Sportpark 't Horstje 4 4 2
C 23-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Acht JO11-4 Sen Hovers (Scheidsrechter) 122194 Sportpark 't Horstje 1-2 5 1
C 23-03-2019 11:00 SVSOS JO8-1G Spoordonkse Boys JO8-2 137193 Sportpark De Stevort - -
C 23-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Hapert JO9-1 130271 Sportpark 't Horstje 1.1 5 3
C 23-03-2019 10:30 DBS JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-2 131883 Sportpark Meerhoven - -
C 23-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 ST Casteren / Netersel JO08-1 137461 Sportpark 't Horstje 1.1 5 3
C 24-03-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Spoordonkse Boys 1 W. (Wil) Rombouts 69826 Sportpark Den Hoek - -
C 24-03-2019 11:00 Beerse Boys 4 Spoordonkse Boys 2 K.D. (Kylian) Walthuis 72607 Sportpark De Klep - -
C 24-03-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 GSBW 4 Henk van Rooy (Scheidsrechter) 88320 Sportpark 't Horstje 1 7a 1
C 24-03-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Brabantia 5 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter) 84526 Sportpark 't Horstje 3 5 2
C 24-03-2019 10:30 DEES 4 Spoordonkse Boys 5 90714 Sportpark De Meren - -
C 24-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys 6 EDN'56 3 Johan Verhagen (Scheidsrechter) 85471 Sportpark 't Horstje 4 7b 3
C 24-03-2019 10:45 Spoordonkse Boys 7 Audacia 7 John Rijnen (Scheidsrechter) 83874 Sportpark 't Horstje 4 6 4
C 24-03-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 Spoordonkse Boys VR 1 R.P.H. (Rob) van Gerven 76402 Sportpark Bokt - -
C 30-03-2019 16:30 VCB VE1 Spoord. Boys VE1 21371 Sportpark VCB - -
C 30-03-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Spoordonkse Boys JO17-1 111078 Sportpark Naastenbest - -
C 30-03-2019 09:45 Woenselse Boys JO11-4 Spoordonkse Boys JO11-1 121810 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 30-03-2019 10:00 Best Vooruit JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-2 149020 Sportpark De Leemkuilen - -

Terug naar boven