Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 17-11-2018 16:00 De Bocht'80 VE1 Spoord. Boys VE1 N.C.A.M. (Norbert) Fonken 21419 Sportpark d'n Staak - -
C 17-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 J.F. (John) Beerens 34281 Sportpark 't Horstje 1 5 2
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 37421 Sportpark Naastenbest - -
C 17-11-2018 12:45 Waalre JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 101675 Sportpark Hoeveland - -
C 17-11-2018 vervallen Geldrop JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 40372 Sportpark De Kievit - -
C 17-11-2018 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) JEKA JG1G J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 92136 Sportpark 't Horstje 3.1 6 1
C 17-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 RPC JO13-2 J. (John) Rijnen 97862 Sportpark 't Horstje 1 4 2
C 17-11-2018 vervallen SBC JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1 44967 Sportpark Schuttersheide - -
C 17-11-2018 09:00 Hilvaria JO11-3 Spoordonkse Boys JO11-1 B. (Bart) Nieuwkerk 50745 Sportpark de Roodloop - -
C 17-11-2018 vervallen Boxtel JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 60095 Sportpark Munsel - -
C 17-11-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 104708 Sportpark De Walzaad - -
C 17-11-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO9-2 Viola JO9-1 58165 Sportpark 't Horstje 1.1 5 2
C 17-11-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-5 61098 Sportpark 't Horstje 1-2 4 2
C 18-11-2018 14:30 PSV 1 Spoordonkse Boys 1 R. (Ruud) van Beekveld 72341 Sportpark De Herdgang - -
C 18-11-2018 12:00 Brabantia 3 Spoordonkse Boys 2 73117 Sportpark Strijp - -
C 18-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Wilhelmina Boys 5 90993 Sportpark 't Horstje 1 5 4
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Unitas'59 4 C (Cees) Smetsers Czn… (+1) 88416 Sportpark 't Horstje 3 7a 2
C 18-11-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 Spoordonkse Boys 5 R.R.G.M. (Ronald) van Bree 84962 Sportpark Naastenbest - -
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Unitas'59 8 85861 Sportpark 't Horstje 4 6 1
C 18-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Hilvaria 9 H.J. (Henk) van Rooy… (+1) 88353 Sportpark 't Horstje 2 7b 3
C 18-11-2018 11:00 Tivoli VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J. (Joey) Klaassen 75652 Sportpark De Heihoef - -
C 24-11-2018 16:00 Spoord. Boys VE1 Nemelaer VE1 21379 Sportpark 't Horstje 3 6 3
C 24-11-2018 13:30 SJO Juventud JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 33629 Sportpark De Koppel - -
C 24-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-3 36160 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Dommelen JO15-2G 101676 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) Rijen JG1G 92135 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO13-1 Best Vooruit JO13-3 45724 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 12:00 De Valk JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1 97848 Sportpark Het Valkennest - -
C 24-11-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 OVC'26 JO11-2 49746 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 10:00 ZIGO JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 58694 Sportpark D'n Haaikant - -
C 24-11-2018 09:30 Gloria UC JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-2 56294 Sportpark Boschoven - -
C 24-11-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 62465 Sportpark de Roodloop - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 17-11-2018 16:00 De Bocht'80 VE1 Spoord. Boys VE1 N.C.A.M. (Norbert) Fonken 21419 Sportpark d'n Staak - -
C 17-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 J.F. (John) Beerens 34281 Sportpark 't Horstje 1 5 2
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 37421 Sportpark Naastenbest - -
C 17-11-2018 12:45 Waalre JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 101675 Sportpark Hoeveland - -
C 17-11-2018 vervallen Geldrop JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 40372 Sportpark De Kievit - -
C 17-11-2018 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) JEKA JG1G J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 92136 Sportpark 't Horstje 3.1 6 1
C 17-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 RPC JO13-2 J. (John) Rijnen 97862 Sportpark 't Horstje 1 4 2
C 17-11-2018 vervallen SBC JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1 44967 Sportpark Schuttersheide - -
C 17-11-2018 09:00 Hilvaria JO11-3 Spoordonkse Boys JO11-1 B. (Bart) Nieuwkerk 50745 Sportpark de Roodloop - -
C 17-11-2018 vervallen Boxtel JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 60095 Sportpark Munsel - -
C 17-11-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 104708 Sportpark De Walzaad - -
C 17-11-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO9-2 Viola JO9-1 58165 Sportpark 't Horstje 1.1 5 2
C 17-11-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-5 61098 Sportpark 't Horstje 1-2 4 2
C 18-11-2018 14:30 PSV 1 Spoordonkse Boys 1 R. (Ruud) van Beekveld 72341 Sportpark De Herdgang - -
C 18-11-2018 12:00 Brabantia 3 Spoordonkse Boys 2 73117 Sportpark Strijp - -
C 18-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Wilhelmina Boys 5 90993 Sportpark 't Horstje 1 5 4
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Unitas'59 4 C (Cees) Smetsers Czn… (+1) 88416 Sportpark 't Horstje 3 7a 2
C 18-11-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 Spoordonkse Boys 5 R.R.G.M. (Ronald) van Bree 84962 Sportpark Naastenbest - -
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Unitas'59 8 85861 Sportpark 't Horstje 4 6 1
C 18-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Hilvaria 9 H.J. (Henk) van Rooy… (+1) 88353 Sportpark 't Horstje 2 7b 3
C 18-11-2018 11:00 Tivoli VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J. (Joey) Klaassen 75652 Sportpark De Heihoef - -
C 24-11-2018 16:00 Spoord. Boys VE1 Nemelaer VE1 21379 Sportpark 't Horstje 3 6 3
C 24-11-2018 13:30 SJO Juventud JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 33629 Sportpark De Koppel - -
C 24-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-3 36160 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Dommelen JO15-2G 101676 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) Rijen JG1G 92135 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO13-1 Best Vooruit JO13-3 45724 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 12:00 De Valk JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1 97848 Sportpark Het Valkennest - -
C 24-11-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 OVC'26 JO11-2 49746 Sportpark 't Horstje - -
C 24-11-2018 10:00 ZIGO JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 58694 Sportpark D'n Haaikant - -
C 24-11-2018 09:30 Gloria UC JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-2 56294 Sportpark Boschoven - -
C 24-11-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 62465 Sportpark de Roodloop - -

Terug naar boven