0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO9-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jelle Deenen | |||||||
Mats Deenen | |||||||
Freek van der Meijden | |||||||
Daan van de Middegaal | |||||||
Bas Peeters | |||||||
Pim Schoenmakers | |||||||
Koen Vermulst | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Hans Deenen | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 08:45 | Boxtel JO9-5 | DBS JO9-10 | 129673 | 0-0 | ||
C | 02-06-2018 11:30 | Nemelaer JO9-2 | Zwaluw VFC JO9-9 | 126306 | 0-0 | ||
C | 02-06-2018 09:30 | Essche Boys JO9-2 | S.C.I. JO9-1 | 128269 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | S.C.I. JO9-1 | Boxtel JO9-5 | 125495 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 08:45 | ODC JO9-3 | Spoordonkse Boys JO9-1 | 126795 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | Zwaluw VFC JO9-9 | Essche Boys JO9-2 | 125030 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | SBC JO9-7 | Nemelaer JO9-2 | 127352 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | DBS JO9-10 | SV BLC JO9-4 | 128153 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-6 | WODAN JO9-7 | 128739 | 0-0 | ||
C | 23-05-2018 18:30 | Zwaluw VFC JO9-9 | WODAN JO9-7 | 126331 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 09:30 | SV BLC JO9-4 | SBC JO9-7 | 127832 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 08:45 | Boxtel JO9-5 | ODC JO9-3 | 128035 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | WODAN JO9-7 | S.C.I. JO9-1 | 128237 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 10:30 | Spoordonkse Boys JO9-1 | Zwaluw VFC JO9-9 | 127622 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 09:30 | Essche Boys JO9-2 | Wilhelmina Boys JO9-6 | 128068 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 11:30 | Nemelaer JO9-2 | DBS JO9-10 | 127604 | 0-0 | ||
C | 16-05-2018 18:30 | SV BLC JO9-4 | Boxtel JO9-5 | 129587 | 0-0 | ||
C | 14-05-2018 19:00 | WODAN JO9-7 | Spoordonkse Boys JO9-1 | 126001 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 10:15 | S.C.I. JO9-1 | SV BLC JO9-4 | 128958 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 08:45 | ODC JO9-3 | WODAN JO9-7 | 128071 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-6 | Zwaluw VFC JO9-9 | 126988 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 09:30 | Essche Boys JO9-2 | Spoordonkse Boys JO9-1 | 127460 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 11:30 | Nemelaer JO9-2 | Boxtel JO9-5 | 125115 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 10:00 | DBS JO9-10 | SBC JO9-7 | 127189 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-6 | SBC JO9-7 | 125300 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 11:30 | Nemelaer JO9-2 | SV BLC JO9-4 | 126576 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 10:15 | S.C.I. JO9-1 | ODC JO9-3 | 127537 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 09:30 | Essche Boys JO9-2 | DBS JO9-10 | 130056 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 08:45 | Boxtel JO9-5 | Zwaluw VFC JO9-9 | 129298 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 10:30 | Spoordonkse Boys JO9-1 | Nemelaer JO9-2 | 127654 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 08:45 | ODC JO9-3 | Essche Boys JO9-2 | 128309 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | SBC JO9-7 | S.C.I. JO9-1 | 126999 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | Boxtel JO9-5 | Essche Boys JO9-2 | 127219 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | WODAN JO9-7 | Nemelaer JO9-2 | 125520 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | SBC JO9-7 | ODC JO9-3 | 127957 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Zwaluw VFC JO9-9 | S.C.I. JO9-1 | 127755 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 10:30 | Spoordonkse Boys JO9-1 | DBS JO9-10 | 127400 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 08:30 | SV BLC JO9-4 | Wilhelmina Boys JO9-6 | 129773 | 0-0 | ||
C | 18-04-2018 18:30 | DBS JO9-10 | Wilhelmina Boys JO9-6 | 125735 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-6 | Nemelaer JO9-2 | 127866 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | WODAN JO9-7 | Boxtel JO9-5 | 126405 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:30 | Essche Boys JO9-2 | SV BLC JO9-4 | 129136 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | SBC JO9-7 | Zwaluw VFC JO9-9 | 128624 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | S.C.I. JO9-1 | Spoordonkse Boys JO9-1 | 130109 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | ODC JO9-3 | DBS JO9-10 | 127915 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Zwaluw VFC JO9-9 | ODC JO9-3 | 127543 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 08:30 | SV BLC JO9-4 | WODAN JO9-7 | 129065 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 08:45 | Boxtel JO9-5 | SBC JO9-7 | 129216 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | DBS JO9-10 | S.C.I. JO9-1 | 126489 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 11:30 | Nemelaer JO9-2 | Essche Boys JO9-2 | 126631 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:30 | Spoordonkse Boys JO9-1 | Wilhelmina Boys JO9-6 | 129118 | 0-0 | ||
C | 31-03-2018 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-6 | ODC JO9-3 | 125116 | 0-0 | ||
C | 31-03-2018 10:15 | WODAN JO9-7 | SBC JO9-7 | 126436 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 10:15 | S.C.I. JO9-1 | Nemelaer JO9-2 | 127334 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | DBS JO9-10 | Zwaluw VFC JO9-9 | 128920 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 08:45 | ODC JO9-3 | SV BLC JO9-4 | 125811 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:30 | Essche Boys JO9-2 | WODAN JO9-7 | 127857 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | SBC JO9-7 | Spoordonkse Boys JO9-1 | 129452 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-6 | Boxtel JO9-5 | 127299 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | SV BLC JO9-4 | Spoordonkse Boys JO9-1 | 127985 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | SBC JO9-7 | Essche Boys JO9-2 | 125832 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:15 | S.C.I. JO9-1 | Wilhelmina Boys JO9-6 | 124971 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | ODC JO9-3 | Nemelaer JO9-2 | 125873 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Zwaluw VFC JO9-9 | SV BLC JO9-4 | 126374 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:30 | Spoordonkse Boys JO9-1 | Boxtel JO9-5 | 127663 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | DBS JO9-10 | WODAN JO9-7 | 128038 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO9-3 | VOAB JO9-3 | 97155 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 09:30 | EFC JO9-3 | VOAB JO9-5 | 77581 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:45 | ZIGO JO9-4 | Spoordonkse Boys JO9-1 | 80339 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:30 | Beerse Boys JO9-2 | Reusel Sport/CoTrans JO9-3 | 79596 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:30 | EFC JO9-3 | ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 | 81835 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | RKVVO JO9-1 | ST HMVV/Hulsel JO9-1G | 78129 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | Hapert JO9-1 | VOAB JO9-3 | 97158 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-1G | VOAB JO9-5 | 77240 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 10:00 | ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 | ZIGO JO9-4 | 80287 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO9-3 | Hapert JO9-1 | 80559 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | VOAB JO9-3 | Beerse Boys JO9-2 | 97157 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 10:30 | Spoord. Boys JO9-1 | RKVVO JO9-1 | 79195 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boxtel JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DBS JO9-10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Essche Boys JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Nemelaer JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ODC JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | S.C.I. JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SBC JO9-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Spoordonkse Boys JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SV BLC JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Wilhelmina Boys JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | WODAN JO9-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zwaluw VFC JO9-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OVC'26 JO9-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 38 | 5 | 33 | 0 |
2 | ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 29 | 10 | 19 | 0 |
3 | Beerse Boys JO9-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 31 | -22 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys JO9-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 37 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKVVO JO9-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 39 | 14 | 25 | 0 |
2 | ST HMVV/Hulsel JO9-1G | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 31 | 22 | 9 | 0 |
3 | Hapert JO9-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 27 | 18 | 9 | 0 |
4 | VOAB JO9-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 14 | 0 |
5 | ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11 | 1 | 10 | 0 |
6 | ZIGO JO9-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 0 |
7 | Spoord. Boys JO9-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 0 |
8 | Beerse Boys JO9-2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 20 | 31 | -11 | 0 |
9 | VOAB JO9-5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 23 | -17 | 0 |
10 | Reusel Sport/CoTrans JO9-3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 12 | -8 | 0 |
11 | EFC JO9-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 45 | -31 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 18:00 - 19:00 | 3.2 | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|