0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Rob Verouden | Keeper | ||||||
Dennis van Agt | |||||||
Dirk Dekkers | |||||||
Job Heyms | |||||||
Daan Mulders | |||||||
Robin Neggers | |||||||
Bart van der Sommen | |||||||
Jens Verhagen | |||||||
Wim Vromans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Toon van Agt | Verzorger | ||||||
Frank de Kort | Assistent-trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 11:00 | Beerse Boys 4 | Braakhuizen 3 | 25865 | 0-0 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | EMK 2 | RKSV Nuenen 4 | 26605 | 7-1 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | Acht 2 | Spoordonkse Boys 2 | 25735 | 6-0 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Essche Boys 2 | 25937 | 5-1 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | WODAN 3 | Boxtel 2 | 26674 | 5-1 | ||
C | 20-05-2018 11:00 | Boxtel 2 | EMK 2 | 24849 | 1-3 | ||
C | 20-05-2018 11:00 | Braakhuizen 3 | Acht 2 | 26348 | 2-7 | ||
C | 20-05-2018 12:00 | RKSV Nuenen 4 | WODAN 3 | 25576 | 6-2 | ||
C | 20-05-2018 12:00 | SBC 3 | Beerse Boys 4 | 25593 | 3-0 | ||
C | 20-05-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | Zwaluw VFC 2 | 26614 | 2-3 | ||
C | 13-05-2018 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Braakhuizen 3 | 26726 | 6-1 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | SBC 3 | Essche Boys 2 | 25304 | 1-1 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Acht 2 | Boxtel 2 | 26546 | 2-0 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | RKSV Nuenen 4 | Spoordonkse Boys 2 | 26290 | 3-1 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | WODAN 3 | EMK 2 | 26464 | 1-0 | ||
C | 10-05-2018 11:00 | Braakhuizen 3 | EMK 2 | 25731 | 2-6 | ||
C | 10-05-2018 12:00 | SBC 3 | Acht 2 | 26338 | 1-1 | ||
C | 09-05-2018 19:00 | Essche Boys 2 | Zwaluw VFC 2 | 26531 | 0-4 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | Acht 2 | Zwaluw VFC 2 | 26186 | 1-3 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | RKSV Nuenen 4 | Boxtel 2 | 25778 | 2-2 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | SBC 3 | WODAN 3 | 25235 | 3-0 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | Braakhuizen 3 | Essche Boys 2 | 24769 | 0-8 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | Beerse Boys 4 | EMK 2 | 26205 | 2-4 | ||
C | 29-04-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | WODAN 3 | 25794 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 10:30 | Essche Boys 2 | RKSV Nuenen 4 | 25146 | 4-1 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | Beerse Boys 4 | Zwaluw VFC 2 | 26035 | 4-1 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | EMK 2 | Acht 2 | 26843 | 0-2 | ||
C | 26-04-2018 20:00 | Acht 2 | Essche Boys 2 | 26806 | 3-2 | ||
C | 24-04-2018 19:15 | Essche Boys 2 | WODAN 3 | 25755 | 4-2 | ||
C | 22-04-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | SBC 3 | 25751 | 1-3 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | Boxtel 2 | Beerse Boys 4 | 26040 | 2-1 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | EMK 2 | Zwaluw VFC 2 | 25272 | 4-2 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | Braakhuizen 3 | RKSV Nuenen 4 | 26562 | 3-4 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | Braakhuizen 3 | Spoordonkse Boys 2 | 25777 | 1-7 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | Beerse Boys 4 | RKSV Nuenen 4 | 26419 | 2-3 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | Zwaluw VFC 2 | WODAN 3 | 25762 | 5-0 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | SBC 3 | Boxtel 2 | 25655 | 5-0 | ||
C | 08-04-2018 10:30 | Essche Boys 2 | Beerse Boys 4 | 26270 | 0-2 | ||
C | 08-04-2018 11:00 | Boxtel 2 | Braakhuizen 3 | 25841 | 3-0 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | WODAN 3 | Acht 2 | 25591 | 1-3 | ||
C | 08-04-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | EMK 2 | 26452 | 1-1 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | RKSV Nuenen 4 | SBC 3 | 26206 | 2-5 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Boxtel 2 | 25513 | 1-1 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | Beerse Boys 4 | Spoordonkse Boys 2 | 26455 | 6-3 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | EMK 2 | Essche Boys 2 | 25844 | 2-1 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | SBC 3 | Braakhuizen 3 | 26346 | 3-0 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Acht 2 | RKSV Nuenen 4 | 25377 | 3-1 | ||
C | 18-03-2018 11:00 | Boxtel 2 | Essche Boys 2 | 25501 | 2-1 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | EMK 2 | SBC 3 | 24893 | 1-0 | ||
C | 11-03-2018 10:30 | Essche Boys 2 | Spoordonkse Boys 2 | 25986 | 0-3 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | WODAN 3 | Braakhuizen 3 | 25088 | 1-3 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | Acht 2 | Beerse Boys 4 | 26081 | 4-1 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | Zwaluw VFC 2 | RKSV Nuenen 4 | 26244 | 2-5 | ||
C | 25-02-2018 12:00 | WODAN 3 | Beerse Boys 4 | 26654 | 1-2 | ||
C | 25-02-2018 11:00 | Zwaluw VFC 2 | SBC 3 | 25036 | 1-0 | ||
C | 25-02-2018 11:00 | Boxtel 2 | Spoordonkse Boys 2 | 25875 | 2-0 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | RKSV Nuenen 4 | EMK 2 | 25545 | 3-1 | ||
C | 18-02-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | Acht 2 | 25727 | 0-1 | ||
C | 18-02-2018 11:00 | Boxtel 2 | WODAN 3 | 24840 | 2-0 | ||
C | 18-02-2018 11:00 | Braakhuizen 3 | Beerse Boys 4 | 25472 | 4-4 | ||
C | 04-02-2018 12:00 | RKSV Nuenen 4 | Essche Boys 2 | 100215 | 9-3 | ||
C | 04-02-2018 11:00 | EMK 2 | Boxtel 2 | 25648 | 3-0 | ||
C | 17-12-2017 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | Beerse Boys 4 | 25802 | 0-2 | ||
C | 17-12-2017 12:00 | RKSV Nuenen 4 | Braakhuizen 3 | 26059 | 2-4 | ||
C | 17-12-2017 10:30 | Essche Boys 2 | SBC 3 | 100840 | 0-5 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Beerse Boys 4 | SBC 3 | 26797 | 2-2 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Spoordonkse Boys 2 | 25831 | 3-1 | ||
C | 03-12-2017 12:00 | WODAN 3 | RKSV Nuenen 4 | 25241 | 1-3 | ||
C | 03-12-2017 12:00 | Acht 2 | Braakhuizen 3 | 25072 | 5-2 | ||
C | 26-11-2017 10:30 | Essche Boys 2 | EMK 2 | 24983 | 2-3 | ||
C | 26-11-2017 11:00 | Boxtel 2 | Zwaluw VFC 2 | 25566 | 1-1 | ||
C | 26-11-2017 11:00 | Braakhuizen 3 | SBC 3 | 26096 | 0-5 | ||
C | 26-11-2017 12:00 | RKSV Nuenen 4 | Acht 2 | 26667 | 1-2 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | Zwaluw VFC 2 | EMK 2 | 25410 | 4-3 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | Beerse Boys 4 | Boxtel 2 | 26754 | 3-1 | ||
C | 19-11-2017 12:00 | WODAN 3 | Essche Boys 2 | 26454 | 1-2 | ||
C | 19-11-2017 12:00 | SBC 3 | Spoordonkse Boys 2 | 26234 | 2-0 | ||
C | 12-11-2017 10:30 | Essche Boys 2 | SBC 3 | 25101 | 0-0 | ||
C | 12-11-2017 10:30 | Geldrop 3 | Beerse Boys 4 | 24734 | 0-0 | ||
C | 12-11-2017 11:00 | Braakhuizen 3 | Zwaluw VFC 2 | 25133 | 0-3 | ||
C | 12-11-2017 11:00 | Boxtel 2 | Acht 2 | 26188 | 4-2 | ||
C | 12-11-2017 11:00 | EMK 2 | WODAN 3 | 26788 | 2-1 | ||
C | 12-11-2017 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | RKSV Nuenen 4 | 24762 | 1-4 | ||
C | 05-11-2017 11:00 | Boxtel 2 | Geldrop 3 | 26646 | 0-0 | ||
C | 05-11-2017 11:00 | Braakhuizen 3 | WODAN 3 | 24958 | 4-0 | ||
C | 05-11-2017 11:00 | Beerse Boys 4 | Acht 2 | 24793 | 1-0 | ||
C | 05-11-2017 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | Essche Boys 2 | 25505 | 2-0 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | RKSV Nuenen 4 | Zwaluw VFC 2 | 25668 | 1-5 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | SBC 3 | EMK 2 | 26711 | 5-0 | ||
C | 29-10-2017 12:00 | Acht 2 | SBC 3 | 24984 | 0-4 | ||
C | 29-10-2017 10:30 | Essche Boys 2 | Boxtel 2 | 26673 | 2-2 | ||
C | 29-10-2017 10:30 | Geldrop 3 | Nuenen 4 | 25963 | 0-0 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Beerse Boys 4 | 25453 | 3-3 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | EMK 2 | Braakhuizen 3 | 25723 | 8-3 | ||
C | 29-10-2017 12:00 | WODAN 3 | Spoordonkse Boys 2 | 26323 | 0-2 | ||
C | 22-10-2017 12:00 | RKSV Nuenen 4 | Essche Boys 2 | 26401 | 0-0 | ||
C | 15-10-2017 12:00 | SBC 3 | Zwaluw VFC 2 | 25335 | 1-1 | ||
C | 15-10-2017 11:00 | Braakhuizen 3 | Geldrop 3 | 25670 | 0-0 | ||
C | 15-10-2017 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | Boxtel 2 | 25094 | 0-0 | ||
C | 15-10-2017 12:00 | Acht 2 | EMK 2 | 25548 | 3-3 | ||
C | 15-10-2017 11:00 | Beerse Boys 4 | WODAN 3 | 25836 | 5-0 | ||
C | 12-10-2017 20:00 | WODAN 3 | SBC 3 | 26785 | 4-0 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | EMK 2 | Beerse Boys 4 | 25626 | 1-5 | ||
C | 08-10-2017 10:30 | Essche Boys 2 | Braakhuizen 3 | 25621 | 2-5 | ||
C | 08-10-2017 10:30 | Geldrop 3 | Spoordonkse Boys 2 | 25069 | 0-0 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Acht 2 | 26028 | 2-0 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | Boxtel 2 | RKSV Nuenen 4 | 25271 | 4-1 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | EMK 2 | Spoordonkse Boys 2 | 25389 | 4-2 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | Braakhuizen 3 | Boxtel 2 | 24754 | 0-6 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | Beerse Boys 4 | Essche Boys 2 | 25345 | 3-3 | ||
C | 01-10-2017 12:00 | Acht 2 | WODAN 3 | 25003 | 4-1 | ||
C | 01-10-2017 12:00 | SBC 3 | RKSV Nuenen 4 | 26816 | 5-3 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Geldrop 3 | 25768 | 9-1 | ||
C | 24-09-2017 10:30 | Essche Boys 2 | Acht 2 | 26266 | 1-5 | ||
C | 24-09-2017 12:00 | WODAN 3 | Zwaluw VFC 2 | 25265 | 0-6 | ||
C | 24-09-2017 12:00 | Nuenen 4 | Beerse Boys 4 | 24924 | 2-4 | ||
C | 24-09-2017 11:30 | Spoord. Boys 2 | Braakhuizen 3 | 25346 | 1-3 | ||
C | 24-09-2017 11:00 | Boxtel 2 | SBC 3 | 26594 | 0-3 | ||
C | 24-09-2017 12:30 | Geldrop 3 | EMK 2 | 25007 | 0-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SBC 3 | 20 | 13 | 4 | 3 | 43 | 56 | 17 | 39 | 0 |
2 | Zwaluw VFC 2 | 20 | 13 | 4 | 3 | 43 | 61 | 29 | 32 | 0 |
3 | Acht 2 | 20 | 13 | 2 | 5 | 41 | 54 | 30 | 24 | 0 |
4 | EMK 2 | 20 | 12 | 2 | 6 | 38 | 56 | 41 | 15 | 0 |
5 | Beerse Boys 4 | 20 | 11 | 4 | 5 | 37 | 55 | 37 | 18 | 0 |
6 | Boxtel 2 | 20 | 8 | 5 | 7 | 29 | 34 | 35 | -1 | 0 |
7 | RKSV Nuenen 4 | 20 | 9 | 1 | 10 | 28 | 57 | 61 | -4 | 0 |
8 | Spoordonkse Boys 2 | 20 | 4 | 3 | 13 | 15 | 27 | 44 | -17 | 0 |
9 | Essche Boys 2 | 20 | 4 | 3 | 13 | 14 | 37 | 60 | -23 | 1 |
10 | Braakhuizen 3 | 20 | 5 | 1 | 14 | 13 | 37 | 84 | -47 | 3 |
11 | WODAN 3 | 20 | 3 | 1 | 16 | 10 | 21 | 57 | -36 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 3 | 7 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
3 | Beerse Boys 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 0 |
4 | Hapert 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6 | -6 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|