0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 5
Teamleden
Spelers | |||||||
Bart van Dinther | Keeper | ||||||
Wil de Brouwer | |||||||
Bart Claassen | |||||||
Hans van Heesbeen | |||||||
Joep van der Helm | |||||||
Peter op 't Hoog | |||||||
Pascal van den Hout | |||||||
Frank de Kort | |||||||
Willie de Kruif | |||||||
Martijn van Nunen | |||||||
Frank van de Ven | |||||||
Ard van de Wal | |||||||
Johan van de Wal | |||||||
Abraham Woldenkiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Pierre van der Heijden | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 11:00 | EDN'56 3 | FC Tilburg 11 | 48526 | 3-5 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Hilvaria 6 | 43855 | 1-3 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Audacia 6 | 47647 | 3-0 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | SVSOS 4 | Beerse Boys 12 | 39280 | 3-5 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Tuldania 4 | RKDSV 6 | 39739 | 1-0 | ||
C | 27-05-2018 12:00 | Nevelo 7 | Were Di 8 | 40717 | 1-1 | ||
C | 23-05-2018 20:00 | Were Di 8 | SVSOS 4 | 47207 | 4-1 | ||
C | 20-05-2018 12:00 | Were Di 8 | EDN'56 3 | 39145 | 2-1 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Beerse Boys 12 | Tuldania 4 | 43876 | 3-2 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Hilvaria 6 | Oirschot Vooruit 8 | 39299 | 3-3 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | RKDSV 6 | Spoordonkse Boys 5 | 40601 | 3-0 | ||
C | 17-05-2018 19:30 | Beerse Boys 12 | Hilvaria 6 | 39063 | 2-1 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | SVSOS 4 | Oirschot Vooruit 8 | 40661 | 2-2 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Tuldania 4 | Were Di 8 | 42721 | 3-3 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Spoordonkse Boys 5 | Beerse Boys 12 | 44271 | 3-5 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | RKDSV 6 | 43083 | 1-5 | ||
C | 13-05-2018 11:00 | Audacia 6 | Hilvaria 6 | 43061 | 0-7 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Nevelo 7 | EDN'56 3 | 37658 | 3-2 | ||
C | 10-05-2018 12:00 | Were Di 8 | Spoordonkse Boys 5 | 42633 | 3-3 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | Beerse Boys 12 | SVSOS 4 | 38188 | 5-1 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | RKDSV 6 | Tuldania 4 | 38455 | 3-3 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | SVSOS 4 | EDN'56 3 | 37474 | 4-3 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Tuldania 4 | Spoordonkse Boys 5 | 44092 | 7-2 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | Audacia 6 | Nevelo 7 | 39095 | 0-7 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | RKDSV 6 | Oirschot Vooruit 8 | 46315 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | Were Di 8 | 38088 | 2-7 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | Were Di 8 | RKDSV 6 | 46725 | 1-3 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | Nevelo 7 | SVSOS 4 | 45526 | 3-3 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Beerse Boys 12 | 45060 | 0-3 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | EDN'56 3 | Tuldania 4 | 40171 | 2-1 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Audacia 6 | 48252 | 3-3 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Hilvaria 6 | FC Tilburg 11 | 48168 | 4-1 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Beerse Boys 12 | FC Tilburg 11 | 38430 | 4-0 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | EDN'56 3 | Spoordonkse Boys 5 | 42031 | 8-1 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | RKDSV 6 | Audacia 6 | 48021 | 6-2 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Tuldania 4 | 40466 | 5-2 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Hilvaria 6 | Nevelo 7 | 49284 | 3-0 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Tuldania 4 | Hilvaria 6 | 40367 | 3-5 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | SVSOS 4 | FC Tilburg 11 | 46049 | 3-0 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Beerse Boys 12 | RKDSV 6 | 45978 | 1-0 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | EDN'56 3 | Oirschot Vooruit 8 | 44521 | 3-1 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Nevelo 7 | 40214 | 4-5 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Audacia 6 | Were Di 8 | 46707 | 1-2 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | Were Di 8 | Nevelo 7 | 47602 | 2-3 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | Were Di 8 | Beerse Boys 12 | 41619 | 3-6 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | Nevelo 7 | Tuldania 4 | 47123 | 1-3 | ||
C | 08-04-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Spoordonkse Boys 5 | 48481 | 2-1 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Hilvaria 6 | SVSOS 4 | 49031 | 5-1 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | Audacia 6 | 44319 | 5-0 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | RKDSV 6 | EDN'56 3 | 44032 | 2-0 | ||
C | 02-04-2018 10:00 | RKDSV 6 | Nevelo 7 | 44936 | 3-3 | ||
C | 02-04-2018 11:00 | Audacia 6 | Tuldania 4 | 39795 | 2-0 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Were Di 8 | 45480 | 0-2 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Tuldania 4 | FC Tilburg 11 | 47908 | 2-4 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | SVSOS 4 | RKDSV 6 | 49025 | 1-1 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Nevelo 7 | Oirschot Vooruit 8 | 42472 | 0-1 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | Audacia 6 | Beerse Boys 12 | 48650 | 1-7 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | EDN'56 3 | Hilvaria 6 | 48828 | 2-2 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | EDN'56 3 | Audacia 6 | 47259 | 5-1 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Tuldania 4 | SVSOS 4 | 46087 | 0-2 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Hilvaria 6 | RKDSV 6 | 46480 | 2-2 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Were Di 8 | 47733 | 5-0 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | FC Tilburg 11 | 37763 | 5-3 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | Nevelo 7 | Beerse Boys 12 | 41953 | 2-3 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | EDN'56 3 | 40425 | 1-4 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | Hilvaria 6 | Spoordonkse Boys 5 | 38961 | 6-2 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | Audacia 6 | Oirschot Vooruit 8 | 42972 | 0-5 | ||
C | 04-02-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | Nevelo 7 | 42177 | 1-4 | ||
C | 04-02-2018 12:00 | Were Di 8 | Oirschot Vooruit 8 | 47730 | 4-0 | ||
C | 04-02-2018 10:00 | SVSOS 4 | Audacia 6 | 47456 | 7-0 | ||
C | 28-01-2018 10:00 | RKDSV 6 | SVSOS 4 | 42835 | 5-1 | ||
C | 17-12-2017 10:00 | Beerse Boys 12 | Oirschot Vooruit 8 | 41577 | 3-2 | ||
C | 17-12-2017 11:00 | EDN'56 3 | RKDSV 6 | 43456 | 3-1 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | Tuldania 4 | Beerse Boys 12 | 49037 | 1-2 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | RKDSV 6 | 48233 | 0-6 | ||
C | 03-12-2017 12:00 | Nevelo 7 | FC Tilburg 11 | 45830 | 3-1 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | EDN'56 3 | Were Di 8 | 37971 | 3-2 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Hilvaria 6 | 43074 | 2-2 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | Beerse Boys 12 | Audacia 6 | 44636 | 5-2 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | Hilvaria 6 | EDN'56 3 | 44679 | 2-1 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | FC Tilburg 11 | Tuldania 4 | 41382 | 1-2 | ||
C | 26-11-2017 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Nevelo 7 | 44401 | 4-4 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | SVSOS 4 | Were Di 8 | 48966 | 5-3 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | FC Tilburg 11 | Beerse Boys 12 | 39017 | 2-4 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | EDN'56 3 | 44722 | 4-3 | ||
C | 19-11-2017 12:00 | Nevelo 7 | Hilvaria 6 | 39617 | 4-2 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | Audacia 6 | RKDSV 6 | 44553 | 0-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys 12 | 22 | 19 | 3 | 0 | 60 | 79 | 35 | 44 | 0 |
2 | Oirschot Vooruit 8 | 21 | 13 | 4 | 4 | 43 | 63 | 33 | 30 | 0 |
3 | Hilvaria 6 | 22 | 13 | 4 | 5 | 43 | 73 | 40 | 33 | 0 |
4 | RKDSV 6 | 21 | 10 | 5 | 6 | 35 | 69 | 35 | 34 | 0 |
5 | Nevelo 7 | 22 | 10 | 5 | 7 | 35 | 65 | 54 | 11 | 0 |
6 | SVSOS 4 | 22 | 10 | 5 | 7 | 35 | 70 | 64 | 6 | 0 |
7 | EDN'56 3 | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | 61 | 43 | 18 | 0 |
8 | Were Di 8 | 22 | 9 | 4 | 9 | 31 | 54 | 55 | -1 | 0 |
9 | Tuldania 4 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 48 | 50 | -2 | 0 |
10 | Spoordonkse Boys 5 | 22 | 4 | 2 | 16 | 14 | 54 | 91 | -37 | 0 |
11 | FC Tilburg 11 | 22 | 4 | 0 | 18 | 12 | 38 | 89 | -51 | 0 |
12 | Audacia 6 | 22 | 1 | 2 | 19 | 5 | 18 | 103 | -85 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:15 | 4 | 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|