0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - Spoordonkse Boys JO17-1

Teamleden

Spelers
Finn Beekmans        
Jens Beekmans        
Hein Coppelmans        
Harm Mattheeuwse        
Jelle Nouwens        
Koen van Overdijk        
Rens van de Sande        
Jasper Smetsers        
Bram Swaans        
Remco Tijs        
Tom Vonk        
 
Overige teamleden
Hans Coppelmans Leider
Eric Smetsers Leider
Paul Tijs Leider
Piet Roefs Trainer
Johan Verhagen Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-3 36160 3-8
C 15-12-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 RKDVC JO17-4 100737 2-1
C 15-12-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Taxandria JO17-2 93993 3-3
C 15-12-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-3 37750 1-6
C 15-12-2018 12:45 Taxandria JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 37710 9-3
C 08-12-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Emplina JO17-4 36018 0-0
C 08-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Hilvaria JO17-2 36885 0-4
C 08-12-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-3 97442 1-6
C 08-12-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 100747 4-0
C 08-12-2018 12:45 Taxandria JO17-3 RKDVC JO17-4 37936 8-0
C 01-12-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 36918 3-0
C 01-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Zwaluw VFC JO17-4 37763 1-11
C 01-12-2018 13:00 Emplina JO17-4 Den Dungen JO17-2 100746 0-4
C 01-12-2018 14:30 Taxandria JO17-2 Haarsteeg JO17-1 97441 2-2
C 01-12-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Taxandria JO17-3 37801 4-2
C 01-12-2018 10:00 Hilvaria JO17-2 Jong Brabant JO17-3 37885 11-0
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 RKDVC JO17-4 37593 3-1
C 24-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Emplina JO17-4 97440 0-8
C 24-11-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Taxandria JO17-2 100745 4-1
C 24-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Hilvaria JO17-2 36434 1-4
C 17-11-2018 12:00 Taxandria JO17-3 Den Dungen JO17-2 100744 7-1
C 17-11-2018 10:00 Hilvaria JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 37864 19-1
C 17-11-2018 15:00 Emplina JO17-4 RKDVC JO17-4 35573 9-0
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 37421 2-3
C 17-11-2018 16:00 Taxandria JO17-2 Jong Brabant JO17-3 93990 2-2
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-4 97439 2-4
C 10-11-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Taxandria JO17-3 36775 1-2
C 10-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Emplina JO17-4 35778 1-5
C 10-11-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Taxandria JO17-2 93989 3-8
C 10-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-1 97438 2-6
C 10-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-3 36290 1-0
C 10-11-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Hilvaria JO17-2 100743 0-1
C 03-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Den Dungen JO17-2 100742 1-3
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-4 97437 6-1
C 03-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Emplina JO17-4 36027 1-3
C 03-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-2 93988 1-3
C 03-11-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 35562 9-4
C 03-11-2018 12:00 Taxandria JO17-3 Hilvaria JO17-2 37614 1-3
C 27-10-2018 15:30 Taxandria JO17-2 Taxandria JO17-3 93987 0-3
C 27-10-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Jong Brabant JO17-3 100741 3-2
C 27-10-2018 12:45 Emplina JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 35551 5-1
C 27-10-2018 15:00 Hilvaria JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 36149 4-2
C 27-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Zwaluw VFC JO17-4 35840 2-5
C 27-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Haarsteeg JO17-1 97436 0-7
C 22-10-2018 20:00 Wilhelmina Boys JO17-3 RKDVC JO17-4 37385 6-0
C 20-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Jong Brabant JO17-3 97435 4-2
C 13-10-2018 13:00 SCG'18 JO17-3 Jong Brabant JO17-3 37408 0-0
C 13-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Best Vooruit JO17-4 37432 0-0
C 13-10-2018 09:35 Hilvaria JO17-2 Taxandria JO17-2 93986 4-0
C 13-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2 100740 0-4
C 13-10-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Emplina JO17-4 36838 0-0
C 06-10-2018 12:55 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-3 36935 5-2
C 06-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Hilvaria JO17-2 37704 0-10
C 06-10-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Zwaluw VFC JO17-4 37658 1-4
C 06-10-2018 14:45 Best Vooruit JO17-4 SCG'18 JO17-3 36218 0-0
C 06-10-2018 15:00 Boxtel JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 36259 0-0
C 06-10-2018 14:45 Taxandria JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 93985 0-6
C 06-10-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Haarsteeg JO17-1 100739 2-1
C 06-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Spoordonkse Boys JO17-1 35916 6-8
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Best Vooruit JO17-4 36928 0-0
C 29-09-2018 15:00 Boxtel JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 35785 0-0
C 29-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Jong Brabant JO17-3 36243 1-3
C 29-09-2018 15:00 Hilvaria JO17-2 Emplina JO17-4 35659 2-1
C 29-09-2018 12:45 Taxandria JO17-3 SCG'18 JO17-3 37129 0-0
C 29-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Zwaluw VFC JO17-4 37812 3-7
C 29-09-2018 14:45 Taxandria JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 93984 5-1
C 29-09-2018 12:45 Taxandria JO17-3 Haarsteeg JO17-1 97434 1-1
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Den Dungen JO17-2 100738 3-1
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Wilhelmina Boys JO17-3 37954 2-15
C 22-09-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 36369 3-4
C 22-09-2018 12:45 Emplina JO17-4 Boxtel JO17-2 36637 0-0
C 22-09-2018 14:45 Best Vooruit JO17-4 RKDVC JO17-4 37394 0-0
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Taxandria JO17-3 35934 0-3
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Hilvaria JO17-2 97433 1-9
C 22-09-2018 13:00 SCG'18 JO17-3 Hilvaria JO17-2 35959 0-0
C 22-09-2018 12:45 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-2 93983 7-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-6 Acht JO17-3 110827 8-0
C 25-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Best Vooruit JO17-4 110206 1-6
C 25-05-2019 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 Spoordonkse Boys JO17-1 111935 0-3
C 25-05-2019 13:00 Jong Brabant JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 110250 10-0
C 25-05-2019 13:00 Wodan JO17-4G Hilvaria JO17-3 110604 0-0
C 22-05-2019 18:30 SBC JO17-4 Best Vooruit JO17-4 111883 2-2
C 18-05-2019 10:00 Hilvaria JO17-3 SV Unitas'59 JO17-6 110178 4-1
C 18-05-2019 14:30 Acht JO17-3 Jong Brabant JO17-3 109840 4-0
C 18-05-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 SBC JO17-4 110767 3-0
C 18-05-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5G 110557 5-1
C 18-05-2019 14:45 Best Vooruit JO17-4 Wodan JO17-4G 111371 3-0
C 15-05-2019 18:30 Jong Brabant JO17-3 Wodan JO17-4G 152267 0-0
C 11-05-2019 13:00 Jong Brabant JO17-3 Hilvaria JO17-3 111120 4-0
C 11-05-2019 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4 111355 4-1
C 11-05-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Best Vooruit JO17-4 110979 1-3
C 11-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G SV Unitas'59 JO17-6 109612 1-7
C 11-05-2019 15:15 SBC JO17-4 Acht JO17-3 109769 3-1
C 08-05-2019 19:30 Wilhelmina Boys JO17-5G Jong Brabant JO17-3 109674 1-9
C 04-05-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Wodan JO17-4G 110752 0-0
C 04-05-2019 14:30 Acht JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-5G 111579 4-1
C 04-05-2019 13:00 Hilvaria JO17-3 SBC JO17-4 111400 2-4
C 04-05-2019 14:45 Best Vooruit JO17-4 Nieuw Woensel JO17-1 109651 1-1
C 04-05-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-6 Jong Brabant JO17-3 110209 10-1
C 13-04-2019 13:00 Wodan JO17-4G SV Unitas'59 JO17-6 109451 0-7
C 13-04-2019 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 Hilvaria JO17-3 111484 3-3
C 13-04-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4 111307 6-0
C 06-04-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-6 Spoordonkse Boys JO17-1 110523 2-2
C 06-04-2019 15:00 Oirschot Vooruit JO17-4 SBC JO17-4 110687 1-4
C 06-04-2019 14:30 Acht JO17-3 Nieuw Woensel JO17-1 111065 4-4
C 06-04-2019 13:00 Jong Brabant JO17-3 Wodan JO17-4G 111609 0-0
C 06-04-2019 10:00 Hilvaria JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-5G 109716 11-0
C 30-03-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-6 Nieuw Woensel JO17-1 111759 6-2
C 30-03-2019 15:15 SBC JO17-4 Wodan JO17-4G 110566 7-2
C 30-03-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Spoordonkse Boys JO17-1 111078 0-5
C 30-03-2019 13:00 Hilvaria JO17-3 Acht JO17-3 109635 3-5
C 23-03-2019 15:15 SBC JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5G 111910 9-0
C 23-03-2019 14:45 Best Vooruit JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 110294 5-1
C 23-03-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Hilvaria JO17-3 110107 4-3
C 23-03-2019 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 Jong Brabant JO17-3 110080 5-2
C 23-03-2019 13:00 Wodan JO17-4G Acht JO17-3 109713 1-4
C 16-03-2019 13:00 Jong Brabant JO17-3 Best Vooruit JO17-4 111869 5-2
C 09-03-2019 14:45 Best Vooruit JO17-4 SV Unitas'59 JO17-6 109466 0-3
C 09-03-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Jong Brabant JO17-3 110092 6-1
C 09-03-2019 14:30 Acht JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 109475 2-3
C 09-03-2019 12:30 Nieuw Woensel JO17-1 SBC JO17-4 111608 0-5
C 09-03-2019 13:00 Wodan JO17-4G Wilhelmina Boys JO17-5G 111350 9-1
C 16-02-2019 09:45 Hilvaria JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 110303 5-0
C 16-02-2019 13:00 Wodan JO17-4G Spoordonkse Boys JO17-1 111176 1-4
C 16-02-2019 14:30 Acht JO17-3 Best Vooruit JO17-4 111811 1-2
C 16-02-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Nieuw Woensel JO17-1 109599 1-0
C 16-02-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-6 SBC JO17-4 109985 1-0
C 09-02-2019 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 Wodan JO17-4G 111829 2-1
C 09-02-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Acht JO17-3 111048 4-1
C 09-02-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 SV Unitas'59 JO17-6 109458 1-6
C 09-02-2019 14:45 Best Vooruit JO17-4 Hilvaria JO17-3 110582 2-3
C 09-02-2019 15:15 SBC JO17-4 Jong Brabant JO17-3 111040 1-6
C 02-06-2018 14:45 Taxandria JO17-2 SC 't Zand JO17-4 110720 0-1
C 02-06-2018 14:45 GSBW JO17-2 Jong Brabant JO17-4 108279 1-3
C 02-06-2018 14:30 ST HMVV/Hulsel JO17-1 Haarsteeg JO17-3 109243 2-0
C 02-06-2018 13:30 ZIGO JO17-2 FC Tilburg JO17-2 108197 2-0
C 31-05-2018 19:30 ZIGO JO17-2 Haarsteeg JO17-3 109499 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Beerse Boys JO17-2 102639 0-1
B 15-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4 4808 5-1
B 08-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Bladella JO17-5 5227 0-0
B 08-09-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Beerse Boys JO17-3 5132 2-3
B 01-09-2018 13:00 Bladella JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-4 5145 0-0
B 01-09-2018 14:30 Beerse Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 5048 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO17-2 11 11 0 0 33 71 7 64 0
2 Den Dungen JO17-2 11 8 0 3 24 28 17 11 0
3 Taxandria JO17-3 11 7 1 3 22 46 21 25 0
4 Emplina JO17-4 9 7 0 2 21 43 12 31 0
5 Wilhelmina Boys JO17-3 11 7 0 4 21 51 18 33 0
6 Zwaluw VFC JO17-4 10 6 1 3 19 37 22 15 0
7 Haarsteeg JO17-1 11 4 2 5 14 31 37 -6 0
8 Taxandria JO17-2 11 3 3 5 12 25 36 -11 0
9 Spoordonkse Boys JO17-1 11 3 0 8 9 25 51 -26 0
10 Jong Brabant JO17-3 10 2 1 7 7 24 41 -17 0
11 RKDVC JO17-4 11 1 0 10 3 12 60 -48 0
12 OJC ROSMALEN JO17-8 11 1 0 10 3 22 93 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 JO17-6 10 8 1 1 25 51 11 40 0
2 Spoordonkse Boys JO17-1 10 8 1 1 25 38 11 27 0
3 SBC JO17-4 10 6 1 3 19 35 18 17 0
4 Jong Brabant JO17-3 10 6 0 4 18 41 29 12 0
5 Best Vooruit JO17-4 10 5 2 3 17 26 18 8 0
6 Hilvaria JO17-3 9 4 1 4 13 34 23 11 0
7 Acht JO17-3 10 4 1 5 13 26 29 -3 0
8 Nieuw Woensel JO17-1 10 3 3 4 12 21 27 -6 0
9 Oirschot Vooruit JO17-4 9 2 0 7 6 12 43 -31 0
10 Wodan JO17-4G 8 1 0 7 3 14 31 -17 0
11 Wilhelmina Boys JO17-5G 10 1 0 9 3 7 65 -58 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO17-2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
2 Spoordonkse Boys JO17-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:30 2 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 30-07-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 06-08-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 13-08-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 2 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 01-08-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:30 2 6 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven