0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 3

Teamleden

Spelers
Tom vd Akker Keeper      
Harm van Weert Keeper      
Ruud Beekmans        
Dirk Dekkers        
Tjeu Franken        
Daan van der Heijden        
Jan Heyms        
Mark Hoppenbrouwers        
Sander IJpelaar        
Frans van Krieken        
Niels van Oirschot        
Pim Pijnenburg        
Rob Pijnenburg        
Luuk Vogels        
Nino v.d. Wal        
Bart Witlox        
Dennis Witlox        
Jouri Witlox        
 
Overige teamleden
Ron van Diessen Leider
Joost Vlemminx Leider
Martien van Oirschot Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 VOAB 6 83855 1-4
C 26-05-2019 11:00 GSBW 4 Boxtel 3 87753 1-12
C 26-05-2019 10:30 LSV 3 Spoordonkse Boys 3 84584 1-0
C 26-05-2019 12:00 Woenselse Boys 3 Hilvaria 4 87353 5-2
C 26-05-2019 10:00 ODC 3 SVSOS 2 90032 10-1
C 26-05-2019 10:00 Best Vooruit 7 Wilhelmina Boys 5 87149 3-3
C 19-05-2019 11:30 SVSOS 2 LSV 3 86389 1-1
C 19-05-2019 09:45 VOAB 6 GSBW 4 88701 7-1
C 19-05-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Woenselse Boys 3 85349 2-3
C 19-05-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 ODC 3 85666 0-1
C 19-05-2019 12:00 Hilvaria 4 Oirschot Vooruit 4 82849 1-1
C 19-05-2019 12:00 Boxtel 3 Best Vooruit 7 86623 2-2
C 12-05-2019 11:30 SVSOS 2 Hilvaria 4 84717 2-7
C 12-05-2019 10:00 Best Vooruit 7 VOAB 6 90610 1-4
C 12-05-2019 10:00 ODC 3 Wilhelmina Boys 5 82994 3-0
C 12-05-2019 10:00 Woenselse Boys 3 GSBW 4 88511 12-3
C 12-05-2019 10:30 LSV 3 Boxtel 3 87107 1-4
C 12-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Spoordonkse Boys 3 84093 7-0
C 05-05-2019 09:45 VOAB 6 LSV 3 85668 1-0
C 05-05-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Oirschot Vooruit 4 81555 1-1
C 05-05-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 SVSOS 2 91105 5-4
C 05-05-2019 11:00 Hilvaria 4 ODC 3 88274 2-4
C 05-05-2019 12:00 Boxtel 3 Woenselse Boys 3 91342 2-5
C 02-05-2019 20:00 GSBW 4 Best Vooruit 7 89085 3-3
C 28-04-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 VOAB 6 90996 0-4
C 28-04-2019 12:00 Hilvaria 4 Woenselse Boys 3 88704 6-2
C 14-04-2019 11:30 SVSOS 2 Wilhelmina Boys 5 88820 0-0
C 14-04-2019 10:00 Woenselse Boys 3 Best Vooruit 7 87370 3-4
C 14-04-2019 10:00 ODC 3 VOAB 6 87830 0-5
C 14-04-2019 10:30 LSV 3 Hilvaria 4 85488 0-0
C 14-04-2019 10:00 Oirschot Vooruit 4 GSBW 4 89728 4-0
C 14-04-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Boxtel 3 84974 3-0
C 11-04-2019 19:30 Oirschot Vooruit 4 ODC 3 100359 1-1
C 11-04-2019 20:00 GSBW 4 VOAB 6 82887 0-4
C 07-04-2019 09:45 VOAB 6 Woenselse Boys 3 88699 3-0
C 07-04-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 LSV 3 87172 2-1
C 07-04-2019 12:00 GSBW 4 SVSOS 2 87945 4-1
C 07-04-2019 12:00 Boxtel 3 ODC 3 86151 1-3
C 07-04-2019 12:00 Hilvaria 4 Spoordonkse Boys 3 85967 1-1
C 07-04-2019 10:00 Best Vooruit 7 Oirschot Vooruit 4 82756 1-0
C 31-03-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Woenselse Boys 3 80842 2-2
C 31-03-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 GSBW 4 83308 4-0
C 31-03-2019 10:30 LSV 3 VOAB 6 84723 0-2
C 24-03-2019 11:30 SVSOS 2 VOAB 6 86050 0-6
C 24-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Boxtel 3 87933 2-0
C 24-03-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 GSBW 4 88320 1-2
C 24-03-2019 10:30 LSV 3 Woenselse Boys 3 90254 1-2
C 24-03-2019 10:00 ODC 3 Best Vooruit 7 85529 5-1
C 24-03-2019 12:00 Hilvaria 4 Wilhelmina Boys 5 80757 3-2
C 17-03-2019 09:45 VOAB 6 Boxtel 3 91181 6-1
C 17-03-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Spoordonkse Boys 3 80383 1-1
C 17-03-2019 10:00 Best Vooruit 7 Hilvaria 4 83236 0-0
C 17-03-2019 12:00 GSBW 4 ODC 3 84614 5-2
C 17-03-2019 10:00 Woenselse Boys 3 SVSOS 2 82201 4-3
C 17-03-2019 10:30 LSV 3 Oirschot Vooruit 4 84542 1-0
C 10-03-2019 10:00 ODC 3 LSV 3 82871 3-0
C 10-03-2019 11:30 SVSOS 2 Best Vooruit 7 89037 1-0
C 10-03-2019 12:00 Hilvaria 4 GSBW 4 80152 1-1
C 10-03-2019 12:00 Boxtel 3 Wilhelmina Boys 5 88502 2-2
C 10-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Woenselse Boys 3 90556 1-3
C 24-02-2019 12:00 Hilvaria 4 LSV 3 89125 3-2
C 24-02-2019 10:00 Woenselse Boys 3 Oirschot Vooruit 4 84082 4-3
C 24-02-2019 10:00 ODC 3 GSBW 4 84034 9-2
C 17-02-2019 09:45 VOAB 6 Wilhelmina Boys 5 89026 2-2
C 17-02-2019 10:00 Woenselse Boys 3 ODC 3 87896 0-4
C 17-02-2019 10:00 Best Vooruit 7 Spoordonkse Boys 3 91523 3-0
C 17-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 4 SVSOS 2 87307 2-0
C 17-02-2019 12:00 Boxtel 3 Hilvaria 4 82222 5-0
C 17-02-2019 12:00 GSBW 4 LSV 3 82373 1-1
C 10-02-2019 12:00 Hilvaria 4 VOAB 6 88620 3-4
C 10-02-2019 10:00 ODC 3 Oirschot Vooruit 4 89002 1-2
C 10-02-2019 10:30 LSV 3 Best Vooruit 7 81159 3-2
C 10-02-2019 11:30 SVSOS 2 Boxtel 3 89430 0-2
C 03-02-2019 10:30 LSV 3 Wilhelmina Boys 5 83849 5-0
C 23-12-2018 10:00 Woenselse Boys 3 LSV 3 86385 2-3
C 09-12-2018 12:00 Boxtel 3 Spoordonkse Boys 3 83412 0-4
C 09-12-2018 12:00 GSBW 4 Oirschot Vooruit 4 88750 0-3
C 09-12-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 SVSOS 2 88765 3-1
C 09-12-2018 10:00 Best Vooruit 7 Woenselse Boys 3 83710 3-3
C 09-12-2018 09:45 VOAB 6 ODC 3 82691 1-5
C 02-12-2018 10:00 ODC 3 Boxtel 3 86390 4-0
C 02-12-2018 11:30 SVSOS 2 GSBW 4 87295 3-5
C 02-12-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Hilvaria 4 88358 1-2
C 02-12-2018 12:00 Woenselse Boys 3 VOAB 6 90890 2-2
C 02-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit 4 Best Vooruit 7 90944 4-2
C 25-11-2018 12:00 Boxtel 3 Oirschot Vooruit 4 87750 1-2
C 25-11-2018 12:00 GSBW 4 Spoordonkse Boys 3 90869 1-5
C 25-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 Hilvaria 4 91297 2-1
C 25-11-2018 10:00 Best Vooruit 7 ODC 3 90197 2-4
C 25-11-2018 09:45 VOAB 6 SVSOS 2 84325 11-1
C 18-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Wilhelmina Boys 5 90993 3-2
C 18-11-2018 11:30 SVSOS 2 Woenselse Boys 3 90090 0-5
C 18-11-2018 12:00 Hilvaria 4 Best Vooruit 7 90580 2-1
C 18-11-2018 12:00 Boxtel 3 VOAB 6 86895 3-10
C 18-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 LSV 3 90605 2-1
C 11-11-2018 09:45 VOAB 6 Spoordonkse Boys 3 87021 1-0
C 11-11-2018 10:00 Best Vooruit 7 SVSOS 2 85111 3-2
C 11-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 Boxtel 3 88174 1-1
C 11-11-2018 10:30 LSV 3 ODC 3 87215 0-3
C 11-11-2018 12:00 GSBW 4 Hilvaria 4 88778 2-4
C 04-11-2018 09:45 VOAB 6 Best Vooruit 7 80316 3-0
C 04-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 ODC 3 84501 1-3
C 04-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Oirschot Vooruit 4 88269 0-5
C 04-11-2018 12:00 GSBW 4 Woenselse Boys 3 87261 0-8
C 04-11-2018 12:00 Boxtel 3 LSV 3 90321 0-1
C 04-11-2018 12:00 Hilvaria 4 SVSOS 2 84147 10-2
C 28-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 4 Wilhelmina Boys 5 86488 2-1
C 28-10-2018 11:30 SVSOS 2 Spoordonkse Boys 3 83966 1-4
C 28-10-2018 10:00 ODC 3 Hilvaria 4 90202 4-1
C 28-10-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Boxtel 3 82510 8-1
C 28-10-2018 10:00 Best Vooruit 7 GSBW 4 87140 3-1
C 21-10-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 LSV 3 87202 0-2
C 14-10-2018 12:00 Boxtel 3 GSBW 4 91117 5-6
C 14-10-2018 09:45 VOAB 6 Oirschot Vooruit 4 90219 2-0
C 14-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 Best Vooruit 7 87019 2-2
C 14-10-2018 11:30 SVSOS 2 ODC 3 80359 0-4
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 Hilvaria 4 88105 2-2
C 07-10-2018 10:00 ODC 3 Spoordonkse Boys 3 91453 13-2
C 07-10-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Wilhelmina Boys 5 90655 4-2
C 07-10-2018 10:00 Best Vooruit 7 Boxtel 3 82883 3-0
C 07-10-2018 10:30 LSV 3 SVSOS 2 89930 7-1
C 30-09-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Best Vooruit 7 87171 1-2
C 30-09-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 VOAB 6 88408 3-2
C 30-09-2018 10:00 ODC 3 Woenselse Boys 3 87444 7-3
C 30-09-2018 10:30 LSV 3 GSBW 4 88762 4-1
C 30-09-2018 11:30 SVSOS 2 Oirschot Vooruit 4 90682 1-2
C 30-09-2018 12:00 Hilvaria 4 Boxtel 3 83604 1-1
C 23-09-2018 09:45 VOAB 6 Hilvaria 4 84743 2-0
C 23-09-2018 10:00 Best Vooruit 7 LSV 3 83214 1-2
C 23-09-2018 12:00 GSBW 4 Wilhelmina Boys 5 80752 1-2
C 23-09-2018 12:00 Boxtel 3 SVSOS 2 80178 3-2
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 ODC 3 89012 1-1
C 23-09-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Spoordonkse Boys 3 87700 8-0
C 10-06-2018 12:00 FC Tilburg 8 LSV 4 143275 0-6
C 03-06-2018 10:00 Boxtel 5 GSBW 3 43201 6-2
C 03-06-2018 12:15 ODC 7 Audacia 4 45299 4-3
C 03-06-2018 11:00 Taxandria 3 SVSOS 2 42158 2-1
C 31-05-2018 19:30 SVSOS 2 GSBW 3 47595 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB 6 22 18 2 2 56 86 23 63 0
2 ODC 3 22 18 1 3 55 93 30 63 0
3 Woenselse Boys 3 22 13 3 6 42 88 54 34 0
4 Oirschot Vooruit 4 22 12 4 6 40 47 27 20 0
5 LSV 3 22 10 3 9 33 37 31 6 0
6 Hilvaria 4 22 8 7 7 31 52 46 6 0
7 Best Vooruit 7 22 7 6 9 27 42 48 -6 0
8 Wilhelmina Boys 5 22 6 8 8 26 38 44 -6 0
9 Spoordonkse Boys 3 22 6 3 13 21 33 63 -30 0
10 Boxtel 3 22 5 4 13 19 46 67 -21 0
11 GSBW 4 22 5 3 14 18 40 98 -58 0
12 SVSOS 2 22 1 2 19 5 27 98 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 4 3 3 0 0 9 13 6 7 0
2 ODC 5 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
3 Spoordonkse Boys 3 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
4 LSV 2 3 1 0 2 3 6 10 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 3 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven