0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - JO17 - Spoordonkse Boys JO17-1

Teamleden

Spelers
Sen Hovers Keeper      
Finn Beekmans        
Jens Beekmans        
Hein Coppelmans        
Luka van Ham        
Juul van de Hout        
Jelle Nouwens        
Koen van Overdijk        
Giel Smetsers        
Jasper Smetsers        
Bram Swaans        
Remco Tijs        
Tom Vonk        
Luuk van de Wal        
 
Overige teamleden
Hans Coppelmans Leider
Eric Smetsers Leider
Paul Tijs Leider
Maikel van Agt Trainer
Pascal van Hout Trainer
Rens van de Schoot Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 12:15 DBS JO17-5 SBC JO17-5G
C 23-11-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO17-5 Beerse Boys JO17-3
C 23-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1
C 23-11-2019 14:30 RKVVO JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4
C 23-11-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-3 Best Vooruit JO17-3
C 23-11-2019 13:00 UNA JO17-2G ST DEES/Vessem JO17-1
C 30-11-2019 15:15 SBC JO17-5G RKVVO JO17-3
C 30-11-2019 15:00 UNA JO17-2G Oirschot Vooruit JO17-3
C 30-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Beerse Boys JO17-3
C 30-11-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 SV Unitas'59 JO17-3
C 30-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 Bladella JO17-3
C 30-11-2019 13:00 Best Vooruit JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-5
C 07-12-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4
C 07-12-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Spoordonkse Boys JO17-1
C 07-12-2019 14:30 RKVVO JO17-3 UNA JO17-2G
C 07-12-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 Best Vooruit JO17-3
C 07-12-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 DBS JO17-5
C 07-12-2019 12:30 Bladella JO17-3 SBC JO17-5G
C 14-12-2019 12:15 DBS JO17-5 SV Unitas'59 JO17-3
C 14-12-2019 13:00 Best Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3
C 14-12-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 UNA JO17-2G
C 14-12-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 RKVVO JO17-3
C 14-12-2019 14:30 Bladella JO17-3 Beerse Boys JO17-3
C 14-12-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-11-2019 19:00 RKVVO JO17-3 Beerse Boys JO17-3 31723 0-0
C 16-11-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 RKVVO JO17-3 31972 2-7
C 16-11-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 UNA JO17-2G 31682 2-8
C 16-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 ST DEES/Vessem JO17-1 34054 4-5
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 DBS JO17-5 31622 0-0
C 16-11-2019 13:00 Best Vooruit JO17-3 SBC JO17-5G 33762 5-0
C 16-11-2019 15:00 Bladella JO17-3 SV Unitas'59 JO17-3 33046 0-1
C 09-11-2019 15:00 UNA JO17-2G Wilhelmina Boys JO17-5 33135 7-2
C 09-11-2019 14:15 DBS JO17-5 Best Vooruit JO17-3 31781 0-10
C 09-11-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 32978 13-0
C 09-11-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 Bladella JO17-3 33552 13-2
C 09-11-2019 15:15 SBC JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-4 33319 1-0
C 02-11-2019 14:45 Best Vooruit JO17-3 UNA JO17-2G 31512 4-3
C 02-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 RKVVO JO17-3 32631 1-4
C 02-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 DBS JO17-5 33913 7-1
C 02-11-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 SV Unitas'59 JO17-3 31582 0-16
C 02-11-2019 13:00 Bladella JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-5 34061 3-1
C 02-11-2019 15:15 SBC JO17-5G ST DEES/Vessem JO17-1 33780 2-7
C 26-10-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-3 SBC JO17-5G 33053 7-0
C 26-10-2019 15:00 RKVVO JO17-3 Best Vooruit JO17-3 33249 0-7
C 26-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-3 33242 6-1
C 26-10-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4 33119 4-1
C 26-10-2019 14:15 DBS JO17-5 Bladella JO17-3 33219 2-3
C 26-10-2019 12:45 UNA JO17-2G Spoordonkse Boys JO17-1 32551 0-4
C 24-10-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Best Vooruit JO17-3 31520 0-3
C 23-10-2019 19:45 SBC JO17-5G UNA JO17-2G 31830 1-0
C 19-10-2019 15:00 UNA JO17-2G Bladella JO17-3 33540 0-0
C 19-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 SBC JO17-5G 33590 1-12
C 19-10-2019 14:30 RKVVO JO17-3 DBS JO17-5 32129 0-0
C 19-10-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 ST DEES/Vessem JO17-1 34075 2-7
C 19-10-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 31712 1-7
C 05-10-2019 13:45 Oirschot Vooruit JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5 33244 7-2
C 05-10-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 33620 4-3
C 05-10-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 DBS JO17-5 32459 10-2
C 05-10-2019 15:30 Spoordonkse Boys JO17-1 SV Unitas'59 JO17-3 33312 2-3
C 05-10-2019 15:00 Bladella JO17-3 RKVVO JO17-3 32571 6-1
C 30-09-2019 19:30 RKVVO JO17-3 SV Unitas'59 JO17-3 33011 1-5
C 28-09-2019 13:00 Best Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 31833 3-2
C 28-09-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 ST DEES/Vessem JO17-1 32457 0-7
C 28-09-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 SBC JO17-5G 31981 1-8
C 28-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Bladella JO17-3 33664 3-7
C 28-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 DBS JO17-5 32024 5-1
C 21-09-2019 12:15 DBS JO17-5 Beerse Boys JO17-3 33447 10-3
C 21-09-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-3 UNA JO17-2G 32836 8-1
C 21-09-2019 15:15 SBC JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-3 32946 1-0
C 21-09-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 RKVVO JO17-3 33706 5-1
C 21-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 31903 1-4
C 21-09-2019 13:00 Bladella JO17-3 Best Vooruit JO17-3 33967 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2019 19:30 Spoordonkse Boys JO17-1 RKVVO JO17-2 92412 3-2
B 14-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 ODC JO17-3G 7801 5-0
B 14-09-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-6 Wilhelmina Boys JO17-4 7859 0-0
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-4 7236 8-2
B 07-09-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO17-4 ODC JO17-3G 7685 2-1
B 07-09-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-6 Spoordonkse Boys JO17-1 7435 0-0
B 31-08-2019 15:15 ODC JO17-3G Zwaluw VFC JO17-6 7300 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DEES/Vessem JO17-1 8 8 0 0 24 58 14 44 0
2 SV Unitas'59 JO17-3 7 7 0 0 21 53 4 49 0
3 Best Vooruit JO17-3 7 7 0 0 21 34 6 28 0
4 SBC JO17-5G 8 5 0 3 15 25 21 4 0
5 Bladella JO17-3 7 4 0 3 12 22 23 -1 0
6 Spoordonkse Boys JO17-1 7 3 0 4 9 24 20 4 0
7 Oirschot Vooruit JO17-4 6 2 0 4 6 18 15 3 0
8 UNA JO17-2G 6 2 0 4 6 19 21 -2 0
9 RKVVO JO17-3 6 2 0 4 6 14 26 -12 0
10 Wilhelmina Boys JO17-5 7 2 0 5 6 19 38 -19 0
11 DBS JO17-5 6 1 0 5 3 16 38 -22 0
12 Beerse Boys JO17-3 6 1 0 5 3 12 52 -40 0
13 Oirschot Vooruit JO17-3 7 0 0 7 0 6 42 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO17-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
2 RKVVO JO17-2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 JO17-6 10 8 1 1 25 51 11 40 0
2 Spoordonkse Boys JO17-1 10 8 1 1 25 38 11 27 0
3 SBC JO17-4 10 6 1 3 19 35 18 17 0
4 Jong Brabant JO17-3 10 6 0 4 18 41 29 12 0
5 Best Vooruit JO17-4 10 5 2 3 17 26 18 8 0
6 Hilvaria JO17-3 10 5 1 4 16 38 23 15 0
7 Acht JO17-3 10 4 1 5 13 26 29 -3 0
8 Nieuw Woensel JO17-1 10 3 3 4 12 21 27 -6 0
9 Oirschot Vooruit JO17-4 9 2 0 7 6 12 43 -31 0
10 Wodan JO17-4G 9 1 0 8 3 14 35 -21 0
11 Wilhelmina Boys JO17-5G 10 1 0 9 3 7 65 -58 0

Training

Berichten



Terug naar boven