0283 Jeugd G-voetbal Zaterdag (voorjaar)
Junioren - JG - Spoordonkse Boys JG1 (G-Team)
Teamleden
Spelers | |||||||
Jordi van Beerendonk | |||||||
Jordy Kastelijn | |||||||
Lucas Quinten | |||||||
Sam van de Sande | |||||||
Jameij-Leij van Steen | |||||||
Jill-Lisa van Steen | |||||||
Maarten Wilting | |||||||
Robin Wolfs | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Herman van Beerendonk | Assistent-trainer | ||||||
Adrie Neggers | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:00 | HRC'14 JG1G | Brederodes JG1G | 153179 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JG1 | EBOH JG1G | 153148 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | EBOH JG1G | HRC'14 JG1G | 153162 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Rijen JG2G | Spoordonkse Boys JG1 | 153174 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Brederodes JG1G | EBOH JG1G | 153152 | 0-0 | ||
C | 25-04-2020 10:00 | HRC'14 JG1G | EBOH JG1G | 153180 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JG1 | Brederodes JG1G | 153147 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 10:00 | HRC'14 JG1G | Rijen JG2G | 153181 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | HRC'14 JG1G | Spoordonkse Boys JG1 | 153178 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Brederodes JG1G | Rijen JG2G | 153153 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | EBOH JG1G | Spoordonkse Boys JG1 | 153159 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Brederodes JG1G | HRC'14 JG1G | 153154 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:00 | EBOH JG1G | Rijen JG2G | 153161 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JG1 | Rijen JG2G | 153149 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | EBOH JG1G | Brederodes JG1G | 153160 | 1-5 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Rijen JG2G | HRC'14 JG1G | 153177 | 6-3 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Rijen JG2G | EBOH JG1G | 153176 | 11-4 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Brederodes JG1G | Spoordonkse Boys JG1 | 153151 | 2-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Rijen JG2G | Brederodes JG1G | 153175 | 4-3 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JG1 | HRC'14 JG1G | 153150 | 1-3 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 10:15 | RKSV Nuenen JG1 | RKDVC JG1G | 3625 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Brederodes JG1G | RKDVC JG1G | 3589 | 2-4 | ||
C | 23-11-2019 13:30 | TSC JG1 | HRC'14 JG1G | 3632 | 6-0 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | MOC'17 JG1 | Rijen JG2G | 3574 | 0-4 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JG2G | Brederodes JG1G | 3583 | 2-7 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JG1 | RKSV Nuenen JG1 | 3587 | 2-1 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Brederodes JG1G | MOC'17 JG1 | 3591 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | HRC'14 JG1G | OJC ROSMALEN JG2G | 3619 | 9-4 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | RKSV Nuenen JG1 | TSC JG1 | 3628 | 0-13 | ||
C | 16-11-2019 11:15 | RKDVC JG1G | Spoordonkse Boys JG1 | 3603 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Rijen JG2G | Brederodes JG1G | 3615 | 8-3 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JG2G | RKSV Nuenen JG1 | 3582 | 7-1 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | MOC'17 JG1 | HRC'14 JG1G | 3573 | 6-1 | ||
C | 09-11-2019 13:30 | TSC JG1 | RKDVC JG1G | 3631 | 6-2 | ||
C | 02-11-2019 11:15 | RKDVC JG1G | OJC ROSMALEN JG2G | 3602 | 7-4 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | RKSV Nuenen JG1 | MOC'17 JG1 | 3627 | 2-7 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JG1 | TSC JG1 | 3586 | 3-7 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | HRC'14 JG1G | Rijen JG2G | 3618 | 4-6 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | MOC'17 JG1 | RKDVC JG1G | 3572 | 6-4 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JG2G | Spoordonkse Boys JG1 | 3581 | 4-8 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Rijen JG2G | RKSV Nuenen JG1 | 3614 | 11-1 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Brederodes JG1G | HRC'14 JG1G | 3590 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 13:30 | TSC JG1 | OJC ROSMALEN JG2G | 3630 | 16-2 | ||
C | 05-10-2019 11:15 | RKDVC JG1G | Rijen JG2G | 3601 | 3-2 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | RKSV Nuenen JG1 | Brederodes JG1G | 3626 | 5-6 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JG1 | MOC'17 JG1 | 3585 | 0-4 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Rijen JG2G | Spoordonkse Boys JG1 | 3613 | 5-5 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | HRC'14 JG1G | RKSV Nuenen JG1 | 3617 | 4-4 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | MOC'17 JG1 | TSC JG1 | 3571 | 2-0 | ||
C | 21-09-2019 13:30 | TSC JG1 | Rijen JG2G | 3629 | 6-1 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | RKDVC JG1G | HRC'14 JG1G | 3600 | 8-5 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JG2G | MOC'17 JG1 | 3580 | 2-10 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JG1 | Brederodes JG1G | 3584 | 5-1 | ||
C | 14-09-2019 10:00 | Brederodes JG1G | TSC JG1 | 3588 | 2-4 | ||
C | 14-09-2019 10:00 | HRC'14 JG1G | Spoordonkse Boys JG1 | 3616 | 4-6 | ||
C | 14-09-2019 10:00 | Rijen JG2G | OJC ROSMALEN JG2G | 3612 | 9-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rijen JG2G | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21 | 10 | 11 | 0 |
2 | Brederodes JG1G | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 5 | 5 | 0 |
3 | HRC'14 JG1G | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys JG1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
5 | EBOH JG1G | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 16 | -11 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSC JG1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 58 | 12 | 46 | 0 |
2 | MOC'17 JG1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 37 | 16 | 21 | 0 |
3 | Rijen JG2G | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 46 | 24 | 22 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys JG1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 29 | 26 | 3 | 0 |
5 | RKDVC JG1G | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 28 | 25 | 3 | 0 |
6 | Brederodes JG1G | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 24 | 30 | -6 | 0 |
7 | HRC'14 JG1G | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 27 | 40 | -13 | 0 |
8 | OJC ROSMALEN JG2G | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 27 | 67 | -40 | 0 |
9 | RKSV Nuenen JG1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 14 | 50 | -36 | 0 |