0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Pupillen - JO11 - Spoordonkse Boys JO10-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Luuk van Dinther | Keeper | ||||||
Jelle Deenen | |||||||
Mats Deenen | |||||||
Freek van der Meijden | |||||||
Joop van de Oord | |||||||
Bas Peeters | |||||||
Dirk van de Sande | |||||||
Koen Vermulst | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bart van Dinther | Leider | ||||||
Hans Deenen | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:15 | Willem II JO10-1 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 128041 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Emplina JO10-2 | VOAB JO10-2 | 153088 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | Were Di JO10-1 | 127418 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Hilvaria JO10-2 | Jong Brabant JO10-2 | 127348 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Uno Animo JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 131132 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:45 | ODC JO10-2 | Hilvaria JO10-2 | 127874 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | VOAB JO10-2 | Uno Animo JO10-1 | 130279 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Emplina JO10-2 | 153087 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-3 | 128961 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-2 | RKDSV JO10-1G | 128314 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Were Di JO10-1 | Willem II JO10-1 | 126198 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Uno Animo JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-3 | 128663 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | VOAB JO10-2 | Were Di JO10-1 | 130171 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Hilvaria JO10-2 | Willem II JO10-1 | 131104 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | RKDSV JO10-1G | Spoordonkse Boys JO10-1 | 127999 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Emplina JO10-2 | ODC JO10-2 | 153086 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 126052 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | VOAB JO10-2 | 126684 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | RKDSV JO10-1G | Uno Animo JO10-1 | 125751 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Were Di JO10-1 | 126864 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | Hilvaria JO10-2 | 128886 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Emplina JO10-2 | Jong Brabant JO10-2 | 153085 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | Willem II JO10-1 | ODC JO10-2 | 126981 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | ODC JO10-2 | Uno Animo JO10-1 | 128628 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | RKDSV JO10-1G | 130190 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | VOAB JO10-2 | Willem II JO10-1 | 125855 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-3 | 129662 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Emplina JO10-2 | 153084 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Were Di JO10-1 | Hilvaria JO10-2 | 126923 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | Willem II JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 129469 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Emplina JO10-2 | Were Di JO10-1 | 153083 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | ODC JO10-2 | 129647 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | RKDSV JO10-1G | VOAB JO10-2 | 126298 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Hilvaria JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 128123 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Uno Animo JO10-1 | Jong Brabant JO10-2 | 126192 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:15 | Willem II JO10-1 | Uno Animo JO10-1 | 130948 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Hilvaria JO10-2 | VOAB JO10-2 | 126571 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:30 | RKDSV JO10-1G | ODC JO10-2 | 126151 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Uno Animo JO10-1 | 127656 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Were Di JO10-1 | RKDSV JO10-1G | 130345 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-2 | VOAB JO10-2 | 126852 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | ODC JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 125905 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Willem II JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-3 | 131367 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:45 | Hilvaria JO10-2 | Emplina JO10-2 | 153082 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Uno Animo JO10-1 | Were Di JO10-1 | 127296 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Hilvaria JO10-2 | 125723 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | VOAB JO10-2 | ODC JO10-2 | 130720 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | RKDSV JO10-1G | Willem II JO10-1 | 130846 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Emplina JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-3 | 153081 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 128820 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Were Di JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 131546 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | ODC JO10-2 | Jong Brabant JO10-2 | 129425 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Hilvaria JO10-2 | Uno Animo JO10-1 | 131372 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | VOAB JO10-2 | 129764 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Willem II JO10-1 | Emplina JO10-2 | 153080 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | RKDSV JO10-1G | 126776 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | ODC JO10-2 | Were Di JO10-1 | 129720 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 128508 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Uno Animo JO10-1 | Emplina JO10-2 | 153079 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | RKDSV JO10-1G | Hilvaria JO10-2 | 126510 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-2 | Willem II JO10-1 | 126242 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | VOAB JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-3 | 127063 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Were Di JO10-1 | Jong Brabant JO10-2 | 129197 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Emplina JO10-2 | RKDSV JO10-1G | 153078 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-3 | Haarsteeg JO10-2 | 128510 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ODC JO10-2 | 129379 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-10-2019 09:30 | RKDSV JO10-1G | Spoordonkse Boys JO10-1 | 92824 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 10:00 | Best Vooruit JO10-2 | SBC JO10-2 | 12795 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 12840 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Best Vooruit JO10-2 | 12341 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | Oirschot Vooruit JO10-1 | SBC JO10-2 | 12638 | 0-0 | ||
B | 04-09-2019 18:30 | SBC JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 12195 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 10:00 | Best Vooruit JO10-2 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 12127 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-06-2019 10:00 | Acht JO11-4 | Bladella JO11-4 | 124104 | 2-16 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Boxtel JO10-2 | 91005 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | Nemelaer JO10-2 | FC Tilburg JO10-2 | 52038 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 50447 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | VCB JO10-1 | 51713 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | RKDVC JO10-4 | SCG'18 JO10-3 | 92325 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | Sarto JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-6 | 50652 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | VCB JO10-1 | Nemelaer JO10-2 | 49786 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | RKDVC JO10-4 | 92324 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 91004 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | Sarto JO10-4 | 51666 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | Haarsteeg JO10-2 | 51580 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | SCG'18 JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 52282 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | RKDVC JO10-4 | VCB JO10-1 | 92323 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Sarto JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 50974 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Boxtel JO10-2 | 91003 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-6 | 50319 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | Nemelaer JO10-2 | Helvoirt JO10-2 | 51284 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | SCG'18 JO10-3 | FC Tilburg JO10-2 | 51218 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-6 | 49946 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | Sarto JO10-4 | Haarsteeg JO10-2 | 50372 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | RKDVC JO10-4 | FC Tilburg JO10-2 | 92322 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | VCB JO10-1 | SCG'18 JO10-3 | 52188 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | Boxtel JO10-2 | 91002 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | Nemelaer JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 51943 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | VCB JO10-1 | 91001 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | SCG'18 JO10-3 | Sarto JO10-4 | 52791 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 51583 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Nemelaer JO10-2 | 50217 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | Helvoirt JO10-2 | 51900 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | RKDVC JO10-4 | 92321 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Nemelaer JO10-2 | RKDVC JO10-4 | 92320 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | Boxtel JO10-2 | 91000 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | SCG'18 JO10-3 | 51778 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | FC Tilburg JO10-2 | 50990 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Sarto JO10-4 | VCB JO10-1 | 49759 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Helvoirt JO10-2 | 50964 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | Nemelaer JO10-2 | 90999 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | RKDVC JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-6 | 92319 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | SCG'18 JO10-3 | Haarsteeg JO10-2 | 49428 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | VCB JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 52428 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | Sarto JO10-4 | 49626 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 49895 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Sarto JO10-4 | Nemelaer JO10-2 | 50112 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Boxtel JO10-2 | SCG'18 JO10-3 | 90998 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | VCB JO10-1 | 49825 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Helvoirt JO10-2 | 52690 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | FC Tilburg JO10-2 | 51366 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | RKDVC JO10-4 | 92318 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 08:45 | RKDVC JO10-4 | Haarsteeg JO10-2 | 92315 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 11:00 | Sarto JO10-4 | Boxtel JO10-2 | 90996 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 09:00 | VCB JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-6 | 49528 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | SCG'18 JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-6 | 50500 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 49643 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | VCB JO10-1 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 52581 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | Boxtel JO10-3 | 51258 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | Sarto JO10-4 | 51700 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Nemelaer JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 50253 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:45 | RKDVC JO10-4 | Sarto JO10-4 | 92317 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | Boxtel JO10-2 | 90997 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | Boxtel JO10-3 | Nieuwkuijk JO10-1 | 50241 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | SCG'18 JO10-3 | Helvoirt JO10-2 | 51841 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | VCB JO10-1 | 50594 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Sarto JO10-4 | 52309 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | Nemelaer JO10-2 | 52116 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 51243 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 50416 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Nemelaer JO10-2 | SCG'18 JO10-3 | 50113 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 50161 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Helvoirt JO10-2 | FC Tilburg JO10-2 | 49327 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | Sarto JO10-4 | Boxtel JO10-3 | 50454 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Jong Brabant JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | VOAB JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RKDSV JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Uno Animo JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Emplina JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zwaluw VFC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Willem II JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Were Di JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Hilvaria JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDSV JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Best Vooruit JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SBC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woenselse Boys JO11-4 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 86 | 24 | 62 | 0 |
2 | Wilhelmina Boys JO11-4G | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 81 | 29 | 52 | 0 |
3 | SJO Juventud JO11-2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 44 | 24 | 20 | 0 |
4 | DBS JO11-6 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 41 | 43 | -2 | 0 |
5 | Bladella JO11-4 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 61 | 47 | 14 | 0 |
6 | RKVVO JO11-5 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 46 | 55 | -9 | 0 |
7 | Spoord. Boys JO11-1G | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 32 | 24 | 8 | 0 |
8 | Geldrop JO11-4G | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 20 | 37 | -17 | 0 |
9 | ODC JO11-5 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 32 | 60 | -28 | 0 |
10 | SBC JO11-5G | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 29 | 53 | -24 | 0 |
11 | Acht JO11-4 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 15 | 91 | -76 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SDO'39 JO11-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 |
2 | Spoord. Boys JO11-1G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Nemelaer JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sarto JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | VCB JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Helvoirt JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SCG'18 JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | FC Tilburg JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Spoordonkse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Haarsteeg JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Boxtel JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarto JO11-6 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 91 | 45 | 46 | 0 |
2 | ST EDN'56 / RKDSV JO11-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 83 | 32 | 51 | 0 |
3 | Nevelo JO11-2 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 79 | 38 | 41 | 0 |
4 | ZIGO JO11-5 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 61 | 45 | 16 | 0 |
5 | Oirschot Vooruit JO11-2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 40 | 33 | 7 | 0 |
6 | ODC JO11-4 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 64 | 57 | 7 | 0 |
7 | SVSOS JO11-1G | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 51 | 50 | 1 | 0 |
8 | Hilvaria JO11-3 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 38 | 61 | -23 | 0 |
9 | OVC'26 JO11-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 46 | 70 | -24 | 0 |
10 | Spoord. Boys JO11-1G | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 32 | 66 | -34 | 0 |
11 | ST DEES/Vessem JO11-2G | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 30 | 83 | -53 | 0 |
12 | Bladella JO11-4 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 27 | 62 | -35 | 0 |