0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO9-1

Teamleden

Spelers
Floor van Roy Keeper      
Aron van der Helm        
Stijn van den Heuvel        
Fleur der Kinderen        
Floris Louwers        
Katrina Maris        
Ties Peijnenburg        
Tijn Pijnenburg        
Tijs Renders        
Sam Termeer        
Lars Theeuwes        
 
Overige teamleden
Naomi van den Broek Leider
Lieke Theeuwes-Schilders Leider
Sander Pijnenburg Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 09:00 Uno Animo JO9-2 Zwaluw VFC JO9-6
C 04-04-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1
C 04-04-2020 09:30 Riel JO9-2 Nemelaer JO9-1
C 04-04-2020 09:30 RKDSV JO9-1 VOAB JO9-5
C 04-04-2020 10:15 Haarsteeg JO9-4 Sarto JO9-5
C 04-04-2020 10:45 GSBW JO9-2 SC 't Zand JO9-7
C 18-04-2020 10:00 Sarto JO9-5 Spoordonkse Boys JO9-1
C 18-04-2020 09:30 Riel JO9-2 RKDSV JO9-1
C 18-04-2020 09:00 Nemelaer JO9-1 GSBW JO9-2
C 18-04-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3
C 18-04-2020 08:30 SC 't Zand JO9-7 VOAB JO9-5
C 18-04-2020 10:15 Haarsteeg JO9-4 Uno Animo JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 28-03-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO9-1 GSBW JO9-2 134633
C 14-03-2020 afgelast Riel JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 134723
C 07-03-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 RKDSV JO9-1 136151
C 15-02-2020 vervallen VOAB JO9-5 Spoordonkse Boys JO9-1 134491
C 08-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Nemelaer JO9-1 137577
C 01-02-2020 vervallen Zwaluw VFC JO9-6 Spoordonkse Boys JO9-1 135035
V 25-01-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO9-1 RKVV Bergeijk JO9-2
C 14-12-2019 vervallen Wilhelmina JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 56932
C 07-12-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 B.V.V. JO9-1 55307
C 30-11-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-4 55592
C 23-11-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 54281
C 16-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 55655
C 09-11-2019 vervallen SCG'18 JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 54092
C 02-11-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-6 53173
C 26-10-2019 vervallen SV BLC JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 53785
C 05-10-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 56170
C 28-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 55641
C 21-09-2019 vervallen Haarsteeg JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 55650
B 14-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 13844
B 07-09-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 13530
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-3 13105
T 24-08-2019 09:00 Beerse Boys Spoordonkse Boys JO9-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4 54732 0-0
C 14-12-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Zwaluw VFC JO9-6 55378 0-0
C 14-12-2019 10:00 Vlijmense Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 55369 0-0
C 14-12-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 SV BLC JO9-3 53103 0-0
C 14-12-2019 08:45 OJC ROSMALEN JO9-5 Den Dungen JO9-2 56180 0-0
C 14-12-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 56932 0-0
C 07-12-2019 08:30 SV BLC JO9-3 SCG'18 JO9-3 53022 0-0
C 07-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1 55062 0-0
C 07-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Zwaluw VFC JO9-6 55348 0-0
C 07-12-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Haarsteeg JO9-4 55304 0-0
C 07-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-4 53513 0-0
C 07-12-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 B.V.V. JO9-1 55307 0-0
C 30-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 SV BLC JO9-3 56849 0-0
C 30-11-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Den Dungen JO9-2 56269 0-0
C 30-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Zwaluw VFC JO9-5 55320 0-0
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-5 56181 0-0
C 30-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-4 55592 0-0
C 30-11-2019 10:15 Vlijmense Boys JO9-1 B.V.V. JO9-1 55941 0-0
C 23-11-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4 55081 0-0
C 23-11-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 56026 0-0
C 23-11-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 54281 0-0
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 SV BLC JO9-3 54981 0-0
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 SCG'18 JO9-3 56544 0-0
C 23-11-2019 11:30 Vlijmense Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-6 56027 0-0
C 16-11-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Den Dungen JO9-2 54139 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-5 55005 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Haarsteeg JO9-4 54864 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 B.V.V. JO9-1 56769 0-0
C 16-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 55655 0-0
C 16-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Wilhelmina JO9-4 52909 0-0
C 09-11-2019 10:15 Vlijmense Boys JO9-1 Den Dungen JO9-2 55069 0-0
C 09-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Wilhelmina JO9-4 55798 0-0
C 09-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 54092 0-0
C 09-11-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 54892 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Zwaluw VFC JO9-4 56593 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 SV BLC JO9-3 56006 0-0
C 02-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 SCG'18 JO9-3 56712 0-0
C 02-11-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Haarsteeg JO9-4 52913 0-0
C 02-11-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-5 56704 0-0
C 02-11-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 B.V.V. JO9-1 55009 0-0
C 02-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Vlijmense Boys JO9-1 52911 0-0
C 02-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-6 53173 0-0
C 26-10-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 53785 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Den Dungen JO9-2 52903 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Zwaluw VFC JO9-4 55939 0-0
C 26-10-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 Wilhelmina JO9-4 56411 0-0
C 26-10-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-5 55600 0-0
C 26-10-2019 09:00 Vlijmense Boys JO9-1 Haarsteeg JO9-4 55127 0-0
C 12-10-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1 53987 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 SV BLC JO9-3 56558 0-0
C 05-10-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 SCG'18 JO9-3 55020 0-0
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 B.V.V. JO9-1 55816 0-0
C 05-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Zwaluw VFC JO9-6 54796 0-0
C 05-10-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 56170 0-0
C 28-09-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Wilhelmina JO9-4 55462 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Den Dungen JO9-2 55334 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-4 53605 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 B.V.V. JO9-1 53097 0-0
C 28-09-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Vlijmense Boys JO9-1 56821 0-0
C 28-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 55641 0-0
C 21-09-2019 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 SV BLC JO9-3 55226 0-0
C 21-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Zwaluw VFC JO9-4 55133 0-0
C 21-09-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 55650 0-0
C 21-09-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 56736 0-0
C 21-09-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 SCG'18 JO9-3 55723 0-0
C 21-09-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-6 56557 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 GSBW JO9-2 134633 0-0
C 28-03-2020 10:00 Sarto JO9-5 Uno Animo JO9-2 132644 0-0
C 28-03-2020 09:00 VOAB JO9-5 Riel JO9-2 134235 0-0
C 28-03-2020 09:00 Nemelaer JO9-1 RKDSV JO9-1 136809 0-0
C 28-03-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Haarsteeg JO9-4 155045 0-0
C 28-03-2020 08:30 SC 't Zand JO9-7 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 133196 0-0
C 21-03-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Nemelaer JO9-1 131741 0-0
C 21-03-2020 09:00 Uno Animo JO9-2 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 134781 0-0
C 14-03-2020 09:30 Riel JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 134723 0-0
C 14-03-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 Haarsteeg JO9-4 155044 0-0
C 14-03-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 SC 't Zand JO9-7 131736 0-0
C 14-03-2020 10:45 GSBW JO9-2 Uno Animo JO9-2 137800 0-0
C 14-03-2020 09:00 VOAB JO9-5 Nemelaer JO9-1 138035 0-0
C 14-03-2020 09:30 RKDSV JO9-1 Sarto JO9-5 138587 0-0
C 07-03-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 RKDSV JO9-1 136151 0-0
C 07-03-2020 10:15 Haarsteeg JO9-4 VOAB JO9-5 155043 0-0
C 07-03-2020 10:00 Sarto JO9-5 Zwaluw VFC JO9-6 133002 0-0
C 07-03-2020 10:45 GSBW JO9-2 Riel JO9-2 136538 0-0
C 07-03-2020 09:00 Nemelaer JO9-1 SC 't Zand JO9-7 133611 0-0
C 15-02-2020 09:30 RKDSV JO9-1 Haarsteeg JO9-4 155042 0-0
C 15-02-2020 09:30 Riel JO9-2 Uno Animo JO9-2 131941 0-0
C 15-02-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 GSBW JO9-2 131930 0-0
C 15-02-2020 09:00 VOAB JO9-5 Spoordonkse Boys JO9-1 134491 0-0
C 15-02-2020 08:30 SC 't Zand JO9-7 Sarto JO9-5 133465 0-0
C 08-02-2020 09:00 Uno Animo JO9-2 SC 't Zand JO9-7 134894 0-0
C 08-02-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 RKDSV JO9-1 134746 0-0
C 08-02-2020 10:00 Sarto JO9-5 VOAB JO9-5 134911 0-0
C 08-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Nemelaer JO9-1 137577 0-0
C 08-02-2020 10:45 GSBW JO9-2 Zwaluw VFC JO9-6 134604 0-0
C 08-02-2020 10:10 Haarsteeg JO9-4 Riel JO9-2 155041 0-0
C 01-02-2020 08:30 SC 't Zand JO9-7 Haarsteeg JO9-4 155040 0-0
C 01-02-2020 09:30 RKDSV JO9-1 GSBW JO9-2 137215 0-0
C 01-02-2020 09:30 Riel JO9-2 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 131877 0-0
C 01-02-2020 09:00 VOAB JO9-5 Uno Animo JO9-2 133015 0-0
C 01-02-2020 09:00 Nemelaer JO9-1 Sarto JO9-5 137811 0-0
C 01-02-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Spoordonkse Boys JO9-1 135035 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-3 14072 0-0
B 14-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 13844 0-0
B 07-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-3 Zwaluw VFC JO9-5 13536 0-0
B 07-09-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 13530 0-0
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-3 13105 0-0
B 31-08-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Wilhelmina Boys JO9-3 13176 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 B.V.V. JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Dungen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluw VFC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zwaluw VFC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV BLC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GSBW JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uno Animo JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sarto JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spoordonkse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nemelaer JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SC 't Zand JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zwaluw VFC JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKDSV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Riel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluw VFC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina Boys JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven