0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 6

Teamleden

Spelers
Ruud van Loon Keeper      
Jeroen Beekmans        
Jac v.d. Hamsvoort        
Harm van Heesbeen        
Stef v.d. Heijden        
Jari de Kroon        
Jor de Kroon        
Roel Nijssen        
Giel van Overdijk        
Pieter Peters        
Rick Traa        
Jens Verhagen        
Jeroen Vlemminx        
Tjeu Vromans        
Juul v.d. Wal        
Levi vd Wal        
Martijn v.d. Wouw        
 
Overige teamleden
Eric Smetsers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 02-02-2020 09:45 OVC'26 7 Were Di 10
C 02-02-2020 09:45 Hilvaria 9 GSBW 7
C 02-02-2020 10:00 RKDSV 6 Spoordonkse Boys 6
C 02-02-2020 10:00 SC 't Zand 8 SVSOS 3
C 02-02-2020 12:00 FC Tilburg 12 VOAB 6
C 09-02-2020 14:00 Sarto 20 FC Tilburg 12
C 09-02-2020 14:00 Were Di 10 RKDSV 6
C 09-02-2020 12:00 Spoordonkse Boys 6 Hilvaria 9
C 09-02-2020 12:00 VOAB 6 SC 't Zand 8
C 09-02-2020 10:00 SVSOS 3 OVC'26 7
C 16-02-2020 09:45 OVC'26 7 VOAB 6
C 16-02-2020 09:45 Hilvaria 9 Were Di 10
C 16-02-2020 10:00 GSBW 7 Sarto 20
C 16-02-2020 10:00 RKDSV 6 SVSOS 3
C 16-02-2020 12:00 FC Tilburg 12 SC 't Zand 8

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-01-2020 11:00 GSBW 7 FC Tilburg 12 85395 0-0
C 26-01-2020 12:00 FC Tilburg 12 Sarto 20 86471 0-0
C 26-01-2020 12:00 VOAB 6 SVSOS 3 84146 0-0
C 26-01-2020 11:00 Were Di 10 OVC'26 7 86643 0-0
C 19-01-2020 10:00 GSBW 7 SVSOS 3 85396 7-1
C 19-01-2020 14:00 Were Di 10 Spoordonkse Boys 6 86644 4-2
C 19-01-2020 09:45 Hilvaria 9 FC Tilburg 12 85913 5-3
C 15-12-2019 12:00 FC Tilburg 12 Were Di 10 86472 4-4
C 15-12-2019 10:00 SC 't Zand 8 VOAB 6 85157 2-5
C 08-12-2019 10:00 GSBW 7 RKDSV 6 85397 4-1
C 08-12-2019 12:00 Sarto 20 OVC'26 7 86723 3-5
C 08-12-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 FC Tilburg 12 82483 3-3
C 08-12-2019 14:00 Were Di 10 SC 't Zand 8 86648 3-2
C 01-12-2019 09:45 OVC'26 7 Audacia 7 86314 0-0
C 01-12-2019 10:00 SVSOS 3 Spoordonkse Boys 6 83950 3-6
C 01-12-2019 10:00 SC 't Zand 8 Hilvaria 9 85158 5-3
C 01-12-2019 10:00 RKDSV 6 Sarto 20 85732 3-2
C 01-12-2019 12:00 VOAB 6 GSBW 7 84145 0-10
C 24-11-2019 12:00 Audacia 7 SC 't Zand 8 80912 0-0
C 24-11-2019 14:00 Were Di 10 Sarto 20 86647 2-0
C 24-11-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 VOAB 6 82482 5-0
C 24-11-2019 09:45 Hilvaria 9 OVC'26 7 85915 1-10
C 24-11-2019 10:00 RKDSV 6 FC Tilburg 12 85731 3-0
C 17-11-2019 14:00 Sarto 20 SC 't Zand 8 86722 7-1
C 17-11-2019 10:00 SVSOS 3 RKDSV 6 83949 5-3
C 17-11-2019 11:00 VOAB 6 OVC'26 7 84144 0-5
C 17-11-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 Audacia 7 82481 0-0
C 17-11-2019 14:00 Were Di 10 Hilvaria 9 86646 0-0
C 10-11-2019 12:00 Audacia 7 GSBW 7 80911 0-0
C 10-11-2019 10:00 RKDSV 6 Were Di 10 85730 5-3
C 10-11-2019 09:45 Hilvaria 9 Spoordonkse Boys 6 85914 1-2
C 10-11-2019 09:45 OVC'26 7 SVSOS 3 86313 6-1
C 03-11-2019 10:00 SVSOS 3 Were Di 10 83953 3-3
C 03-11-2019 14:00 Sarto 20 VOAB 6 86721 4-2
C 03-11-2019 14:00 Were Di 10 SVSOS 3 86645 0-0
C 03-11-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 GSBW 7 82480 2-5
C 03-11-2019 12:00 Audacia 7 RKDSV 6 80910 1-14
C 31-10-2019 19:30 OVC'26 7 SC 't Zand 8 86317 4-4
C 31-10-2019 19:30 SC 't Zand 8 OVC'26 7 85156 4-4
C 27-10-2019 12:00 VOAB 6 Were Di 10 84143 1-4
C 27-10-2019 12:00 FC Tilburg 12 Audacia 7 86470 0-0
C 27-10-2019 10:00 GSBW 7 SC 't Zand 8 85394 3-0
C 27-10-2019 10:00 SVSOS 3 Sarto 20 83948 4-1
C 27-10-2019 09:45 OVC'26 7 Spoordonkse Boys 6 86312 6-5
C 27-10-2019 10:00 RKDSV 6 Hilvaria 9 85729 4-1
C 20-10-2019 10:00 RKDSV 6 SC 't Zand 8 85728 13-1
C 13-10-2019 10:00 SC 't Zand 8 FC Tilburg 12 85155 1-0
C 13-10-2019 12:00 Audacia 7 VOAB 6 80909 3-2
C 13-10-2019 09:45 Hilvaria 9 SVSOS 3 85912 4-6
C 13-10-2019 09:45 OVC'26 7 RKDSV 6 86311 2-4
C 13-10-2019 14:00 Sarto 20 GSBW 7 86720 0-6
C 06-10-2019 10:00 GSBW 7 Were Di 10 85393 1-1
C 06-10-2019 10:00 SVSOS 3 Audacia 7 83947 16-4
C 06-10-2019 12:00 FC Tilburg 12 OVC'26 7 86469 2-7
C 06-10-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 Sarto 20 82479 3-2
C 06-10-2019 12:00 VOAB 6 Hilvaria 9 84142 2-4
C 29-09-2019 12:00 FC Tilburg 12 SVSOS 3 86468 1-3
C 29-09-2019 09:45 OVC'26 7 GSBW 7 86310 1-3
C 29-09-2019 10:00 SC 't Zand 8 Spoordonkse Boys 6 85154 3-5
C 29-09-2019 12:00 Audacia 7 Were Di 10 80908 2-4
C 29-09-2019 10:00 RKDSV 6 VOAB 6 85727 6-1
C 29-09-2019 09:45 Hilvaria 9 Sarto 20 85911 0-2
C 22-09-2019 10:00 GSBW 7 Hilvaria 9 85392 11-0
C 22-09-2019 14:30 VOAB 6 FC Tilburg 12 84141 2-6
C 22-09-2019 14:00 Sarto 20 Audacia 7 86719 3-1
C 22-09-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 RKDSV 6 82478 6-5
C 22-09-2019 10:00 SVSOS 3 SC 't Zand 8 83946 4-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 19:30 Audacia 6 Spoordonkse Boys 6 17377 4-4
B 15-09-2019 13:00 Nemelaer 8 De Bocht'80 3 17105 0-8
B 08-09-2019 12:00 Audacia 6 Nemelaer 8 16607 3-2
B 08-09-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 De Bocht'80 3 16799 3-3
B 05-09-2019 18:30 Nemelaer 8 Spoordonkse Boys 6 16053 1-8
B 01-09-2019 10:00 De Bocht'80 3 Audacia 6 16288 16-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GSBW 7 9 8 1 0 25 50 6 44 0
2 RKDSV 6 10 7 0 3 21 47 25 22 0
3 OVC'26 7 9 6 1 2 19 46 23 23 0
4 Spoordonkse Boys 6 10 6 1 3 19 39 32 7 0
5 SVSOS 3 9 5 1 3 16 30 31 -1 0
6 Were Di 10 8 4 3 1 15 24 18 6 0
7 Sarto 20 9 3 0 6 9 21 26 -5 0
8 Hilvaria 9 9 2 0 7 6 19 45 -26 0
9 VOAB 6 9 1 0 8 3 13 46 -33 0
10 SC 't Zand 8 10 2 1 7 2 19 47 -28 5
11 FC Tilburg 12 8 1 2 5 0 19 28 -9 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Bocht'80 3 3 2 1 0 7 27 5 22 0
2 Spoordonkse Boys 6 3 1 2 0 5 15 8 7 0
3 Audacia 6 3 1 1 1 4 9 22 -13 0
4 Nemelaer 8 3 0 0 3 0 3 19 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven