0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 7

Teamleden

Spelers
Martijn van Nunen Keeper      
Niels Beekmans        
Bart Claassen        
Albert van Griensven        
Hans v Heesbeen        
Marc van Heesbeen        
Jurgen Heyms        
Peter op 't Hoog        
Pascal van den Hout        
Willie de Kruif        
Bas Neggers        
Rick van Rijt        
Victor Theeuwes        
Erwin van Uden        
Frank v.d. Ven        
Ard v.d Wal        
Johan v.d. Wal        
Abraham Weldencael        
Rolf van Wieringen        
 
Overige teamleden
Pierre van der Heijden Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 Beerse Boys 9 82499 0-0
C 24-05-2020 10:30 Casteren 3 Bladella 8 83577 0-0
C 24-05-2020 10:30 DEES 3 RKVVO 8 81145 0-0
C 24-05-2020 10:00 UNA 14 De Bocht'80 3 86222 0-0
C 24-05-2020 10:00 De Zuiderburen 4 DVS 6 86126 0-0
C 24-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Oirschot Vooruit 12 80417 0-0
C 17-05-2020 12:00 Bladella 8 De Zuiderburen 4 80340 0-0
C 17-05-2020 10:00 DVS 6 Casteren 3 81999 0-0
C 17-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Spoordonkse Boys 7 83330 0-0
C 17-05-2020 10:00 De Bocht'80 3 DEES 3 81802 0-0
C 17-05-2020 12:00 RKVVO 8 UNA 14 85759 0-0
C 17-05-2020 13:00 Beerse Boys 9 Reusel Sport/CoTrans 9 80471 0-0
C 10-05-2020 10:30 DEES 3 DVS 6 81144 0-0
C 10-05-2020 10:00 De Zuiderburen 4 Beerse Boys 9 86125 0-0
C 10-05-2020 10:30 Casteren 3 Spoordonkse Boys 7 83576 0-0
C 10-05-2020 12:00 RKVVO 8 Oirschot Vooruit 12 85758 0-0
C 10-05-2020 12:00 Bladella 8 De Bocht'80 3 80339 0-0
C 10-05-2020 14:00 UNA 14 Reusel Sport/CoTrans 9 86221 0-0
C 26-04-2020 12:00 RKVVO 8 DVS 6 85756 0-0
C 19-04-2020 14:00 De Bocht'80 3 RKVVO 8 81801 0-0
C 19-04-2020 12:00 De Zuiderburen 4 UNA 14 86124 0-0
C 19-04-2020 10:30 DEES 3 Bladella 8 81143 0-0
C 19-04-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Casteren 3 80416 0-0
C 19-04-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 DVS 6 82498 0-0
C 05-04-2020 12:00 Bladella 8 Reusel Sport/CoTrans 9 80338 0-0
C 05-04-2020 10:00 DVS 6 UNA 14 81998 0-0
C 05-04-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Casteren 3 83329 0-0
C 05-04-2020 10:00 De Bocht'80 3 De Zuiderburen 4 81800 0-0
C 05-04-2020 12:00 RKVVO 8 Spoordonkse Boys 7 85757 0-0
C 05-04-2020 13:00 Beerse Boys 9 DEES 3 80469 0-0
C 29-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 DVS 6 80415 0-0
C 29-03-2020 10:00 UNA 14 Bladella 8 86220 0-0
C 29-03-2020 10:30 DEES 3 Oirschot Vooruit 12 81142 0-0
C 29-03-2020 10:30 Casteren 3 Beerse Boys 9 83575 0-0
C 29-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 De Bocht'80 3 82497 0-0
C 29-03-2020 12:00 De Zuiderburen 4 RKVVO 8 86123 0-0
C 22-03-2020 10:00 DVS 6 Oirschot Vooruit 12 81995 0-0
C 22-03-2020 10:00 De Zuiderburen 4 Casteren 3 86121 0-0
C 22-03-2020 12:00 RKVVO 8 Reusel Sport/CoTrans 9 85755 0-0
C 22-03-2020 10:00 UNA 14 DEES 3 86218 0-0
C 22-03-2020 11:00 De Bocht'80 3 Beerse Boys 9 81798 0-0
C 15-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 De Zuiderburen 4 83328 0-0
C 15-03-2020 10:00 DVS 6 De Bocht'80 3 81997 0-0
C 15-03-2020 10:30 Casteren 3 DEES 3 83574 0-0
C 15-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 Reusel Sport/CoTrans 9 82496 0-0
C 15-03-2020 12:00 Bladella 8 RKVVO 8 80337 0-0
C 15-03-2020 13:00 Beerse Boys 9 UNA 14 80468 0-0
C 08-03-2020 10:00 De Bocht'80 3 Casteren 3 81799 0-0
C 08-03-2020 10:00 De Zuiderburen 4 Spoordonkse Boys 7 86122 8-1
C 08-03-2020 12:00 Bladella 8 Beerse Boys 9 80336 8-1
C 08-03-2020 10:30 DEES 3 Reusel Sport/CoTrans 9 81141 7-0
C 08-03-2020 10:00 UNA 14 Oirschot Vooruit 12 86219 0-0
C 01-03-2020 12:00 Bladella 8 Spoordonkse Boys 7 80335 6-0
C 01-03-2020 12:00 RKVVO 8 De Zuiderburen 4 85751 3-1
C 16-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 DEES 3 82495 2-4
C 16-02-2020 13:00 Beerse Boys 9 RKVVO 8 80467 0-3
C 16-02-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 De Zuiderburen 4 80414 0-0
C 16-02-2020 10:30 Casteren 3 UNA 14 83573 0-1
C 16-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 De Bocht'80 3 83327 1-0
C 16-02-2020 10:00 DVS 6 Bladella 8 81996 0-5
C 02-02-2020 10:30 DEES 3 De Zuiderburen 4 81140 0-0
C 02-02-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 De Bocht'80 3 80413 1-1
C 02-02-2020 10:30 Casteren 3 RKVVO 8 83572 2-2
C 02-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 UNA 14 82494 1-1
C 02-02-2020 13:00 Beerse Boys 9 DVS 6 80466 2-2
C 02-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Bladella 8 83326 0-1
C 26-01-2020 13:00 Beerse Boys 9 Casteren 3 80465 0-1
C 26-01-2020 10:00 DVS 6 RKVVO 8 81990 3-4
C 19-01-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Spoordonkse Boys 7 80411 3-4
C 19-01-2020 10:00 UNA 14 De Zuiderburen 4 86217 2-2
C 19-01-2020 12:00 RKVVO 8 DEES 3 85754 3-0
C 19-01-2020 14:00 De Bocht'80 3 Bladella 8 81793 2-2
C 15-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Beerse Boys 9 83325 3-0
C 08-12-2019 10:00 De Bocht'80 3 Spoordonkse Boys 7 81797 4-1
C 08-12-2019 10:00 DVS 6 Reusel Sport/CoTrans 9 81994 2-4
C 08-12-2019 12:00 Bladella 8 Casteren 3 80334 2-4
C 01-12-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Bladella 8 80412 1-2
C 01-12-2019 10:00 De Zuiderburen 4 De Bocht'80 3 86120 3-4
C 01-12-2019 10:00 UNA 14 DVS 6 86216 1-1
C 01-12-2019 10:30 DEES 3 Beerse Boys 9 81139 2-3
C 01-12-2019 10:30 Casteren 3 Oirschot Vooruit 12 83571 6-0
C 01-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 RKVVO 8 82493 3-4
C 24-11-2019 12:00 RKVVO 8 Bladella 8 85753 5-3
C 24-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DEES 3 83324 2-2
C 24-11-2019 10:00 De Bocht'80 3 UNA 14 81796 2-1
C 24-11-2019 10:00 DVS 6 De Zuiderburen 4 81993 3-1
C 17-11-2019 10:00 DVS 6 Spoordonkse Boys 7 81992 3-1
C 17-11-2019 10:00 De Zuiderburen 4 Reusel Sport/CoTrans 9 86119 2-2
C 17-11-2019 10:00 UNA 14 Casteren 3 86215 4-1
C 17-11-2019 12:00 Bladella 8 DEES 3 80333 6-0
C 17-11-2019 14:00 De Bocht'80 3 Oirschot Vooruit 12 81795 1-3
C 17-11-2019 12:00 RKVVO 8 Beerse Boys 9 85752 2-3
C 10-11-2019 11:00 Beerse Boys 9 De Bocht'80 3 80464 2-7
C 10-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Bladella 8 82492 1-5
C 10-11-2019 10:30 Casteren 3 De Zuiderburen 4 83570 2-1
C 10-11-2019 10:30 DEES 3 UNA 14 81138 0-2
C 10-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DVS 6 83323 1-3
C 10-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 RKVVO 8 80410 0-6
C 03-11-2019 09:45 Bladella 8 UNA 14 80332 0-1
C 03-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Reusel Sport/CoTrans 9 83322 1-2
C 03-11-2019 10:30 DEES 3 Casteren 3 81137 1-2
C 03-11-2019 13:00 Beerse Boys 9 Spoordonkse Boys 7 80463 1-1
C 03-11-2019 14:00 De Bocht'80 3 DVS 6 81794 2-2
C 27-10-2019 10:00 UNA 14 RKVVO 8 86214 2-0
C 27-10-2019 10:00 DVS 6 DEES 3 81991 1-3
C 27-10-2019 10:30 Casteren 3 De Bocht'80 3 83569 3-2
C 27-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Oirschot Vooruit 12 82491 2-6
C 27-10-2019 12:00 De Zuiderburen 4 Bladella 8 86118 5-2
C 27-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Beerse Boys 9 80409 2-4
C 20-10-2019 13:00 Beerse Boys 9 Oirschot Vooruit 12 80470 0-2
C 13-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 UNA 14 83321 2-5
C 13-10-2019 10:30 DEES 3 Spoordonkse Boys 7 81136 7-2
C 13-10-2019 10:30 Casteren 3 Reusel Sport/CoTrans 9 83568 3-1
C 13-10-2019 12:00 RKVVO 8 De Bocht'80 3 85750 2-3
C 13-10-2019 12:00 Bladella 8 DVS 6 80331 1-2
C 13-10-2019 13:00 Beerse Boys 9 De Zuiderburen 4 80462 2-1
C 06-10-2019 12:00 De Zuiderburen 4 Oirschot Vooruit 12 86117 4-1
C 06-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 DEES 3 80408 0-1
C 06-10-2019 10:00 Spoordonkse Boys 7 Casteren 3 82490 3-5
C 06-10-2019 10:00 UNA 14 Beerse Boys 9 86213 7-0
C 29-09-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 UNA 14 80407 1-2
C 29-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 RKVVO 8 83320 1-4
C 29-09-2019 10:30 Casteren 3 DVS 6 83567 3-3
C 29-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 De Zuiderburen 4 82489 1-2
C 29-09-2019 13:00 Beerse Boys 9 Bladella 8 80461 1-7
C 29-09-2019 10:30 DEES 3 De Bocht'80 3 81135 2-3
C 22-09-2019 10:00 De Bocht'80 3 Reusel Sport/CoTrans 9 81792 3-5
C 22-09-2019 12:00 Bladella 8 Oirschot Vooruit 12 80330 1-0
C 22-09-2019 12:00 RKVVO 8 Casteren 3 85749 2-1
C 22-09-2019 10:00 De Zuiderburen 4 DEES 3 86116 3-2
C 22-09-2019 10:00 DVS 6 Beerse Boys 9 81989 2-0
C 22-09-2019 10:00 UNA 14 Spoordonkse Boys 7 86212 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA 14 13 9 3 1 30 35 12 23 0
2 RKVVO 8 13 9 1 3 28 40 22 18 0
3 Bladella 8 15 9 1 5 28 51 23 28 0
4 Casteren 3 13 8 2 3 26 33 22 11 0
5 De Bocht'80 3 13 6 3 4 21 34 28 6 0
6 DVS 6 13 5 4 4 19 27 28 -1 0
7 De Zuiderburen 4 12 5 2 5 17 33 25 8 0
8 DEES 3 13 5 1 7 16 31 29 2 0
9 Oirschot Vooruit 12 14 5 1 8 16 23 31 -8 0
10 Beerse Boys 9 15 4 2 9 14 19 50 -31 0
11 Reusel Sport/CoTrans 9 13 3 2 8 11 22 38 -16 0
12 Spoordonkse Boys 7 15 1 2 12 5 25 65 -40 0

Training

Berichten



Terug naar boven