0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 6
Teamleden
Spelers | |||||||
Niels Beekmans | |||||||
Bart Claassen | |||||||
Frans de Haas | |||||||
Harrie de Haas | |||||||
Hans van Heesbeen | |||||||
Jurgen Heyms | |||||||
Pascal van den Hout | |||||||
Willie de Kruif | |||||||
Bram van Rooy | |||||||
Rik van Rooy | |||||||
Tom van Rooy | |||||||
Ruud van der Schoot | |||||||
Victor Theeuwes | |||||||
Erwin van Uden | |||||||
Rik van de Ven | |||||||
Rick van de Ven | |||||||
Jos Vlemminx | |||||||
Ard van de Wal | |||||||
Johan van de Wal | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Pierre van der Heijden | Leider | ||||||
Peter op 't Hoog | Leider | ||||||
Pieter Vlemminx | Leider |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2024 19:30 | ZSC 4 | Spoordonkse Boys 6 | 81338 | Sportpark De Koolakkers | |||
C | 20-05-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | De Raven 4 | 82580 | Sportpark 't Horstje |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2024 19:30 | ZSC 4 | Spoordonkse Boys 6 | 81338 | 0-0 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | ZSC 4 | Bladella 8 | 82732 | 6-2 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Steensel 4 | Spoordonkse Boys 6 | 82858 | 1-1 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Oirschot Vooruit 12 | 82801 | 3-2 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | Dommelen 6 | 89776 | 3-5 | ||
C | 12-05-2024 09:45 | De Raven 4 | Wilhelmina Boys 6 | 85806 | 4-3 | ||
C | 12-05-2024 10:45 | Hoogeloon 6 | Hapert 4 | 82687 | 2-0 | ||
C | 05-05-2024 10:00 | Dommelen 6 | Rood Wit V 5 | 89777 | 0-4 | ||
C | 02-05-2024 19:30 | Hoogeloon 6 | Spoordonkse Boys 6 | 81870 | 2-0 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Spoordonkse Boys 6 | Oirschot Vooruit 12 | 82292 | 4-3 | ||
C | 21-04-2024 10:45 | Hoogeloon 6 | De Raven 4 | 82063 | 3-1 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Steensel 4 | Dommelen 6 | 89775 | 4-1 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Bladella 8 | 82178 | 1-3 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | Hapert 4 | 82131 | 1-4 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | ZSC 4 | Wilhelmina Boys 6 | 85805 | 7-3 | ||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 8 | Steensel 4 | 81937 | 2-4 | ||
C | 14-04-2024 09:45 | De Raven 4 | ZSC 4 | 81821 | 1-4 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 85804 | 5-0 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Hapert 4 | Rood Wit V 5 | 82015 | 0-3 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Dommelen 6 | Oirschot Vooruit 12 | 89774 | 4-1 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | De Raven 4 | 81507 | 1-6 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Wilhelmina Boys 6 | 85803 | 1-1 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Steensel 4 | Hapert 4 | 81610 | 3-0 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | Bladella 8 | 81668 | 0-3 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | ZSC 4 | Hoogeloon 6 | 81483 | 3-1 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Dommelen 6 | 89773 | 0-2 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | Dommelen 6 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 89765 | 2-0 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | ZSC 4 | Hapert 4 | 79276 | 6-0 | ||
C | 01-04-2024 09:45 | De Raven 4 | Rood Wit V 5 | 81246 | 0-2 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | Steensel 4 | 85802 | 0-4 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | Hapert 4 | Oirschot Vooruit 12 | 81439 | 2-1 | ||
C | 24-03-2024 10:45 | Hoogeloon 6 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 81294 | 5-2 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Bladella 8 | Dommelen 6 | 89772 | 5-2 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | Wilhelmina Boys 6 | 85801 | 4-2 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | ZSC 4 | 80882 | 2-5 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Hoogeloon 6 | 80929 | 2-2 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Steensel 4 | De Raven 4 | 80986 | 9-1 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Dommelen 6 | Hapert 4 | 89771 | 2-2 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Bladella 8 | 81141 | 1-7 | ||
C | 10-03-2024 09:45 | De Raven 4 | Oirschot Vooruit 12 | 80670 | 5-0 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | Spoordonkse Boys 6 | 80787 | 3-1 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | Dommelen 6 | 89770 | 1-3 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | ZSC 4 | Rood Wit V 5 | 80763 | 2-1 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Hapert 4 | Bladella 8 | 80863 | 0-2 | ||
C | 10-03-2024 10:45 | Hoogeloon 6 | Steensel 4 | 80719 | 0-0 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 80306 | 3-2 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Steensel 4 | ZSC 4 | 80361 | 4-0 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Dommelen 6 | De Raven 4 | 89769 | 1-4 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | Hoogeloon 6 | 80420 | 1-1 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Hapert 4 | 80564 | 1-2 | ||
C | 03-03-2024 09:45 | Bladella 8 | Wilhelmina Boys 6 | 85800 | 8-1 | ||
C | 25-02-2024 09:45 | De Raven 4 | Bladella 8 | 80094 | 0-0 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Steensel 4 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 76858 | 2-2 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Spoordonkse Boys 6 | 80257 | 2-1 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | Hapert 4 | 85799 | 3-2 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | ZSC 4 | Oirschot Vooruit 12 | 80187 | 4-0 | ||
C | 18-02-2024 10:45 | Hoogeloon 6 | Dommelen 6 | 89768 | 2-1 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | Steensel 4 | Bladella 8 | 78730 | 3-2 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | ZSC 4 | 77426 | 0-0 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Bladella 8 | Hoogeloon 6 | 79872 | 0-6 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Wilhelmina Boys 6 | 85798 | 1-1 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | Hapert 4 | De Raven 4 | 79951 | 0-4 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 79796 | 5-3 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | Dommelen 6 | ZSC 4 | 89767 | 2-6 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | Steensel 4 | Rood Wit V 5 | 79738 | 5-0 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | ZSC 4 | De Raven 4 | 78603 | 5-4 | ||
C | 28-01-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Hoogeloon 6 | 78836 | 3-3 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | Dommelen 6 | 89766 | 0-7 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Hapert 4 | 78673 | 5-2 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | Wilhelmina Boys 6 | 85797 | 6-1 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | Oirschot Vooruit 12 | 76755 | 5-0 | ||
C | 10-12-2023 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | De Raven 4 | 85796 | 2-4 | ||
C | 10-12-2023 10:00 | Hapert 4 | Hoogeloon 6 | 79663 | 1-3 | ||
C | 10-12-2023 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Steensel 4 | 79701 | 1-2 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Bladella 8 | ZSC 4 | 79584 | 2-3 | ||
C | 10-12-2023 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | Rood Wit V 5 | 79509 | 1-3 | ||
C | 03-12-2023 09:45 | De Raven 4 | Spoordonkse Boys 6 | 79183 | 2-0 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | Bladella 8 | 79300 | 1-3 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Steensel 4 | Oirschot Vooruit 12 | 79402 | 9-0 | ||
C | 03-12-2023 10:45 | Hoogeloon 6 | Wilhelmina Boys 6 | 85795 | 4-0 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Rood Wit V 5 | Dommelen 6 | 89764 | 5-0 | ||
C | 26-11-2023 09:45 | De Raven 4 | Hoogeloon 6 | 78943 | 1-1 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | Spoordonkse Boys 6 | 78982 | 2-0 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Hapert 4 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 79136 | 2-0 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | ZSC 4 | 85794 | 1-2 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Dommelen 6 | Steensel 4 | 89763 | 2-6 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Bladella 8 | Rood Wit V 5 | 79058 | 2-1 | ||
C | 19-11-2023 10:00 | Steensel 4 | Wilhelmina Boys 6 | 85792 | 8-0 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | Bladella 8 | Oirschot Vooruit 12 | 78481 | 3-2 | ||
C | 12-11-2023 09:45 | De Raven 4 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 78366 | 3-2 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | Hapert 4 | Steensel 4 | 78560 | 1-5 | ||
C | 12-11-2023 10:45 | Hoogeloon 6 | ZSC 4 | 78414 | 5-4 | ||
C | 12-11-2023 09:30 | Dommelen 6 | Spoordonkse Boys 6 | 89762 | 0-5 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | Rood Wit V 5 | 85793 | 3-5 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | Hapert 4 | 78164 | 1-2 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | ZSC 4 | 78260 | 2-2 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | Hoogeloon 6 | 78002 | 1-8 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Dommelen 6 | Bladella 8 | 89761 | 2-5 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Rood Wit V 5 | De Raven 4 | 78049 | 1-1 | ||
C | 29-10-2023 09:45 | Bladella 8 | Spoordonkse Boys 6 | 77905 | 4-2 | ||
C | 29-10-2023 10:45 | Hoogeloon 6 | Rood Wit V 5 | 77839 | 4-2 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Hapert 4 | Dommelen 6 | 89760 | 2-2 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | Oirschot Vooruit 12 | 85791 | 0-6 | ||
C | 29-10-2023 09:45 | De Raven 4 | Steensel 4 | 77790 | 1-4 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | ZSC 4 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 77882 | 2-3 | ||
C | 22-10-2023 10:45 | Hoogeloon 6 | Oirschot Vooruit 12 | 77262 | 5-2 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Steensel 4 | Hoogeloon 6 | 77483 | 2-0 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | De Raven 4 | 77542 | 2-6 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Dommelen 6 | Wilhelmina Boys 6 | 89759 | 10-1 | ||
C | 15-10-2023 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 77686 | 1-0 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Bladella 8 | Hapert 4 | 77618 | 4-1 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Hapert 4 | Spoordonkse Boys 6 | 77407 | 2-1 | ||
C | 08-10-2023 09:45 | De Raven 4 | Dommelen 6 | 89758 | 4-0 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | Rood Wit V 5 | 77330 | 6-3 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | ZSC 4 | Steensel 4 | 77306 | 2-6 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | Bladella 8 | 85790 | 1-8 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 9 | Steensel 4 | 80211 | 3-7 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Oirschot Vooruit 12 | ZSC 4 | 76915 | 2-5 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Hapert 4 | Wilhelmina Boys 6 | 85789 | 4-1 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Bladella 8 | De Raven 4 | 76992 | 1-3 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Dommelen 6 | Hoogeloon 6 | 89757 | 1-7 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Rood Wit V 5 | 77108 | 4-0 | ||
C | 24-09-2023 09:45 | De Raven 4 | Hapert 4 | 76639 | 8-2 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | ZSC 4 | Dommelen 6 | 89756 | 3-6 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Wilhelmina Boys 6 | Spoordonkse Boys 6 | 85788 | 0-3 | ||
C | 24-09-2023 10:45 | Hoogeloon 6 | Bladella 8 | 76687 | 3-0 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Hulsel 4 | Spoordonkse Boys 6 | 76575 | 0-0 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Rood Wit V 5 | Steensel 4 | 76802 | 0-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steensel 4 | 21 | 18 | 3 | 0 | 57 | 94 | 19 | 75 | 0 |
2 | Hoogeloon 6 | 21 | 14 | 5 | 2 | 47 | 67 | 27 | 40 | 0 |
3 | ZSC 4 | 20 | 13 | 2 | 5 | 41 | 71 | 47 | 24 | 0 |
4 | Bladella 8 | 21 | 13 | 1 | 7 | 40 | 66 | 43 | 23 | 0 |
5 | De Raven 4 | 21 | 12 | 3 | 6 | 39 | 63 | 43 | 20 | 0 |
6 | Rood Wit V 5 | 22 | 10 | 4 | 8 | 34 | 47 | 47 | 0 | 0 |
7 | Dommelen 6 | 22 | 8 | 2 | 12 | 26 | 55 | 70 | -15 | 0 |
8 | Hapert 4 | 21 | 7 | 2 | 12 | 23 | 31 | 58 | -27 | 0 |
9 | Spoordonkse Boys 6 | 20 | 5 | 4 | 11 | 19 | 32 | 40 | -8 | 0 |
10 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 21 | 5 | 1 | 15 | 16 | 46 | 73 | -27 | 0 |
11 | Oirschot Vooruit 12 | 21 | 4 | 1 | 16 | 13 | 35 | 76 | -41 | 0 |
12 | Wilhelmina Boys 6 | 21 | 2 | 2 | 17 | 8 | 30 | 94 | -64 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21 | 4 | 17 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 7 | 7 | 0 |
3 | De Bocht'80 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 17 | -11 | 0 |
4 | Boxtel 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 18 | -13 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3 | 1+2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|