665 Vrouwen 18+ Zondag Competitievorm 7x7 (voorjaar)
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys VR 1 - Dames
Teamleden
Spelers | |||||||
Nicole Berben | |||||||
Kylie van Hamont | |||||||
Anne van der Hamsvoort | |||||||
Sandry van Heerebeek | |||||||
Sylvie Heyms | |||||||
Lisa Heyms | |||||||
Jessica Kuivenhoven | |||||||
Lotte van de Merwe | |||||||
Carlijn Mutsaers | |||||||
Iris Roefs | |||||||
Lotte van der Sanden | |||||||
Aniek Smits | |||||||
Lieke Verhagen | |||||||
Jessie Vervoort | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Floor Heyms | Leider | ||||||
Piet Roefs | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 13:00 | Casteren VR18+1 | SV Unitas'59 VR18+1 | 202528 | 24-1 | ||
C | 12-05-2024 11:00 | DOSKO'32 VR18+1 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 202479 | 2-2 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | Spoordonkse Boys VR18+1 | Casteren VR18+1 | 202470 | 0-5 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Hoogeloon VR18+1 | DOSKO'32 VR18+1 | 202472 | 7-0 | ||
C | 18-04-2024 20:00 | SV Unitas'59 VR18+1 | DOSKO'32 VR18+1 | 202503 | 3-4 | ||
C | 14-04-2024 13:00 | Casteren VR18+1 | DOSKO'32 VR18+1 | 202527 | 5-0 | ||
C | 14-04-2024 11:00 | Hoogeloon VR18+1 | SV Unitas'59 VR18+1 | 202473 | 14-1 | ||
C | 07-04-2024 10:30 | Spoordonkse Boys VR18+1 | SV Unitas'59 VR18+1 | 202469 | 2-0 | ||
C | 07-04-2024 13:00 | Casteren VR18+1 | Hoogeloon VR18+1 | 202526 | 1-1 | ||
C | 21-03-2024 20:15 | Hoogeloon VR18+1 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 202471 | 9-1 | ||
C | 17-03-2024 10:30 | Spoordonkse Boys VR18+1 | DOSKO'32 VR18+1 | 202468 | 1-0 | ||
C | 17-03-2024 14:00 | SV Unitas'59 VR18+1 | Casteren VR18+1 | 202504 | 0-10 | ||
C | 10-03-2024 10:30 | DOSKO'32 VR18+1 | SV Unitas'59 VR18+1 | 202481 | 4-2 | ||
C | 03-03-2024 13:00 | Casteren VR18+1 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 202525 | 6-1 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | DOSKO'32 VR18+1 | Hoogeloon VR18+1 | 202480 | 0-6 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | DOSKO'32 VR18+1 | Casteren VR18+1 | 202482 | 0-4 | ||
C | 25-02-2024 14:00 | SV Unitas'59 VR18+1 | Hoogeloon VR18+1 | 202502 | 0-12 | ||
C | 04-02-2024 13:00 | SV Unitas'59 VR18+1 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 202501 | 2-4 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | Hoogeloon VR18+1 | Casteren VR18+1 | 202474 | 0-0 | ||
C | 28-01-2024 13:00 | Spoordonkse Boys VR18+1 | Hoogeloon VR18+1 | 202467 | 1-4 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-12-2023 10:00 | Tivoli VR18+1 | Hoogeloon VR18+1 | 69521 | 7-2 | ||
C | 10-12-2023 11:00 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | EFC VR18+1 | 69481 | 2-0 | ||
C | 10-12-2023 10:45 | Hoogeloon VR18+1 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 69490 | 9-0 | ||
C | 10-12-2023 10:00 | Tivoli VR18+1 | DOSKO'32 VR18+1 | 69484 | 11-0 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | EFC VR18+1 | DOSKO'32 VR18+1 | 69510 | 6-0 | ||
C | 03-12-2023 11:00 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 69518 | 16-0 | ||
C | 26-11-2023 10:45 | Hoogeloon VR18+1 | EFC VR18+1 | 69506 | 0-2 | ||
C | 26-11-2023 11:00 | DOSKO'32 VR18+1 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | 69496 | 0-8 | ||
C | 23-11-2023 19:30 | Spoordonkse Boys VR18+1 | Tivoli VR18+1 | 69501 | 0-7 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | EFC VR18+1 | Tivoli VR18+1 | 69467 | 1-0 | ||
C | 12-11-2023 11:00 | DOSKO'32 VR18+1 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 69463 | 0-1 | ||
C | 12-11-2023 11:00 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | Hoogeloon VR18+1 | 69475 | 4-0 | ||
C | 09-11-2023 20:00 | Tivoli VR18+1 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 69425 | 13-0 | ||
C | 05-11-2023 10:30 | Hoogeloon VR18+1 | DOSKO'32 VR18+1 | 69458 | 8-0 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | Spoordonkse Boys VR18+1 | EFC VR18+1 | 69453 | 0-8 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Tivoli VR18+1 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | 69446 | 3-4 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | DOSKO'32 VR18+1 | EFC VR18+1 | 69432 | 0-8 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | Spoordonkse Boys VR18+1 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | 69437 | 0-11 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | Hoogeloon VR18+1 | Tivoli VR18+1 | 69442 | 1-3 | ||
C | 22-10-2023 11:00 | Spoordonkse Boys VR18+1 | Hoogeloon VR18+1 | 69410 | 1-7 | ||
C | 22-10-2023 11:00 | DOSKO'32 VR18+1 | Tivoli VR18+1 | 69400 | 1-10 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | EFC VR18+1 | Hoogeloon VR18+1 | 69414 | 1-3 | ||
C | 15-10-2023 11:00 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | DOSKO'32 VR18+1 | 69422 | 15-0 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | EFC VR18+1 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | 69404 | 0-7 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | Spoordonkse Boys VR18+1 | DOSKO'32 VR18+1 | 69389 | 3-3 | ||
C | 01-10-2023 10:45 | Hoogeloon VR18+1 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | 69394 | 0-2 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Tivoli VR18+1 | EFC VR18+1 | 69382 | 1-0 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | EFC VR18+1 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 69370 | 9-0 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | DOSKO'32 VR18+1 | Hoogeloon VR18+1 | 69368 | 0-18 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | Tivoli VR18+1 | 69379 | 8-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casteren VR18+1 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 55 | 3 | 52 | 0 |
2 | Hoogeloon VR18+1 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 53 | 4 | 49 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 12 | 28 | -16 | 0 |
4 | DOSKO'32 VR18+1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 10 | 30 | -20 | 0 |
5 | SV Unitas'59 VR18+1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 9 | 74 | -65 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 77 | 4 | 73 | 0 |
2 | Tivoli VR18+1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 56 | 17 | 39 | 0 |
3 | EFC VR18+1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 35 | 13 | 22 | 0 |
4 | Hoogeloon VR18+1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 48 | 20 | 28 | 0 |
5 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 5 | 83 | -78 | 0 |
6 | DOSKO'32 VR18+1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 4 | 88 | -84 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Lunet VR18+1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 42 | 10 | 32 | 0 |
2 | Den Dungen VR18+1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 36 | 7 | 29 | 0 |
3 | Nemelaer VR18+1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 35 | 31 | 4 | 0 |
4 | VV Trinitas Oisterwijk VR18+1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 37 | 27 | 10 | 0 |
5 | Essche Boys VR18+1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 21 | 19 | 2 | 0 |
6 | Herpinia VR18+1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 29 | 24 | 5 | 0 |
7 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 11 | 30 | -19 | 0 |
8 | RKKSV VR18+1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 13 | 51 | -38 | 0 |
9 | Emplina VR18+1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 9 | 34 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OSVV 040 VR18+1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 54 | 11 | 43 | 0 |
2 | Nijnsel/TVE Reclame VR18+1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 29 | 19 | 10 | 0 |
3 | Boskant VR18+1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 34 | 26 | 8 | 0 |
4 | SV Olland VR18+1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 13 | 28 | -15 | 0 |
5 | Spoordonkse Boys VR18+1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 17 | 46 | -29 | 0 |
6 | Vessem VR18+1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 17 | 34 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | 4 | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|