0391 Onder 14 (3e fase)
Junioren - JO14 - Spoordonkse Boys JO14-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Luuk van Dinther | Keeper | ||||||
Tim Beerens | |||||||
Lars Broeders | |||||||
Aron van der Helm | |||||||
Stijn van den Heuvel | |||||||
Tijn Pijnenburg | |||||||
Artjoms Polanins | |||||||
Tijs Renders | |||||||
Dirk van de Sande | |||||||
Hugo Sonnenschein | |||||||
Sam Termeer | |||||||
Lars Theeuwes | |||||||
Seppe Vugts | |||||||
Sepp van Woensel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Frans Broeders | Leider | ||||||
Mark van den Heuvel | Leider | ||||||
Vacature | Trainer | ||||||
John Beerens | Leider/Trainer | ||||||
Bart van Dinther | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-05-2024 19:00 | Spoordonkse Boys JO14-1 | FC de Rakt JO14-1JM | R. (Ria) van Ham | 187578 | Sportpark 't Horstje | 18:30 | |
C | 18-05-2024 10:30 | SV TOP JO14-1 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 186446 | Sportpark TOP | 10:00 |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:00 | SV BLC JO14-2 | OJC ROSMALEN JO14-4 | 186342 | 0-4 | ||
C | 11-05-2024 11:30 | UDI'19/CSU JO14-3 | SCG'18 JO14-2 | 204083 | 11-4 | ||
C | 11-05-2024 11:00 | SVSOS JO14-1JM | Geldrop JO14-2 | 185873 | 6-3 | ||
C | 11-05-2024 10:35 | S.V. Brandevoort JO14-2 | SV TOP JO14-1 | 186887 | 1-3 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | S.V. Brandevoort JO14-2 | 187671 | 1-3 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | SVSOS JO14-1JM | FC de Rakt JO14-1JM | 186119 | 3-0 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | OJC ROSMALEN MO15-1 | SCG'18 JO14-2 | 204082 | 5-1 | ||
C | 20-04-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | Geldrop JO14-2 | 187227 | 3-0 | ||
C | 13-04-2024 10:45 | S.V. Brandevoort JO14-2 | SV BLC JO14-2 | 187723 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | SV TOP JO14-1 | SVSOS JO14-1JM | 186273 | 0-5 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | OJC ROSMALEN MO15-1 | 200952 | 2-0 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | FC de Rakt JO14-1JM | UDI'19/CSU JO14-3 | 188063 | 2-2 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Geldrop JO14-2 | SCG'18 JO14-2 | 204081 | 2-4 | ||
C | 13-04-2024 13:15 | OJC ROSMALEN JO14-4 | SV Unitas'59 JO14-3 | 187376 | 3-2 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | SCG'18 JO14-2 | OJC ROSMALEN JO14-4 | 204080 | 3-4 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | SVSOS JO14-1JM | S.V. Brandevoort JO14-2 | 188102 | 3-0 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | UDI'19/CSU JO14-3 | SV TOP JO14-1 | 188067 | 0-10 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | OJC ROSMALEN MO15-1 | Geldrop JO14-2 | 200951 | 1-0 | ||
C | 06-04-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | FC de Rakt JO14-1JM | 186052 | 3-3 | ||
C | 06-04-2024 12:45 | SV BLC JO14-2 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 187556 | 1-1 | ||
C | 30-03-2024 11:45 | S.V. Brandevoort JO14-2 | SCG'18 JO14-2 | 204074 | 6-4 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | SVSOS JO14-1JM | 185820 | 1-3 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | SV TOP JO14-1 | SV Unitas'59 JO14-3 | 186309 | 4-2 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | S.V. Brandevoort JO14-2 | UDI'19/CSU JO14-3 | 186325 | 8-2 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | FC de Rakt JO14-1JM | SCG'18 JO14-2 | 204079 | 5-4 | ||
C | 23-03-2024 13:15 | OJC ROSMALEN JO14-4 | Geldrop JO14-2 | 187300 | 4-2 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | SV BLC JO14-2 | OJC ROSMALEN MO15-1 | 200950 | 0-2 | ||
C | 20-03-2024 18:30 | SCG'18 JO14-2 | SV TOP JO14-1 | 204078 | 4-4 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Geldrop JO14-2 | FC de Rakt JO14-1JM | 186226 | 2-4 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | S.V. Brandevoort JO14-2 | 188147 | 2-3 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | UDI'19/CSU JO14-3 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 186175 | 1-4 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | SVSOS JO14-1JM | SV BLC JO14-2 | 187711 | 2-1 | ||
C | 09-03-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | OJC ROSMALEN MO15-1 | 200954 | 1-0 | ||
C | 02-03-2024 13:15 | OJC ROSMALEN JO14-4 | SV TOP JO14-1 | 186955 | 4-3 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | UDI'19/CSU JO14-3 | SVSOS JO14-1JM | 186110 | 0-7 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | OJC ROSMALEN MO15-1 | FC de Rakt JO14-1JM | 200948 | 1-0 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Geldrop JO14-2 | S.V. Brandevoort JO14-2 | 187906 | 2-2 | ||
C | 02-03-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | SV BLC JO14-2 | 187051 | 2-0 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | SCG'18 JO14-2 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 204077 | 0-11 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | Geldrop JO14-2 | 186791 | 3-0 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | SV TOP JO14-1 | FC de Rakt JO14-1JM | 187848 | 2-1 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | S.V. Brandevoort JO14-2 | OJC ROSMALEN JO14-4 | 186173 | 3-4 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | UDI'19/CSU JO14-3 | OJC ROSMALEN MO15-1 | 200947 | 0-1 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | SVSOS JO14-1JM | SV Unitas'59 JO14-3 | 186803 | 2-0 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | SV BLC JO14-2 | SCG'18 JO14-2 | 204076 | 4-5 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | SV BLC JO14-2 | Schijndel/DE WIT JO14-1 | 187432 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Schijndel/DE WIT JO14-1 | SVSOS JO14-1JM | 187154 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | FC de Rakt JO14-1JM | S.V. Brandevoort JO14-2 | 188044 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Geldrop JO14-2 | SV BLC JO14-2 | 187935 | 4-1 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | OJC ROSMALEN JO14-4 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 186938 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | OJC ROSMALEN MO15-1 | SV TOP JO14-1 | 200946 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | UDI'19/CSU JO14-3 | 186627 | 3-1 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | SV Unitas'59 JO14-3 | 187540 | 4-2 | ||
C | 27-01-2024 11:00 | SVSOS JO14-1JM | OJC ROSMALEN MO15-1 | 200945 | 2-1 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | SV BLC JO14-2 | UDI'19/CSU JO14-3 | 187277 | 1-0 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | FC de Rakt JO14-1JM | OJC ROSMALEN JO14-4 | 186682 | 6-4 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | S.V. Brandevoort JO14-2 | Schijndel/DE WIT JO14-1 | 186285 | 11-0 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | SV TOP JO14-1 | Geldrop JO14-2 | 188040 | 4-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | UNA JO14-3 | 130332 | 4-0 | ||
C | 16-12-2023 10:45 | S.V. Brandevoort JO14-2 | UDI'19/CSU JO14-3 | 130240 | 9-0 | ||
C | 16-12-2023 10:30 | SVSOS JO14-1JM | S.V. Tongelre JO14-1 | 129791 | 0-2 | ||
C | 09-12-2023 13:00 | Geldrop JO14-2 | UNA JO14-3 | 130952 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | SVSOS JO14-1JM | Spoordonkse Boys JO14-1 | 130891 | 2-0 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | S.V. Brandevoort JO14-2 | 130992 | 3-0 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | UDI'19/CSU JO14-3 | S.V. Tongelre JO14-1 | 130826 | 3-5 | ||
C | 02-12-2023 13:00 | UNA JO14-3 | UDI'19/CSU JO14-3 | 130652 | 0-2 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | S.V. Brandevoort JO14-2 | SVSOS JO14-1JM | 130784 | 1-6 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | Geldrop JO14-2 | 130748 | 3-0 | ||
C | 02-12-2023 12:15 | S.V. Tongelre JO14-1 | SV Unitas'59 JO14-3 | 130622 | 8-3 | ||
C | 25-11-2023 12:15 | S.V. Tongelre JO14-1 | UNA JO14-3 | 130469 | 9-1 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | UDI'19/CSU JO14-3 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 130386 | 1-1 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | SVSOS JO14-1JM | SV Unitas'59 JO14-3 | 130505 | 4-1 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | Geldrop JO14-2 | S.V. Brandevoort JO14-2 | 130558 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | SVSOS JO14-1JM | Geldrop JO14-2 | 130289 | 1-1 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | S.V. Tongelre JO14-1 | 130204 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 13:00 | Geldrop JO14-2 | SV Unitas'59 JO14-3 | 130125 | 2-2 | ||
C | 11-11-2023 13:00 | UNA JO14-3 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 130062 | 2-5 | ||
C | 11-11-2023 12:15 | S.V. Tongelre JO14-1 | S.V. Brandevoort JO14-2 | 130029 | 8-3 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | UDI'19/CSU JO14-3 | SVSOS JO14-1JM | 129946 | 0-9 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | S.V. Brandevoort JO14-2 | UNA JO14-3 | 129742 | 5-4 | ||
C | 04-11-2023 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 129892 | 1-3 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | Geldrop JO14-2 | UDI'19/CSU JO14-3 | 129852 | 4-2 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | UNA JO14-3 | SVSOS JO14-1JM | 129610 | 2-7 | ||
C | 28-10-2023 12:15 | S.V. Tongelre JO14-1 | Geldrop JO14-2 | 129577 | 9-2 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | UDI'19/CSU JO14-3 | SV Unitas'59 JO14-3 | 129505 | 2-7 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | S.V. Brandevoort JO14-2 | 129706 | 5-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-10-2023 19:00 | SV Unitas'59 JO14-3 | Brabantia JO14-3 | 49575 | 3-3 | ||
C | 14-10-2023 14:30 | Braakhuizen JO14-1 | S.V. Tongelre JO14-1 | 49727 | 1-9 | ||
C | 14-10-2023 11:30 | Geldrop JO14-2 | Waalre JO14-1 | 49650 | 3-1 | ||
C | 14-10-2023 10:15 | FC Eindhoven AV JO14-4 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 49530 | 0-6 | ||
C | 07-10-2023 14:00 | Spoordonkse Boys JO14-1 | Braakhuizen JO14-1 | 49899 | 4-1 | ||
C | 07-10-2023 10:30 | Waalre JO14-1 | SV Unitas'59 JO14-3 | 49754 | 1-0 | ||
C | 07-10-2023 12:15 | S.V. Tongelre JO14-1 | Geldrop JO14-2 | 49947 | 3-1 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Brabantia JO14-3 | FC Eindhoven AV JO14-4 | 49807 | 16-0 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | Braakhuizen JO14-1 | Waalre JO14-1 | 49281 | 4-5 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Geldrop JO14-2 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 49148 | 4-4 | ||
C | 30-09-2023 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | FC Eindhoven AV JO14-4 | 49079 | 3-1 | ||
C | 30-09-2023 12:15 | S.V. Tongelre JO14-1 | Brabantia JO14-3 | 49225 | 5-8 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | Brabantia JO14-3 | Geldrop JO14-2 | 49359 | 16-2 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | Waalre JO14-1 | S.V. Tongelre JO14-1 | 49310 | 3-2 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | SV Unitas'59 JO14-3 | 49454 | 4-2 | ||
C | 23-09-2023 10:15 | FC Eindhoven AV JO14-4 | Braakhuizen JO14-1 | 49475 | 3-2 | ||
C | 16-09-2023 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | S.V. Tongelre JO14-1 | 50077 | 1-6 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | Brabantia JO14-3 | 50007 | 0-6 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | FC Eindhoven AV JO14-4 | Waalre JO14-1 | 50029 | 2-7 | ||
C | 13-09-2023 18:30 | Braakhuizen JO14-1 | Geldrop JO14-2 | 50169 | 2-7 | ||
C | 13-09-2023 19:30 | Waalre JO14-1 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 50196 | 2-1 | ||
C | 09-09-2023 12:15 | S.V. Tongelre JO14-1 | FC Eindhoven AV JO14-4 | 50334 | 10-0 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | Geldrop JO14-2 | SV Unitas'59 JO14-3 | 50257 | 5-1 | ||
C | 09-09-2023 15:00 | Braakhuizen JO14-1 | Brabantia JO14-3 | 50391 | 1-10 | ||
C | 02-09-2023 12:45 | SV Unitas'59 JO14-3 | Braakhuizen JO14-1 | 50576 | 8-1 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Brabantia JO14-3 | Waalre JO14-1 | 50415 | 8-0 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | S.V. Tongelre JO14-1 | 50506 | 2-6 | ||
C | 02-09-2023 10:15 | FC Eindhoven AV JO14-4 | Geldrop JO14-2 | 50527 | 0-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVSOS JO14-1JM | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 33 | 6 | 27 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO14-4 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 31 | 21 | 10 | 0 |
3 | SV TOP JO14-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 31 | 19 | 12 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 29 | 14 | 15 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN MO15-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 12 | 7 | 5 | 0 |
6 | FC de Rakt JO14-1JM | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 25 | 23 | 2 | 0 |
7 | S.V. Brandevoort JO14-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 28 | 25 | 3 | 0 |
8 | SV Unitas'59 JO14-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 20 | 20 | 0 | 0 |
9 | SCG'18 JO14-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 29 | 52 | -23 | 0 |
10 | SV BLC JO14-2 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 8 | 20 | -12 | 0 |
11 | UDI'19/CSU JO14-3 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 17 | 40 | -23 | 0 |
12 | Geldrop JO14-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 16 | 32 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.V. Tongelre JO14-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 41 | 12 | 29 | 0 |
2 | SVSOS JO14-1JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 29 | 7 | 22 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 17 | 8 | 9 | 0 |
4 | SV Unitas'59 JO14-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 21 | 19 | 2 | 0 |
5 | S.V. Brandevoort JO14-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 20 | 26 | -6 | 0 |
6 | Geldrop JO14-2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 0 |
7 | UDI'19/CSU JO14-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 10 | 35 | -25 | 0 |
8 | UNA JO14-3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 9 | 32 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brabantia JO14-3JM | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 67 | 11 | 56 | 0 |
2 | S.V. Tongelre JO14-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 41 | 16 | 25 | 0 |
3 | Waalre JO14-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 19 | 20 | -1 | 0 |
4 | Geldrop JO14-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 26 | 27 | -1 | 0 |
5 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 21 | 21 | 0 | 0 |
6 | SV Unitas'59 JO14-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 18 | 21 | -3 | 0 |
7 | FC Eindhoven AV JO14-4 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 6 | 48 | -42 | 0 |
8 | Braakhuizen JO14-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 12 | 46 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:30 | 3.2 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:30 | 3.2 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|