C-Junioren (voorjaar), 5e klasse 5.18
Junioren - C - Spoordonkse Boys C2G
Teamleden
Spelers | |||||||
Ruud van Kroonenburg | Keeper | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Martijn van Nunen | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2016 12:00 | Spoordonkse Boys C2G | Sarto C6 | Ham, R. van | 110018 | 1-2 | |
C | 14-05-2016 11:30 | Hilvaria C4 | Sarto C6 | Rozenkamp, L. | 110220 | 5-1 | |
C | 14-05-2016 13:00 | Taxandria C5 | SV Reeshof C5 | Rijksen, E. | 111107 | 5-1 | |
C | 12-05-2016 19:00 | SV Reeshof C4 | SV Reeshof C5 | Wanninkhof, Max | 110590 | 3-2 | |
C | 11-05-2016 19:00 | VOAB C6 | Sarto C6 | Berg, A.J.J.W.M. van den | 110834 | 3-3 | |
C | 10-05-2016 19:00 | Taxandria C5 | GSBW C4 | Man, N. de | 111108 | 6-1 | |
C | 07-05-2016 14:30 | Beerse Boys C3 | Hilvaria C4 | Petersen, J. | 109792 | 7-4 | |
C | 07-05-2016 12:30 | Oirschot V. C4 | VOAB C6 | Hout, J. van | 110108 | 6-0 | |
C | 07-05-2016 13:00 | GSBW C4 | Wilhelmina Boys C5 | Broers, Y. | 110621 | 7-3 | |
C | 07-05-2016 13:00 | Jong Brabant C6 | Taxandria C5 | Kessel, B.M.F. van | 111161 | 2-3 | |
C | 30-04-2016 12:30 | TSV Gudok C7 | ODC C5 | Schellekens, R.A.L | 111099 | 4-1 | |
C | 23-04-2016 13:00 | Taxandria C5 | Hilvaria C4 | Vervoort, T.N.A.W | 111105 | 2-1 | |
C | 23-04-2016 13:00 | Beerse Boys C3 | Sarto C6 | Beers, G.J.M. van | 109790 | 0-3 | |
C | 23-04-2016 14:15 | SV Reeshof C5 | Oirschot V. C4 | Grinsven, A.G.H. van | 110596 | 6-0 | |
C | 23-04-2016 16:00 | TSV Gudok C7 | Wilhelmina Boys C5 | Mierlo, H.G van | 111101 | 6-1 | |
C | 23-04-2016 11:30 | Jong Brabant C6 | Spoordonkse Boys C2G | Klaassen, C. | 111157 | 3-0 | |
C | 23-04-2016 13:00 | GSBW C4 | VOAB C6 | Lips, J.C.B. | 110622 | 3-1 | |
C | 21-04-2016 19:00 | Jong Brabant C6 | Hilvaria C4 | Oosterwijk, R.A.F.M. | 111158 | 2-0 | |
C | 20-04-2016 19:00 | Oirschot V. C4 | Wilhelmina Boys C5 | Marty, Y.R.E. | 110107 | 7-0 | |
C | 19-04-2016 19:15 | ODC C5 | SV Reeshof C4 | Dahmen, M. | 110358 | 2-5 | |
C | 18-04-2016 18:30 | Beerse Boys C3 | Spoordonkse Boys C2G | Sande, N.M.J. van de | 109791 | 3-1 | |
C | 16-04-2016 12:30 | Oirschot V. C4 | Taxandria C5 | Brands, T.H. | 110109 | 2-4 | |
C | 16-04-2016 11:15 | VOAB C6 | Beerse Boys C3 | Berg, A.J.J.W.M. van den | 110833 | 7-1 | |
C | 16-04-2016 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | SV Reeshof C5 | Smetsers Czn, C | 110022 | 1-2 | |
C | 16-04-2016 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | Jong Brabant C6 | Hoogstraten, J.A.F. van | 110766 | 2-5 | |
C | 16-04-2016 13:15 | Sarto C6 | TSV Gudok C7 | Busker, R.G.A. | 109906 | 0-5 | |
C | 16-04-2016 13:30 | Hilvaria C4 | ODC C5 | Kleinheerenbrink, M.M. | 110222 | 2-3 | |
C | 16-04-2016 13:15 | SV Reeshof C4 | GSBW C4 | Kuijk, P. van | 110591 | 1-4 | |
C | 13-04-2016 19:00 | Wilhelmina Boys C5 | Beerse Boys C3 | Fonken, K.C.T. | 110760 | 5-1 | |
C | 13-04-2016 19:00 | Hilvaria C4 | SV Reeshof C5 | Wilmes, J. | 110224 | 1-3 | |
C | 09-04-2016 12:30 | SV Reeshof C5 | Wilhelmina Boys C5 | Willems, W.H.M. | 110598 | 6-3 | |
C | 09-04-2016 11:45 | Hilvaria C4 | SV Reeshof C4 | Kleinheerenbrink, M.M. | 110223 | 0-4 | |
C | 09-04-2016 13:00 | Jong Brabant C6 | Sarto C6 | Hul, A.P.F. van den | 111156 | 5-2 | |
C | 09-04-2016 12:30 | TSV Gudok C7 | VOAB C6 | Mutsaers, J.A.M | 111102 | 5-1 | |
C | 09-04-2016 13:00 | Taxandria C5 | Spoordonkse Boys C2G | Man, N. de | 111104 | 5-2 | |
C | 09-04-2016 13:00 | Beerse Boys C3 | GSBW C4 | Beers, J.J.F.M. van | 109793 | 3-4 | |
C | 09-04-2016 14:15 | ODC C5 | Oirschot V. C4 | Maas, W. | 110357 | 2-4 | |
C | 06-04-2016 19:15 | Spoordonkse Boys C2G | SV Reeshof C4 | Ham, R. van | 110021 | 0-6 | |
C | 02-04-2016 12:30 | Oirschot V. C4 | Hilvaria C4 | Nuwenhoud, H.W.M. | 110105 | 0-1 | |
C | 02-04-2016 13:00 | SV Reeshof C4 | Beerse Boys C3 | Wanninkhof, M. | 110588 | 11-0 | |
C | 02-04-2016 13:00 | GSBW C4 | TSV Gudok C7 | Sande, P.J.A. van de | 110623 | 3-3 | |
C | 02-04-2016 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | Taxandria C5 | Timmermans, T.J.M. | 110765 | 0-5 | |
C | 02-04-2016 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | ODC C5 | Smetsers Czn, C | 110020 | 2-1 | |
C | 02-04-2016 13:15 | Sarto C6 | SV Reeshof C5 | Reuver, L.J.M. de | 109903 | 1-2 | |
C | 02-04-2016 11:15 | VOAB C6 | Jong Brabant C6 | Berg, A.J.J.W.M. van den | 110838 | 2-6 | |
C | 28-03-2016 12:00 | Sarto C6 | Wilhelmina Boys C5 | Segers, J. | 109905 | 4-1 | |
C | 28-03-2016 12:00 | ODC C5 | Taxandria C5 | Veroude, N. | 110361 | 4-7 | |
C | 26-03-2016 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | VOAB C6 | Tromp, T. | 110764 | 2-3 | |
C | 26-03-2016 12:00 | Hilvaria C4 | GSBW C4 | Bosmans, J. | 110225 | 2-5 | |
C | 26-03-2016 11:30 | SV Reeshof C5 | Beerse Boys C3 | Otterlo, R.C.M. van | 110595 | 2-3 | |
C | 26-03-2016 13:00 | Taxandria C5 | SV Reeshof C4 | Rijksen, E. | 111106 | 6-2 | |
C | 26-03-2016 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | TSV Gudok C7 | Ham, R. van | 110024 | 0-5 | |
C | 26-03-2016 12:30 | Oirschot V. C4 | Jong Brabant C6 | Alebeek, D. | 110110 | 1-4 | |
C | 19-03-2016 11:30 | Jong Brabant C6 | GSBW C4 | Baelemans, A.J..M. | 111159 | 2-3 | |
C | 19-03-2016 10:45 | SV Reeshof C5 | VOAB C6 | Zijl, A.N.M. van | 110599 | 5-0 | |
C | 19-03-2016 11:00 | ODC C5 | Wilhelmina Boys C5 | Bokhoven, B. v. | 110359 | 6-3 | |
C | 19-03-2016 13:00 | Taxandria C5 | Sarto C6 | Weijdeven*, B. van de | 111103 | 0-0 | |
C | 19-03-2016 12:30 | Oirschot V. C4 | SV Reeshof C4 | Alebeek, D. | 110106 | 6-1 | |
C | 19-03-2016 12:30 | TSV Gudok C7 | Beerse Boys C3 | Mutsaers, J.A.M | 111097 | 9-0 | |
C | 19-03-2016 11:30 | Hilvaria C4 | Spoordonkse Boys C2G | Rozenkamp, L. | 110221 | 4-0 | |
C | 12-03-2016 13:00 | GSBW C4 | SV Reeshof C5 | Sande, P.J.A. van de | 110620 | 7-3 | |
C | 12-03-2016 11:15 | VOAB C6 | Taxandria C5 | Boxtel, C.M.J. van | 110837 | 2-3 | |
C | 12-03-2016 12:15 | SV Reeshof C4 | TSV Gudok C7 | Besselaar, A.TH. van den | 110593 | 2-3 | |
C | 12-03-2016 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | Hilvaria C4 | Franken, W.J.E. | 110762 | 2-5 | |
C | 12-03-2016 13:00 | Beerse Boys C3 | Jong Brabant C6 | Petersen, J. | 109795 | 2-4 | |
C | 12-03-2016 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | Oirschot V. C4 | Ham, R. van | 110019 | 3-2 | |
C | 12-03-2016 13:15 | Sarto C6 | ODC C5 | Buster, R.A.M. | 109902 | 4-2 | |
C | 09-03-2016 19:00 | Wilhelmina Boys C5 | SV Reeshof C4 | Welvaarts, C | 110763 | 0-11 | |
C | 05-03-2016 14:15 | ODC C5 | VOAB C6 | Bokhoven, B. v. | 110360 | 1-3 | |
C | 05-03-2016 11:30 | Jong Brabant C6 | TSV Gudok C7 | Heerkens, M.J.A.J.M. | 111160 | 2-3 | |
C | 27-02-2016 11:15 | VOAB C6 | Spoordonkse Boys C2G | Berg, A.J.J.W.M. van den | 110835 | 2-0 | |
C | 27-02-2016 12:45 | ODC C5 | Beerse Boys C3 | Faes, F.J.W. | 110356 | 2-0 | |
C | 27-02-2016 13:00 | Taxandria C5 | TSV Gudok C7 | Zijp, J.P. | 111109 | 1-4 | |
C | 27-02-2016 13:15 | SV Reeshof C5 | Jong Brabant C6 | Overman, E.E.J.J. | 110600 | 2-1 | |
C | 27-02-2016 13:00 | GSBW C4 | Oirschot V. C4 | Boers, J.H.M.M. | 110618 | 1-3 | |
C | 20-02-2016 11:15 | VOAB C6 | Hilvaria C4 | Hoppenbrouwers, G.K.F.J. | 110836 | 2-8 | |
C | 20-02-2016 12:30 | TSV Gudok C7 | SV Reeshof C5 | Mierlo, H.G van | 111100 | 3-2 | |
C | 20-02-2016 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | Spoordonkse Boys C2G | Kerkoerle, J.J. van | 110761 | 2-2 | |
C | 20-02-2016 13:00 | Beerse Boys C3 | Taxandria C5 | Petersen, J. | 109794 | 0-10 | |
C | 20-02-2016 13:00 | GSBW C4 | ODC C5 | Broers, Y. | 110619 | 4-0 | |
C | 20-02-2016 13:15 | Sarto C6 | Oirschot V. C4 | Rijswijk, J.A.M. van | 109901 | 2-5 | |
C | 20-02-2016 14:15 | SV Reeshof C4 | Jong Brabant C6 | Otterlo, R.C.M. van | 110594 | 3-2 | |
C | 13-02-2016 09:45 | SV Reeshof C4 | Sarto C6 | Zijl, A.N.M. van | 110589 | 4-1 | |
C | 13-02-2016 12:30 | Oirschot V. C4 | Beerse Boys C3 | Groot, J de | 110104 | 2-1 | |
C | 13-02-2016 12:30 | Hilvaria C4 | TSV Gudok C7 | Riel, D. van | 110226 | 2-4 | |
C | 13-02-2016 12:45 | ODC C5 | Jong Brabant C6 | Buul, B. van | 110362 | 4-8 | |
C | 13-02-2016 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | GSBW C4 | Ham, R. van | 110023 | 5-5 | |
C | 30-01-2016 13:15 | Sarto C6 | GSBW C4 | Rijswijk, J.A.M. van | 109904 | 3-4 | |
C | 30-01-2016 11:00 | SV Reeshof C4 | VOAB C6 | Kuijk, P. van | 110592 | 5-0 | |
C | 23-01-2016 12:30 | TSV Gudok C7 | Oirschot V. C4 | Mutsaers, J.A.M | 111098 | 3-2 | |
C | 23-01-2016 12:30 | SV Reeshof C5 | ODC C5 | Zijl, A.N.M. van | 110597 | 2-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-12-2015 12:45 | Unitas'59 C8 | SV Reeshof C4 | Gruijters, L. | 98779 | 0-8 | |
C | 12-12-2015 12:30 | SV Reeshof C4 | Wilhelmina Boys C5 | Wanninkhof, M. | 98778 | 3-0 | |
C | 12-12-2015 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | UNA C7G | Ham, R. van | 44211 | 0-1 | |
C | 05-12-2015 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | RKVVO C7 | Ham, R. van | 103397 | 3-3 | |
C | 05-12-2015 13:00 | WODAN C6 | Beerse Boys C3 | Oetelaar, J. | 92870 | 1-1 | |
C | 05-12-2015 12:30 | Oirschot V. C5 | SBC C7G | Alebeek, D. | 44681 | 0-5 | |
C | 05-12-2015 12:15 | UNA C7G | SV Reeshof C4 | Mandos, B.J.R. | 98786 | 1-9 | |
C | 28-11-2015 10:30 | RKVVO C7 | Unitas'59 C8 | Gevers, J. | 45168 | 5-6 | |
C | 28-11-2015 12:15 | Nuenen C7 | UNA C7G | Maas, M | 44845 | 3-1 | |
C | 28-11-2015 12:20 | DBS C6 | Wilhelmina Boys C5 | Veen, M. van | 44942 | 7-3 | |
C | 28-11-2015 13:30 | SV Reeshof C4 | Spoordonkse Boys C2G | Cohen, P.P.L | 98788 | 6-1 | |
C | 24-11-2015 19:00 | SV Reeshof C4 | WODAN C6 | Overman, E.E.J.J. | 98784 | 5-1 | |
C | 21-11-2015 13:00 | SBC C7G | RKVVO C7 | Vries, G.J.M. de | 45180 | 5-3 | |
C | 21-11-2015 13:00 | Beerse Boys C3 | SV Reeshof C4 | Beers, G.J.M. van | 98787 | 0-5 | |
C | 21-11-2015 12:45 | Unitas'59 C8 | DBS C6 | Bokhoven, D. van | 44927 | 4-4 | |
C | 21-11-2015 12:30 | Oirschot V. C5 | Nuenen C7 | Beers, ABM van | 44676 | 4-4 | |
C | 21-11-2015 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | WODAN C6 | Kerkoerle, J.J. van | 92869 | 1-2 | |
C | 14-11-2015 13:00 | Beerse Boys C3 | DBS C6 | Beers, G.J.M. van | 44000 | 2-0 | |
C | 14-11-2015 12:45 | Unitas'59 C8 | Oirschot V. C5 | Souabi, S. | 44931 | 4-6 | |
C | 14-11-2015 13:00 | SBC C7G | Nuenen C7 | Verhoeven, R. | 45185 | 3-2 | |
C | 14-11-2015 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | WODAN C6 | Ham, R. van | 92868 | 2-7 | |
C | 14-11-2015 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | RKVVO C7 | Welvaarts, C | 44865 | 2-7 | |
C | 07-11-2015 11:30 | RKVVO C7 | Beerse Boys C3 | Knegsel, C. van | 45167 | 11-1 | |
C | 07-11-2015 12:30 | Oirschot V. C5 | Wilhelmina Boys C5 | Nuwenhoud, H.W.M. | 44680 | 2-0 | |
C | 07-11-2015 12:20 | DBS C6 | Spoordonkse Boys C2G | Heesakkers, M.A. | 44941 | 2-0 | |
C | 07-11-2015 13:00 | SBC C7G | Unitas'59 C8 | Quik, B. | 45184 | 2-3 | |
C | 07-11-2015 13:00 | WODAN C6 | UNA C7G | Hendriks, J. | 92867 | 2-3 | |
C | 07-11-2015 13:30 | SV Reeshof C4 | Nuenen C7 | Kuijk, P. van | 98785 | 10-1 | |
C | 03-11-2015 19:30 | DBS C6 | SV Reeshof C4 | Brinkman, I. | 98783 | 1-10 | |
C | 31-10-2015 13:45 | Nuenen C7 | Unitas'59 C8 | Jong, D.A.A.P. de | 44844 | 10-2 | |
C | 31-10-2015 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | SBC C7G | Bijlsma, S.F. | 44864 | 0-9 | |
C | 31-10-2015 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | RKVVO C7 | Smetsers Czn, C | 44214 | 0-0 | |
C | 31-10-2015 13:00 | Beerse Boys C3 | Oirschot V. C5 | Beers, G.J.M. van | 43999 | 4-11 | |
C | 31-10-2015 10:45 | UNA C7G | DBS C6 | Dijck, N.T. van | 45326 | 6-1 | |
C | 17-10-2015 13:00 | SBC C7G | Beerse Boys C3 | Dinter, H.J. van | 45183 | 9-2 | |
C | 17-10-2015 13:00 | WODAN C6 | Nuenen C7 | Hendriks, J. | 92865 | 2-3 | |
C | 17-10-2015 12:45 | Unitas'59 C8 | Wilhelmina Boys C5 | Adriaans, P.H.J. | 44930 | 4-1 | |
C | 17-10-2015 12:30 | Oirschot V. C5 | Spoordonkse Boys C2G | Versteden, J. | 44679 | 1-3 | |
C | 17-10-2015 12:00 | RKVVO C7 | UNA C7G | Knegsel, C. van | 45166 | 1-2 | |
C | 10-10-2015 10:45 | UNA C7G | Oirschot V. C5 | Berg, S.G.H.M. van den | 45325 | 10-0 | |
C | 10-10-2015 14:00 | SV Reeshof C4 | RKVVO C7 | Besselaar, F.J.M. van den | 98782 | 5-3 | |
C | 10-10-2015 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | SBC C7G | Smetsers Czn, C | 44213 | 1-8 | |
C | 10-10-2015 13:00 | Beerse Boys C3 | Unitas'59 C8 | Beers, G.J.M. van | 43998 | 0-4 | |
C | 10-10-2015 13:00 | WODAN C6 | DBS C6 | Hendriks, J. | 92864 | 5-4 | |
C | 10-10-2015 13:45 | Nuenen C7 | Wilhelmina Boys C5 | Sanders, R.H.J.M. | 44843 | 7-2 | |
C | 03-10-2015 11:25 | Unitas'59 C8 | Spoordonkse Boys C2G | Walthuis, K.D. | 44929 | 1-1 | |
C | 03-10-2015 12:20 | DBS C6 | Nuenen C7 | Heesakkers, M.A. | 44939 | 2-1 | |
C | 03-10-2015 12:30 | Oirschot V. C5 | SV Reeshof C4 | Nuwenhoud, H.W.M. | 98781 | 2-7 | |
C | 03-10-2015 13:00 | SBC C7G | UNA C7G | Poldervaart, J. | 45182 | 3-5 | |
C | 03-10-2015 13:00 | RKVVO C7 | WODAN C6 | Lukassen, R.J.P.B. | 92863 | 3-1 | |
C | 03-10-2015 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | Beerse Boys C3 | Hoogstraten, JAF van | 44863 | 1-2 | |
C | 26-09-2015 10:45 | UNA C7G | Unitas'59 C8 | Verleun, C.M.W. | 45324 | 5-1 | |
C | 26-09-2015 12:15 | Nuenen C7 | Beerse Boys C3 | Swinkels, J.J.A. | 44842 | 14-1 | |
C | 26-09-2015 12:20 | DBS C6 | RKVVO C7 | Vermeulen, A.J.A. | 44938 | 2-6 | |
C | 26-09-2015 13:00 | Spoordonkse Boys C2G | Wilhelmina Boys C5 | Ham, R. van | 44212 | 3-4 | |
C | 26-09-2015 13:00 | WODAN C6 | Oirschot V. C5 | Bogers, M.C. | 92862 | 7-2 | |
C | 26-09-2015 12:30 | SV Reeshof C4 | SBC C7G | Otterlo, R.C.M. van | 98780 | 5-4 | |
C | 19-09-2015 12:30 | Oirschot V. C5 | DBS C6 | Nuwenhoud, H.W.M. | 44677 | 3-2 | |
C | 19-09-2015 13:00 | Beerse Boys C3 | Spoordonkse Boys C2G | Rooijakkers, P.J.A.M. | 43997 | 1-2 | |
C | 19-09-2015 13:00 | Wilhelmina Boys C5 | UNA C7G | Franken, WJE | 44862 | 2-4 | |
C | 19-09-2015 13:00 | RKVVO C7 | Nuenen C7 | Lukassen, R.J.P.B. | 45164 | 5-2 | |
C | 19-09-2015 13:00 | SBC C7G | WODAN C6 | Jansen, H. | 92861 | 4-1 | |
C | 12-09-2015 10:15 | UNA C7G | Beerse Boys C3 | Berg, S.G.H.M. van den | 45323 | 9-1 | |
C | 12-09-2015 13:00 | Brabantia C6 | Wilhelmina Boys C5 | 44128 | 0-0 | ||
C | 12-09-2015 13:00 | WODAN C6 | Unitas'59 C8 | Bogers, M.C. | 92860 | 2-3 | |
C | 12-09-2015 13:00 | RKVVO C7 | Oirschot V. C5 | Zwijgers, J.A. | 45163 | 3-4 | |
C | 12-09-2015 12:20 | DBS C6 | SBC C7G | Heesakkers, M.A. | 44937 | 3-7 | |
C | 12-09-2015 12:15 | Nuenen C7 | Spoordonkse Boys C2G | Stipdonk, L. van | 44841 | 5-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 13:00 | Spoordonkse Boys C2G ZA | Oirschot V. C4 ZA | Ham, R. van | 8740 | 0-6 | |
B | 24-10-2015 13:00 | Beerse Boys C2 ZA | ODC C4 ZA | Beers, G.J.M. van | 8985 | 7-0 | |
B | 05-09-2015 13:00 | Beerse Boys C2 ZA | Spoordonkse Boys C2G ZA | Beers, G.J.M. van | 8436 | 4-0 | |
B | 05-09-2015 14:15 | ODC C4 ZA | Oirschot V. C4 ZA | Veroude, N. | 8526 | 6-3 | |
B | 29-08-2015 13:00 | Spoordonkse Boys C2G ZA | ODC C4 ZA | Ham, R. van | 7994 | 2-9 | |
B | 29-08-2015 12:30 | Oirschot V. C4 ZA | Beerse Boys C2 ZA | Beers, ABM van | 8161 | 1-11 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Gudok C7 | 13 | 12 | 1 | 0 | 37 | 57 | 17 | 40 | 0 |
2 | Taxandria C5 | 13 | 11 | 1 | 1 | 34 | 57 | 21 | 36 | 0 |
3 | GSBW C4 | 13 | 9 | 2 | 2 | 29 | 51 | 35 | 16 | 0 |
4 | SV Reeshof C4 | 13 | 9 | 0 | 4 | 27 | 58 | 26 | 32 | 0 |
5 | Jong Brabant C6 | 13 | 8 | 0 | 5 | 24 | 46 | 27 | 19 | 0 |
6 | SV Reeshof C5 | 13 | 8 | 0 | 5 | 24 | 38 | 29 | 9 | 0 |
7 | Oirschot V. C4 | 13 | 7 | 0 | 6 | 21 | 40 | 28 | 12 | 0 |
8 | Hilvaria C4 | 13 | 5 | 0 | 8 | 15 | 35 | 35 | 0 | 0 |
9 | Sarto C6 | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 26 | 37 | -11 | 0 |
10 | VOAB C6 | 13 | 4 | 1 | 8 | 13 | 26 | 48 | -22 | 0 |
11 | ODC C5 | 13 | 3 | 0 | 10 | 9 | 29 | 48 | -19 | 0 |
12 | Beerse Boys C3 | 13 | 3 | 0 | 10 | 9 | 21 | 64 | -43 | 0 |
13 | Spoordonkse Boys C2G | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 | 17 | 42 | -25 | 0 |
14 | Wilhelmina Boys C5 | 13 | 1 | 1 | 11 | 4 | 24 | 68 | -44 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Reeshof C4 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 73 | 14 | 59 | 0 |
2 | UNA C7G | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 47 | 23 | 24 | 0 |
3 | SBC C7G | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 59 | 25 | 34 | 0 |
4 | Nuenen C7 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 52 | 34 | 18 | 0 |
5 | Unitas'59 C8 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 32 | 44 | -12 | 0 |
6 | RKVVO C7 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 50 | 33 | 17 | 0 |
7 | Oirschot V. C5 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 35 | 49 | -14 | 0 |
8 | WODAN C6 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 31 | 31 | 0 | 0 |
9 | DBS C6 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 28 | 47 | -19 | 0 |
10 | Spoordonkse Boys C2G | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 18 | 39 | -21 | 0 |
11 | Beerse Boys C3 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 15 | 67 | -52 | 0 |
12 | Wilhelmina Boys C5 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 16 | 50 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 18:30 - 20:15 | 4.2 | 1 | Keepers training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:30 | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|