0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Kevin van Agt | Keeper | ||||||
Jasper van Agt | |||||||
Tom van Agt | |||||||
Roy van Ham | |||||||
Sjoerd van Ham | |||||||
Bram op 't Hoog | |||||||
Jari van den Hout | |||||||
Nick Neggers | |||||||
Roel van Nunen | |||||||
Rik van der Pasch | |||||||
Hans Peters | |||||||
Tieske Raaijmakers | |||||||
Luuk Rijnen | |||||||
Stijn Snelders | |||||||
Mark van Straten | |||||||
Joep Verhagen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Frans van Ham | Ass. scheids. | ||||||
Corne Neggers | Assistent-trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 14:30 | Hapert 1 | Sparta'25 1 | 71469 | 0-2 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | WODAN 1 | PSV 1 | 69745 | 2-3 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | SV Budel 1 | SV Valkenswaard 1 | 72414 | 3-0 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | SV Unitas'59 1 | 71618 | 1-3 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Tivoli 1 | 70859 | 3-0 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | DBS 1 | Wilhelmina Boys 1 | 72115 | 1-3 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | SBC 1 | Dommelen 1 | 69603 | 2-3 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Dommelen 1 | DBS 1 | 71576 | 2-3 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Spoordonkse Boys 1 | 70817 | 4-0 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | PSV 1 | Hapert 1 | 70973 | 2-2 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | WODAN 1 | 71880 | 4-1 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Sparta'25 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 70288 | 2-3 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | SV Unitas'59 1 | SBC 1 | 72245 | 1-1 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Tivoli 1 | SV Budel 1 | 70215 | 1-6 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | SBC 1 | 69839 | 2-1 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Hapert 1 | SV Valkenswaard 1 | 69870 | 2-1 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | WODAN 1 | Tivoli 1 | 72532 | 4-1 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | PSV 1 | Sparta'25 1 | 71767 | 0-4 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Wilhelmina Boys 1 | 71145 | 2-1 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | SV Budel 1 | Dommelen 1 | 71255 | 3-1 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | DBS 1 | SV Unitas'59 1 | 69598 | 5-2 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | Hapert 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 151594 | 1-0 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | Sparta'25 1 | Tivoli 1 | 70806 | 3-1 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | SV Budel 1 | Wilhelmina Boys 1 | 70458 | 1-3 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | Tivoli 1 | Wilhelmina Boys 1 | 72548 | 2-2 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | SV Unitas'59 1 | 71519 | 2-0 | ||
C | 25-04-2019 20:00 | Sparta'25 1 | Spoordonkse Boys 1 | 71694 | 2-0 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | SV Valkenswaard 1 | DBS 1 | 72533 | 5-2 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | Dommelen 1 | Spoordonkse Boys 1 | 71317 | 3-1 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | WODAN 1 | 70516 | 2-1 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | SV Unitas'59 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 72373 | 2-0 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | Tivoli 1 | Hapert 1 | 71487 | 1-4 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | SBC 1 | SV Budel 1 | 70775 | 3-0 | ||
C | 20-04-2019 18:30 | Hapert 1 | Tivoli 1 | 69514 | 1-1 | ||
C | 20-04-2019 18:00 | Reusel Sport/CoTrans 1 | SBC 1 | 72293 | 3-2 | ||
C | 20-04-2019 19:00 | Wilhelmina Boys 1 | PSV 1 | 69366 | 5-0 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | WODAN 1 | SV Unitas'59 1 | 71653 | 1-3 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | SV Valkenswaard 1 | 72182 | 1-2 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | SV Budel 1 | Spoordonkse Boys 1 | 71973 | 4-0 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Hapert 1 | Dommelen 1 | 71753 | 2-0 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | DBS 1 | SBC 1 | 71623 | 3-0 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | PSV 1 | Tivoli 1 | 72513 | 1-1 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | Wilhelmina Boys 1 | 71504 | 3-1 | ||
C | 11-04-2019 20:00 | Spoordonkse Boys 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 70393 | 0-2 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | Tivoli 1 | PSV 1 | 106641 | 2-3 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Hapert 1 | 71754 | 0-0 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Tivoli 1 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | 71371 | 0-3 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | SBC 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 71688 | 1-4 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | SV Unitas'59 1 | SV Budel 1 | 72122 | 1-1 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | DBS 1 | 70244 | 0-1 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Dommelen 1 | WODAN 1 | 70086 | 0-2 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | SV Valkenswaard 1 | PSV 1 | 70897 | 7-2 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | SV Budel 1 | SV Unitas'59 1 | 69769 | 2-1 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Tivoli 1 | SBC 1 | 70958 | 1-2 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Dommelen 1 | 70432 | 2-0 | ||
C | 31-03-2019 13:30 | Hapert 1 | Wilhelmina Boys 1 | 72044 | 2-2 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | PSV 1 | 70173 | 0-0 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | SV Valkenswaard 1 | 71996 | 0-1 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Hapert 1 | SV Unitas'59 1 | 71785 | 0-0 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | WODAN 1 | SBC 1 | 70632 | 1-5 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | SV Budel 1 | DBS 1 | 72465 | 1-1 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Spoordonkse Boys 1 | 69826 | 3-1 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Tivoli 1 | 70787 | 1-1 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | PSV 1 | Dommelen 1 | 71002 | 1-2 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | DBS 1 | WODAN 1 | 72228 | 2-1 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Hapert 1 | 70508 | 1-1 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | PSV 1 | 72477 | 3-4 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | SBC 1 | SV Valkenswaard 1 | 72207 | 1-1 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | SV Unitas'59 1 | Tivoli 1 | 70362 | 0-1 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Dommelen 1 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | 71722 | 0-1 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | WODAN 1 | SV Budel 1 | 70341 | 1-3 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | PSV 1 | SV Unitas'59 1 | 71260 | 4-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Hapert 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 70178 | 0-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Tivoli 1 | DBS 1 | 70374 | 3-3 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | SBC 1 | 70512 | 1-2 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Dommelen 1 | 69389 | 5-0 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | SV Unitas'59 1 | 71262 | 1-0 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | SV Budel 1 | 69486 | 0-1 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | PSV 1 | SBC 1 | 69696 | 3-1 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Hapert 1 | DBS 1 | 70648 | 2-1 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Dommelen 1 | 71171 | 2-3 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | WODAN 1 | Spoordonkse Boys 1 | 70968 | 4-2 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Tivoli 1 | SV Valkenswaard 1 | 70670 | 1-3 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | SBC 1 | Hapert 1 | 71113 | 3-2 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Wilhelmina Boys 1 | 71510 | 2-2 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Tivoli 1 | 72449 | 4-1 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | SV Budel 1 | PSV 1 | 69475 | 1-3 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Dommelen 1 | SV Unitas'59 1 | 70272 | 0-1 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | WODAN 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 71318 | 3-2 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | DBS 1 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | 72133 | 0-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Hapert 1 | WODAN 1 | 70388 | 1-2 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | PSV 1 | DBS 1 | 70326 | 2-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Spoordonkse Boys 1 | 72029 | 3-3 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | SV Budel 1 | 70390 | 3-0 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | SV Unitas'59 1 | SV Valkenswaard 1 | 70965 | 0-0 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | DBS 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 71687 | 1-1 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | SV Budel 1 | Hapert 1 | 71020 | 1-4 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | SV Unitas'59 1 | Wilhelmina Boys 1 | 70195 | 0-3 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | SV Valkenswaard 1 | WODAN 1 | 70245 | 2-4 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | Dommelen 1 | Tivoli 1 | 71648 | 2-3 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | SBC 1 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | 69341 | 3-0 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | SBC 1 | WODAN 1 | 69401 | 2-0 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | Dommelen 1 | PSV 1 | 71127 | 0-2 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | SV Valkenswaard 1 | R.K.S.V. Sparta'25 1 | 71652 | 2-3 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | DBS 1 | SV Budel 1 | 69349 | 1-1 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | SV Unitas'59 1 | Hapert 1 | 72509 | 3-0 | ||
C | 23-12-2018 14:00 | DBS 1 | Spoordonkse Boys 1 | 70749 | 0-2 | ||
C | 16-12-2018 14:30 | WODAN 1 | Dommelen 1 | 70688 | 2-0 | ||
C | 15-12-2018 19:00 | PSV 1 | SV Valkenswaard 1 | 71470 | 0-4 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | SV Budel 1 | 71324 | 0-1 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Sparta'25 1 | 70803 | 0-1 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | SBC 1 | DBS 1 | 70919 | 4-1 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | Dommelen 1 | Hapert 1 | 71383 | 3-2 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 69669 | 2-0 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | SV Unitas'59 1 | WODAN 1 | 70582 | 3-1 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | Tivoli 1 | PSV 1 | 71375 | 0-0 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | SV Budel 1 | SBC 1 | 71551 | 3-2 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | WODAN 1 | Sparta'25 1 | 69764 | 1-2 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Dommelen 1 | 69759 | 3-2 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | PSV 1 | Wilhelmina Boys 1 | 72537 | 3-1 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | DBS 1 | SV Valkenswaard 1 | 71265 | 1-2 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Sparta'25 1 | PSV 1 | 72494 | 2-0 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Hapert 1 | 71932 | 1-0 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Dommelen 1 | SV Budel 1 | 71139 | 0-3 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | SBC 1 | Spoordonkse Boys 1 | 72069 | 1-1 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 70440 | 0-2 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Unitas'59 1 | DBS 1 | 70654 | 0-0 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Tivoli 1 | WODAN 1 | 69554 | 6-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | DBS 1 | 69779 | 1-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Tivoli 1 | Dommelen 1 | 71959 | 0-0 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Unitas'59 1 | 70568 | 3-0 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | WODAN 1 | SV Valkenswaard 1 | 69717 | 0-6 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | PSV 1 | Spoordonkse Boys 1 | 72341 | 2-0 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Sparta'25 1 | SBC 1 | 71853 | 5-0 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Hapert 1 | SV Budel 1 | 72079 | 0-3 | ||
C | 11-11-2018 14:30 | Tivoli 1 | Unitas'59 1 | 105795 | 2-3 | ||
C | 11-11-2018 14:30 | SV Budel 1 | Sparta'25 1 | 100325 | 0-1 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Unitas'59 1 | Sparta'25 1 | 72098 | 3-1 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | SV Budel 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 71045 | 1-2 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | SBC 1 | PSV 1 | 70236 | 2-0 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | WODAN 1 | 70826 | 0-0 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Tivoli 1 | 72456 | 2-0 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | DBS 1 | Hapert 1 | 71362 | 0-0 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Dommelen 1 | Wilhelmina Boys 1 | 70190 | 2-1 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Hapert 1 | Spoordonkse Boys 1 | 70075 | 4-1 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Tivoli 1 | Unitas'59 1 | 71125 | 0-0 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | SBC 1 | 69581 | 0-1 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | SV Budel 1 | 72444 | 0-0 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | WODAN 1 | DBS 1 | 70183 | 0-2 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Sparta'25 1 | Dommelen 1 | 69834 | 2-1 | ||
C | 27-10-2018 19:30 | PSV 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 72050 | 5-2 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Hapert 1 | 70162 | 1-0 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | SBC 1 | Wilhelmina Boys 1 | 72185 | 3-1 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Unitas'59 1 | PSV 1 | 71518 | 0-2 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Sparta'25 1 | 70793 | 0-2 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Dommelen 1 | SV Valkenswaard 1 | 72227 | 1-3 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | DBS 1 | Tivoli 1 | 72347 | 1-4 | ||
C | 20-10-2018 20:00 | SV Budel 1 | WODAN 1 | 71409 | 6-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | SV Budel 1 | 69728 | 3-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Dommelen 1 | SBC 1 | 71799 | 2-4 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Tivoli 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 70888 | 2-5 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Sparta'25 1 | Hapert 1 | 71965 | 1-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | DBS 1 | 70550 | 1-2 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Unitas'59 1 | Spoordonkse Boys 1 | 72395 | 3-0 | ||
C | 13-10-2018 19:30 | PSV 1 | WODAN 1 | 70163 | 5-3 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | DBS 1 | Dommelen 1 | 71505 | 2-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Sparta'25 1 | 70444 | 1-2 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | SBC 1 | Unitas'59 1 | 70572 | 3-2 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | SV Budel 1 | Tivoli 1 | 70999 | 1-5 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | SV Valkenswaard 1 | 69414 | 0-4 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | WODAN 1 | Wilhelmina Boys 1 | 71605 | 0-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Hapert 1 | PSV 1 | 69885 | 1-2 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Sparta'25 1 | DBS 1 | 70344 | 0-0 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | WODAN 1 | 69457 | 8-1 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Tivoli 1 | Spoordonkse Boys 1 | 69562 | 3-1 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Unitas'59 1 | Dommelen 1 | 72196 | 1-0 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | SV Valkenswaard 1 | 70877 | 2-4 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | PSV 1 | SV Budel 1 | 71458 | 1-2 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Hapert 1 | SBC 1 | 71121 | 0-2 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | WODAN 1 | Hapert 1 | 70007 | 1-1 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | SBC 1 | Tivoli 1 | 70938 | 3-1 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Wilhelmina Boys 1 | 71149 | 0-3 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | DBS 1 | PSV 1 | 71472 | 0-2 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | SV Valkenswaard 1 | Unitas'59 1 | 72076 | 2-4 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Dommelen 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 69744 | 2-2 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | SV Budel 1 | Sparta'25 1 | 71850 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 14:30 | Riel 1 | Spoordonkse Boys 1 | 2239 | 2-2 | ||
B | 16-09-2018 14:30 | Hulsel 1 | GSBW 1 | 2420 | 1-1 | ||
B | 09-09-2018 14:30 | Riel 1 | Hulsel 1 | 2238 | 4-1 | ||
B | 09-09-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | GSBW 1 | 2449 | 3-2 | ||
B | 02-09-2018 14:30 | GSBW 1 | Riel 1 | 2456 | 1-1 | ||
B | 02-09-2018 14:30 | Hulsel 1 | Spoordonkse Boys 1 | 2419 | 1-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta'25 1 | 26 | 20 | 2 | 4 | 62 | 49 | 19 | 30 | 0 |
2 | SV Valkenswaard 1 | 26 | 17 | 3 | 6 | 54 | 68 | 31 | 37 | 0 |
3 | SBC 1 | 26 | 15 | 3 | 8 | 48 | 54 | 41 | 13 | 0 |
4 | PSV 1 | 26 | 15 | 3 | 8 | 48 | 52 | 48 | 4 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 26 | 14 | 3 | 9 | 45 | 55 | 37 | 18 | 0 |
6 | SV Budel 1 | 26 | 13 | 4 | 9 | 43 | 49 | 38 | 11 | 0 |
7 | SV Unitas'59 1 | 26 | 11 | 5 | 10 | 38 | 36 | 36 | 0 | 0 |
8 | DBS 1 | 26 | 8 | 8 | 10 | 32 | 35 | 41 | -6 | 0 |
9 | Wilhelmina Boys 1 | 26 | 8 | 7 | 11 | 31 | 46 | 40 | 6 | 0 |
10 | Hapert 1 | 26 | 7 | 9 | 10 | 30 | 33 | 35 | -2 | 0 |
11 | Tivoli 1 | 26 | 6 | 6 | 14 | 24 | 44 | 62 | -18 | 0 |
12 | WODAN 1 | 26 | 7 | 2 | 17 | 23 | 38 | 72 | -34 | 0 |
13 | Dommelen 1 | 26 | 6 | 2 | 18 | 20 | 30 | 55 | -25 | 0 |
14 | Spoordonkse Boys 1 | 26 | 4 | 5 | 17 | 17 | 23 | 57 | -34 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riel 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 7 | 4 | 3 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 6 | 5 | 1 | 0 |
3 | GSBW 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 0 |
4 | Hulsel 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|