0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 7
Teamleden
Spelers | |||||||
Bart van Dinther | Keeper | ||||||
Bart Claassen | |||||||
Hans van Heesbeen | |||||||
Joep van der Helm | |||||||
Jurgen Heyms | |||||||
Peter op 't Hoog | |||||||
Pascal van den Hout | |||||||
Frank de Kort | |||||||
Willie de Kruif | |||||||
Martijn van Nunen | |||||||
Rick van Rijt | |||||||
Victor Theeuwes | |||||||
Erwin van Uden | |||||||
Frank van de Ven | |||||||
Ard van de Wal | |||||||
Johan van de Wal | |||||||
Abraham Woldenkiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Pierre van der Heijden | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 10:00 | Viola 4 | Audacia 7 | 82425 | 5-9 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | Oirschot Vooruit 8 | 87342 | 1-3 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Riel 5 | Spoordonkse Boys 7 | 80197 | 2-1 | ||
C | 26-05-2019 09:45 | Hilvaria 9 | FC Tilburg 11 | 89720 | 2-0 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | RKDSV 6 | Tuldania 4 | 84687 | 2-4 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | FC Tilburg 11 | Viola 4 | 90798 | 0-5 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Oirschot Vooruit 8 | Hilvaria 9 | 87384 | 6-5 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Audacia 7 | Sarto 15 | 86714 | 4-2 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Tuldania 4 | Riel 5 | 81037 | 5-0 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | SVG 7 | Beerse Boys 10 | 84538 | 6-0 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | RKDSV 6 | 89974 | 1-0 | ||
C | 12-05-2019 09:45 | Hilvaria 9 | Sarto 15 | 84669 | 0-5 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Riel 5 | Oirschot Vooruit 8 | 80888 | 0-8 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | Audacia 7 | 81456 | 2-2 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | RKDSV 6 | SVG 7 | 82745 | 2-0 | ||
C | 12-05-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | FC Tilburg 11 | 91554 | 5-1 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Viola 4 | Tuldania 4 | 84809 | 5-1 | ||
C | 09-05-2019 19:00 | Riel 5 | Beerse Boys 10 | 87511 | 5-2 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Viola 4 | 87324 | 7-1 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Tuldania 4 | Spoordonkse Boys 7 | 88946 | 6-2 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Sarto 15 | Beerse Boys 10 | 81199 | 6-1 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | FC Tilburg 11 | Riel 5 | 87461 | 4-1 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Audacia 7 | RKDSV 6 | 80635 | 3-1 | ||
C | 03-05-2019 19:30 | SVG 7 | Hilvaria 9 | 88381 | 0-6 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | Tuldania 4 | Hilvaria 9 | 80938 | 4-3 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | Riel 5 | RKDSV 6 | 80391 | 1-7 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | Sarto 15 | SVG 7 | 82517 | 0-0 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | Spoordonkse Boys 7 | Beerse Boys 10 | 88057 | 4-1 | ||
C | 18-04-2019 18:45 | Riel 5 | Sarto 15 | 86690 | 2-2 | ||
C | 14-04-2019 11:00 | Viola 4 | Sarto 15 | 84482 | 1-2 | ||
C | 14-04-2019 09:45 | Hilvaria 9 | Beerse Boys 10 | 83228 | 11-1 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Riel 5 | Audacia 7 | 91346 | 0-3 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | RKDSV 6 | FC Tilburg 11 | 91277 | 1-3 | ||
C | 14-04-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | Oirschot Vooruit 8 | 82269 | 0-8 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Tuldania 4 | SVG 7 | 91268 | 5-1 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | Riel 5 | SVG 7 | 89369 | 1-1 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Sarto 15 | Spoordonkse Boys 7 | 86139 | 4-2 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | Viola 4 | 81841 | 2-3 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | RKDSV 6 | 83252 | 4-2 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Audacia 7 | Hilvaria 9 | 84232 | 6-2 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | SVG 7 | Riel 5 | 91161 | 1-1 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | FC Tilburg 11 | Tuldania 4 | 80229 | 2-2 | ||
C | 31-03-2019 09:45 | Hilvaria 9 | Audacia 7 | 86633 | 5-2 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Riel 5 | Viola 4 | 85570 | 2-1 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | RKDSV 6 | Oirschot Vooruit 8 | 84924 | 1-1 | ||
C | 31-03-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | SVG 7 | 88314 | 0-3 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | FC Tilburg 11 | Oirschot Vooruit 8 | 90821 | 1-3 | ||
C | 24-03-2019 10:45 | Spoordonkse Boys 7 | Audacia 7 | 83874 | 0-6 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Tuldania 4 | Sarto 15 | 82766 | 4-3 | ||
C | 24-03-2019 11:00 | Viola 4 | SVG 7 | 86785 | 3-0 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | RKDSV 6 | Hilvaria 9 | 80040 | 4-1 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Sarto 15 | Riel 5 | 87972 | 8-1 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | RKDSV 6 | Viola 4 | 84611 | 4-1 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | FC Tilburg 11 | 88120 | 3-7 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Audacia 7 | SVG 7 | 83075 | 7-0 | ||
C | 17-03-2019 09:45 | Hilvaria 9 | Spoordonkse Boys 7 | 80019 | 3-1 | ||
C | 17-03-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Tuldania 4 | 81892 | 4-1 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | FC Tilburg 11 | Sarto 15 | 81038 | 2-2 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | Tuldania 4 | Audacia 7 | 88645 | 5-1 | ||
C | 10-03-2019 11:00 | Viola 4 | Hilvaria 9 | 82881 | 14-0 | ||
C | 10-03-2019 11:00 | SVG 7 | Oirschot Vooruit 8 | 82272 | 1-1 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | FC Tilburg 11 | Audacia 7 | 90510 | 2-3 | ||
C | 24-02-2019 09:45 | Hilvaria 9 | RKDSV 6 | 83194 | 0-6 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | SVG 7 | Tuldania 4 | 80642 | 4-1 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Riel 5 | 82973 | 3-1 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | Sarto 15 | 85747 | 3-2 | ||
C | 17-02-2019 09:45 | Hilvaria 9 | Riel 5 | 91207 | 5-7 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | SVG 7 | FC Tilburg 11 | 80164 | 3-2 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Sarto 15 | RKDSV 6 | 80226 | 2-4 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Audacia 7 | Oirschot Vooruit 8 | 86754 | 1-2 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | Tuldania 4 | 85913 | 2-10 | ||
C | 17-02-2019 11:00 | Viola 4 | Spoordonkse Boys 7 | 89473 | 2-2 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | RKDSV 6 | Beerse Boys 10 | 88423 | 4-3 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | Oirschot Vooruit 8 | Sarto 15 | 85450 | 2-0 | ||
C | 03-02-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | Hilvaria 9 | 85917 | 1-4 | ||
C | 03-02-2019 10:00 | Audacia 7 | Viola 4 | 80790 | 2-1 | ||
C | 03-02-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Spoordonkse Boys 7 | 106618 | 8-1 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Audacia 7 | Riel 5 | 85361 | 5-1 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Sarto 15 | Viola 4 | 89701 | 5-2 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | RKDSV 6 | 84057 | 1-6 | ||
C | 09-12-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Spoordonkse Boys 7 | 88144 | 0-0 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Tuldania 4 | FC Tilburg 11 | 84910 | 4-2 | ||
C | 02-12-2018 11:00 | Viola 4 | Beerse Boys 10 | 83470 | 9-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Beerse Boys 10 | Riel 5 | 84259 | 1-4 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Audacia 7 | Spoordonkse Boys 7 | 89202 | 10-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Sarto 15 | Tuldania 4 | 80832 | 5-2 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | SVG 7 | Viola 4 | 80448 | 0-6 | ||
C | 25-11-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | FC Tilburg 11 | 82939 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | Beerse Boys 10 | 82623 | 6-4 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | Tuldania 4 | Oirschot Vooruit 8 | 83160 | 2-8 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | Hilvaria 9 | 88353 | 4-1 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | SVG 7 | Audacia 7 | 91529 | 1-3 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | Viola 4 | RKDSV 6 | 86284 | 0-2 | ||
C | 11-11-2018 09:45 | Hilvaria 9 | Viola 4 | 82655 | 2-4 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Audacia 7 | Tuldania 4 | 90165 | 4-1 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Beerse Boys 10 | Spoordonkse Boys 7 | 90786 | 6-2 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Sarto 15 | FC Tilburg 11 | 80300 | 0-2 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | RKDSV 6 | Riel 5 | 86900 | 6-1 | ||
C | 11-11-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | SVG 7 | 83496 | 6-1 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | Spoordonkse Boys 7 | 84350 | 4-0 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Audacia 7 | Beerse Boys 10 | 82473 | 5-2 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | SVG 7 | RKDSV 6 | 90691 | 0-13 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Sarto 15 | Hilvaria 9 | 80839 | 5-0 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Tuldania 4 | Viola 4 | 84090 | 5-3 | ||
C | 28-10-2018 09:45 | Hilvaria 9 | SVG 7 | 85314 | 2-4 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Riel 5 | FC Tilburg 11 | 80043 | 2-7 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Beerse Boys 10 | Sarto 15 | 87037 | 0-2 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | RKDSV 6 | Audacia 7 | 89427 | 3-0 | ||
C | 28-10-2018 11:00 | Viola 4 | Oirschot Vooruit 8 | 82748 | 1-2 | ||
C | 28-10-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | Tuldania 4 | 90598 | 0-0 | ||
C | 21-10-2018 11:00 | SVG 7 | Sarto 15 | 88544 | 0-3 | ||
C | 21-10-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | Viola 4 | 84250 | 6-1 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | Hilvaria 9 | 82568 | 3-2 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Tuldania 4 | RKDSV 6 | 90988 | 2-1 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 8 | Beerse Boys 10 | 83670 | 11-0 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | Riel 5 | 87240 | 4-1 | ||
C | 07-10-2018 09:45 | Hilvaria 9 | Oirschot Vooruit 8 | 87129 | 0-8 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Riel 5 | Tuldania 4 | 88646 | 1-5 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Sarto 15 | Audacia 7 | 91170 | 3-5 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | RKDSV 6 | Spoordonkse Boys 7 | 91684 | 2-1 | ||
C | 07-10-2018 11:00 | Viola 4 | FC Tilburg 11 | 91098 | 1-3 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Beerse Boys 10 | SVG 7 | 80577 | 0-3 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Tuldania 4 | Beerse Boys 10 | 88674 | 7-2 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | RKDSV 6 | Sarto 15 | 84821 | 8-5 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Oirschot Vooruit 8 | Audacia 7 | 81654 | 3-1 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Riel 5 | Hilvaria 9 | 88801 | 2-0 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | SVG 7 | 88869 | 7-0 | ||
C | 23-09-2018 09:45 | Hilvaria 9 | Tuldania 4 | 83784 | 1-6 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Audacia 7 | FC Tilburg 11 | 83872 | 3-2 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Beerse Boys 10 | RKDSV 6 | 86809 | 2-6 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Sarto 15 | Oirschot Vooruit 8 | 88145 | 2-1 | ||
C | 23-09-2018 10:30 | Viola 4 | Riel 5 | 82693 | 5-0 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | SVG 7 | Spoordonkse Boys 7 | 87932 | 2-5 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | HMVV 4 | 42876 | 3-2 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | RKDSV 5 | Oirschot Vooruit 11 | 44503 | 1-1 | ||
C | 31-05-2018 20:00 | Hilvaria 7 | HMVV 4 | 41841 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 8 | 22 | 19 | 2 | 1 | 59 | 101 | 24 | 77 | 0 |
2 | Audacia 7 | 22 | 16 | 1 | 5 | 49 | 85 | 44 | 41 | 0 |
3 | RKDSV 6 | 22 | 15 | 1 | 6 | 46 | 85 | 36 | 49 | 0 |
4 | Tuldania 4 | 22 | 14 | 2 | 6 | 44 | 82 | 56 | 26 | 0 |
5 | Sarto 15 | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 | 68 | 46 | 22 | 0 |
6 | FC Tilburg 11 | 22 | 10 | 2 | 10 | 32 | 62 | 54 | 8 | 0 |
7 | Viola 4 | 22 | 9 | 1 | 12 | 28 | 74 | 57 | 17 | 0 |
8 | Spoordonkse Boys 7 | 22 | 8 | 2 | 12 | 26 | 45 | 73 | -28 | 0 |
9 | SVG 7 | 22 | 6 | 4 | 12 | 22 | 31 | 74 | -43 | 0 |
10 | Riel 5 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 36 | 84 | -48 | 0 |
11 | Hilvaria 9 | 22 | 6 | 0 | 16 | 18 | 55 | 93 | -38 | 0 |
12 | Beerse Boys 10 | 22 | 1 | 1 | 20 | 4 | 37 | 120 | -83 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 3 | 15 | 0 |
2 | Beerse Boys 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 4 | 10 | 0 |
3 | Boxtel 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 17 | -12 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 17 | -13 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3 | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|