0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ruud van Rijt | Leider/Trainer | ||||||
Coen Vos | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 12:00 | DBS 2 | Spoordonkse Boys 2 | 25108 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Hapert 2 | Gestel 2 | 25084 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Marvilde 2 | Steensel 2 | 25052 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Brabantia 3 | Best Vooruit 3 | 25078 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | Audacia 2 | 25098 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 25065 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Best Vooruit 3 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 25023 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:30 | Steensel 2 | DBS 2 | 24989 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Marvilde 2 | 25010 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Brabantia 3 | 24991 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Gestel 2 | Beerse Boys 4 | 25025 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Audacia 2 | Hapert 2 | 25045 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 24922 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Hapert 2 | 24955 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | DBS 2 | Beerse Boys 4 | 24976 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Brabantia 3 | Steensel 2 | 24968 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Best Vooruit 3 | Gestel 2 | 24935 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Marvilde 2 | Audacia 2 | 24942 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Brabantia 3 | Spoordonkse Boys 2 | 24880 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Best Vooruit 3 | 24848 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Marvilde 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 24865 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Hapert 2 | DBS 2 | 24886 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Audacia 2 | Gestel 2 | 24913 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 12:00 | Hapert 2 | Marvilde 2 | 24534 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Audacia 2 | 24463 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Best Vooruit 3 | Beerse Boys 4 | 24825 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Marvilde 2 | 24793 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Gestel 2 | DBS 2 | 24827 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:30 | Steensel 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 24791 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Audacia 2 | Brabantia 3 | 24847 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Hapert 2 | 24812 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Spoordonkse Boys 2 | 24735 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 24768 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | Brabantia 3 | Gestel 2 | 24748 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | Hapert 2 | Steensel 2 | 24754 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | DBS 2 | Audacia 2 | 24778 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | Marvilde 2 | Best Vooruit 3 | 24722 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Marvilde 2 | DBS 2 | 157619 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Beerse Boys 4 | 24482 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:30 | Steensel 2 | Gestel 2 | 24461 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Brabantia 3 | 24515 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Hapert 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 24402 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Beerse Boys 4 | Hapert 2 | 24680 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | Audacia 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 24704 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | Gestel 2 | Marvilde 2 | 24684 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | DBS 2 | Brabantia 3 | 24712 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Best Vooruit 3 | 24669 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:30 | Steensel 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 24659 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Audacia 2 | 24603 | 6-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Gestel 2 | 24636 | 5-3 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Brabantia 3 | Hapert 2 | 24649 | 7-0 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Best Vooruit 3 | Steensel 2 | 24616 | 2-1 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Marvilde 2 | Beerse Boys 4 | 24623 | 6-0 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | DBS 2 | 24584 | 3-1 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | Best Vooruit 3 | Hapert 2 | 24495 | 3-0 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | Marvilde 2 | DBS 2 | 24502 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | Brabantia 3 | 24548 | 3-2 | ||
C | 16-02-2020 11:30 | Steensel 2 | Spoordonkse Boys 2 | 24527 | 1-0 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | Audacia 2 | Best Vooruit 3 | 24572 | 3-1 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | Gestel 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 24552 | 3-7 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | DBS 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 24580 | 2-1 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 24416 | 1-1 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | Gestel 2 | Spoordonkse Boys 2 | 24420 | 1-2 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | Audacia 2 | Steensel 2 | 24440 | 1-2 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | DBS 2 | Best Vooruit 3 | 24448 | 6-2 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | Brabantia 3 | Marvilde 2 | 24396 | 2-4 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | Audacia 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 23711 | 0-10 | ||
C | 26-01-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Marvilde 2 | 24372 | 2-0 | ||
C | 15-12-2019 11:30 | Steensel 2 | Hapert 2 | 24329 | 0-0 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Beerse Boys 4 | 24331 | 5-2 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | Brabantia 3 | 24363 | 3-9 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Gestel 2 | Audacia 2 | 24376 | 1-2 | ||
C | 08-12-2019 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | DBS 2 | 24350 | 2-1 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Steensel 2 | 23874 | 1-2 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | Best Vooruit 3 | 23907 | 0-0 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | Marvilde 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 23861 | 3-1 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | Brabantia 3 | Audacia 2 | 23887 | 9-0 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | Hapert 2 | Spoordonkse Boys 2 | 23893 | 1-2 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | DBS 2 | Gestel 2 | 23917 | 6-0 | ||
C | 24-11-2019 11:30 | Steensel 2 | Marvilde 2 | 23798 | 0-1 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | Spoordonkse Boys 2 | 23821 | 0-3 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 23800 | 3-2 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Hapert 2 | Beerse Boys 4 | 23827 | 1-0 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Gestel 2 | Brabantia 3 | 23834 | 0-4 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Audacia 2 | DBS 2 | 23854 | 1-5 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | DBS 2 | 23786 | 5-4 | ||
C | 17-11-2019 11:30 | Steensel 2 | Beerse Boys 4 | 23732 | 1-0 | ||
C | 17-11-2019 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Brabantia 3 | 23753 | 2-4 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Gestel 2 | 23734 | 7-1 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | Audacia 2 | 23766 | 7-1 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | Marvilde 2 | Hapert 2 | 23773 | 1-0 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | Spoordonkse Boys 2 | 23687 | 0-3 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | DBS 2 | Marvilde 2 | 23719 | 1-3 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Brabantia 3 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 23667 | 6-4 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Hapert 2 | Best Vooruit 3 | 23673 | 3-3 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Gestel 2 | Steensel 2 | 23691 | 3-3 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | Marvilde 2 | 23623 | 2-2 | ||
C | 03-11-2019 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 23610 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Steensel 2 | 23591 | 3-2 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Audacia 2 | Beerse Boys 4 | 23656 | 0-3 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Brabantia 3 | DBS 2 | 23634 | 5-1 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Gestel 2 | Hapert 2 | 23636 | 3-1 | ||
C | 27-10-2019 11:30 | Steensel 2 | Brabantia 3 | 23534 | 1-5 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | DBS 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 23587 | 0-2 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Hapert 2 | Audacia 2 | 23563 | 5-3 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Marvilde 2 | Spoordonkse Boys 2 | 23542 | 1-2 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | Gestel 2 | 23577 | 0-0 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Best Vooruit 3 | 23555 | 3-1 | ||
C | 20-10-2019 12:00 | Hapert 2 | Brabantia 3 | 23442 | 2-2 | ||
C | 20-10-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | Steensel 2 | 24900 | 2-1 | ||
C | 20-10-2019 12:00 | Audacia 2 | Marvilde 2 | 23513 | 0-3 | ||
C | 15-10-2019 20:00 | Spoordonkse Boys 2 | Steensel 2 | 23467 | 1-2 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 23480 | 2-5 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | Brabantia 3 | Beerse Boys 4 | 23491 | 5-1 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | Gestel 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 23493 | 2-1 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | DBS 2 | Hapert 2 | 23521 | 6-1 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Audacia 2 | 23434 | 2-0 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | DBS 2 | 23456 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 11:30 | Steensel 2 | Best Vooruit 3 | 23402 | 4-2 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | Marvilde 2 | Gestel 2 | 23421 | 7-0 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Spoordonkse Boys 2 | 23404 | 8-2 | ||
C | 29-09-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | Marvilde 2 | 23357 | 0-0 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | Audacia 2 | Spoordonkse Boys 2 | 23381 | 0-4 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | Gestel 2 | Best Vooruit 3 | 23361 | 5-0 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | Hapert 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 23343 | 2-2 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | DBS 2 | Steensel 2 | 23389 | 1-0 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | Brabantia 3 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 23337 | 3-0 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Hapert 2 | 23272 | 6-0 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Marvilde 2 | Brabantia 3 | 23311 | 1-4 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | DBS 2 | 23304 | 1-7 | ||
C | 22-09-2019 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Gestel 2 | 23291 | 5-0 | ||
C | 22-09-2019 11:30 | Steensel 2 | Audacia 2 | 23270 | 1-0 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Beerse Boys 4 | 23324 | 2-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | Spoordonkse Boys 2 | 17019 | 3-2 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | RPC 3 | Beerse Boys 3 | 17207 | 0-8 | ||
B | 08-09-2019 11:00 | Beerse Boys 3 | Spoordonkse Boys 2 | 16885 | 3-2 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | RPC 3 | Oirschot Vooruit 2 | 16427 | 2-1 | ||
B | 05-09-2019 19:30 | Spoordonkse Boys 2 | RPC 3 | 16258 | 1-2 | ||
B | 01-09-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | Beerse Boys 3 | 15977 | 2-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brabantia 3 | 14 | 11 | 1 | 2 | 34 | 67 | 22 | 45 | 0 |
2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 13 | 11 | 0 | 2 | 33 | 60 | 21 | 39 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys 2 | 14 | 9 | 1 | 4 | 28 | 35 | 20 | 15 | 0 |
4 | Marvilde 2 | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | 32 | 14 | 18 | 0 |
5 | Steensel 2 | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | 21 | 22 | -1 | 0 |
6 | DBS 2 | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | 42 | 27 | 15 | 0 |
7 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 14 | 6 | 3 | 5 | 21 | 32 | 27 | 5 | 0 |
8 | Beerse Boys 4 | 15 | 3 | 5 | 7 | 14 | 13 | 28 | -15 | 0 |
9 | Best Vooruit 3 | 15 | 3 | 3 | 9 | 12 | 29 | 52 | -23 | 0 |
10 | Gestel 2 | 14 | 3 | 2 | 9 | 11 | 22 | 50 | -28 | 0 |
11 | Hapert 2 | 13 | 2 | 4 | 7 | 10 | 16 | 38 | -22 | 0 |
12 | Audacia 2 | 14 | 2 | 0 | 12 | 6 | 11 | 59 | -48 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 4 | 7 | 0 |
2 | Oirschot Vooruit 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 4 | 2 | 0 |
3 | RPC 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 10 | -6 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 8 | -3 | 0 |