B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule

Pupillen - JO11 - Spoordonkse Boys JO10-2

Teamleden

Spelers
Bram Gerritsen Keeper      
Tim Beerens        
Julius Bueters        
Zyva Smetsers        
Hugo Sonnenschein        
Jens Theeuwes        
Seppe Vugts        
Sepp van Woensel        
 
Overige teamleden
Mandy van de Ven Leider
John Beerens Leider/Trainer
Renzo Smetsers Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:45 RKVVO JO10-3G SV Unitas'59 JO10-4
C 16-11-2019 09:00 EFC JO10-3 Brabantia JO10-4
C 16-11-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 WODAN JO10-3
C 16-11-2019 10:15 Best Vooruit JO10-3 UNA JO10-2
C 16-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 DBS JO10-4
C 16-11-2019 10:15 SBC JO10-4 RKSV Nuenen JO10-4
C 23-11-2019 10:30 DBS JO10-4 Spoordonkse Boys JO10-2
C 23-11-2019 10:15 Brabantia JO10-4 Best Vooruit JO10-3
C 23-11-2019 10:15 WODAN JO10-3 EFC JO10-3
C 23-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-4 Wilhelmina Boys JO10-2
C 23-11-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-4 RKVVO JO10-3G
C 23-11-2019 09:00 UNA JO10-2 SBC JO10-4
C 30-11-2019 10:15 WODAN JO10-3 RKSV Nuenen JO10-4
C 30-11-2019 10:15 Brabantia JO10-4 SV Unitas'59 JO10-4
C 30-11-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 SBC JO10-4
C 30-11-2019 10:00 Best Vooruit JO10-3 RKVVO JO10-3G
C 30-11-2019 09:00 EFC JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-2
C 30-11-2019 09:00 UNA JO10-2 DBS JO10-4
C 07-12-2019 08:45 RKVVO JO10-3G EFC JO10-3
C 07-12-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-4 UNA JO10-2
C 07-12-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 Best Vooruit JO10-3
C 07-12-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 RKSV Nuenen JO10-4
C 07-12-2019 10:15 SBC JO10-4 WODAN JO10-3
C 07-12-2019 10:30 DBS JO10-4 Brabantia JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 Best Vooruit JO10-3 12676 0-0
B 14-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 SBC JO10-4 12973 0-0
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO10-2 SBC JO10-4 12014 0-0
B 07-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-2 12481 0-0
B 07-09-2019 10:15 SBC JO10-4 Best Vooruit JO10-3 12523 0-0
B 31-08-2019 10:00 Best Vooruit JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-2 12275 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 10:15 WODAN JO10-3 DBS JO10-4 50313 0-0
C 09-11-2019 10:15 Brabantia JO10-4 UNA JO10-2 49258 0-0
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit JO10-3 Spoordonkse Boys JO10-2 52328 0-0
C 09-11-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-4 SV Unitas'59 JO10-4 51378 0-0
C 09-11-2019 09:00 EFC JO10-3 SBC JO10-4 51847 0-0
C 09-11-2019 08:45 RKVVO JO10-3G Wilhelmina Boys JO10-2 50057 0-0
C 02-11-2019 09:00 UNA JO10-2 RKVVO JO10-3G 49119 0-0
C 02-11-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 EFC JO10-3 50201 0-0
C 02-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-4 WODAN JO10-3 49366 0-0
C 02-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 Brabantia JO10-4 49725 0-0
C 02-11-2019 10:15 SBC JO10-4 Best Vooruit JO10-3 49475 0-0
C 02-11-2019 10:30 DBS JO10-4 RKSV Nuenen JO10-4 52337 0-0
C 26-10-2019 10:15 WODAN JO10-3 Brabantia JO10-4 50894 0-0
C 26-10-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-2 49341 0-0
C 26-10-2019 10:00 Best Vooruit JO10-3 SV Unitas'59 JO10-4 52857 0-0
C 26-10-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-4 UNA JO10-2 52251 0-0
C 26-10-2019 09:00 EFC JO10-3 DBS JO10-4 50885 0-0
C 26-10-2019 08:45 RKVVO JO10-3G SBC JO10-4 52666 0-0
C 05-10-2019 10:30 DBS JO10-4 Best Vooruit JO10-3 52725 0-0
C 05-10-2019 10:15 SBC JO10-4 Wilhelmina Boys JO10-2 51156 0-0
C 05-10-2019 10:15 Brabantia JO10-4 RKSV Nuenen JO10-4 51564 0-0
C 05-10-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-4 EFC JO10-3 52569 0-0
C 05-10-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 RKVVO JO10-3G 51626 0-0
C 05-10-2019 09:00 UNA JO10-2 WODAN JO10-3 49959 0-0
C 28-09-2019 08:45 RKVVO JO10-3G Brabantia JO10-4 50182 0-0
C 28-09-2019 09:00 EFC JO10-3 RKSV Nuenen JO10-4 50521 0-0
C 28-09-2019 10:00 Best Vooruit JO10-3 WODAN JO10-3 49739 0-0
C 28-09-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 SV Unitas'59 JO10-4 50485 0-0
C 28-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 UNA JO10-2 50690 0-0
C 28-09-2019 10:15 SBC JO10-4 DBS JO10-4 52414 0-0
C 21-09-2019 10:30 DBS JO10-4 RKVVO JO10-3G 50696 0-0
C 21-09-2019 10:15 WODAN JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-2 51534 0-0
C 21-09-2019 10:15 Brabantia JO10-4 Spoordonkse Boys JO10-2 51965 0-0
C 21-09-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-4 SBC JO10-4 50165 0-0
C 21-09-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-4 Best Vooruit JO10-3 49655 0-0
C 21-09-2019 09:00 UNA JO10-2 EFC JO10-3 52106 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SBC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKSV Nuenen JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WODAN JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DBS JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Unitas'59 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKVVO JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Best Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 EFC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven