Mannen beker reserve zondag poulefase
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Corne Neggers | Leider | ||||||
Ruud van Rijt | Trainer | ||||||
Coen Vos | Trainer | ||||||
Maikel van Agt | Ass. scheids. |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 13-09-2020 11:00 | SVSSS 2 | Were Di 2 | 1134 | 6-4 | ||
B | 13-09-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Beerse Boys 4 | 1037 | 1-2 | ||
B | 08-09-2020 20:00 | Were Di 2 | Beerse Boys 4 | 1114 | 5-4 | ||
B | 06-09-2020 11:00 | SVSSS 2 | Spoordonkse Boys 2 | 1133 | 5-2 | ||
B | 30-08-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | SVSSS 2 | 944 | 1-2 | ||
B | 30-08-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Were Di 2 | 1036 | 1-4 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-11-2020 12:00 | TGG 2 | BMC 4 | 109305 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | DBS 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 98228 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Woenselse Boys 2 | 99070 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | Steensel 2 | 99019 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:00 | Acht 3 | Hapert 2 | 98950 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Acht 3 | 98797 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:00 | BMC 4 | Marvilde 2 | 98660 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:30 | Steensel 2 | TGG 2 | 109304 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | Woenselse Boys 2 | DBS 2 | 98219 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | Hapert 2 | Beerse Boys 4 | 98098 | 0-0 | ||
C | 15-11-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Beerse Boys 4 | 98025 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Hapert 2 | 97928 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:00 | Acht 3 | BMC 4 | 98088 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | Woenselse Boys 2 | 98517 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Steensel 2 | 99190 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | Marvilde 2 | TGG 2 | 109303 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:00 | BMC 4 | Beerse Boys 4 | 98979 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:30 | Steensel 2 | Marvilde 2 | 98549 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | Woenselse Boys 2 | Acht 3 | 99265 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | Hapert 2 | DBS 2 | 99094 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | TGG 2 | Spoordonkse Boys 2 | 109302 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | TGG 2 | Woenselse Boys 2 | 109301 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | DBS 2 | Steensel 2 | 98399 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | Marvilde 2 | Hapert 2 | 98471 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | BMC 4 | 98009 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 99339 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 12:00 | TGG 2 | Hapert 2 | 109300 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:30 | Steensel 2 | BMC 4 | 99459 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Spoordonkse Boys 2 | 98845 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | Acht 3 | Marvilde 2 | 98322 | 1-2 | ||
C | 11-10-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | DBS 2 | 98318 | 2-1 | ||
C | 11-10-2020 11:00 | BMC 4 | Woenselse Boys 2 | 99232 | 0-6 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | Hapert 2 | Steensel 2 | 99399 | 0-1 | ||
C | 04-10-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Beerse Boys 4 | 99619 | 0-2 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | TGG 3 | Hapert 2 | 98542 | 0-0 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | DBS 2 | Acht 3 | 98802 | 9-1 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | Marvilde 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 98525 | 1-1 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | Acht 3 | Spoordonkse Boys 2 | 99573 | 2-1 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 3 | Woenselse Boys 2 | 98272 | 1-2 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | Beerse Boys 4 | TGG 3 | 98267 | 0-0 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | Hapert 2 | BMC 4 | 98877 | 4-0 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | DBS 2 | Marvilde 2 | 99621 | 3-2 | ||
C | 27-09-2020 11:00 | Beerse Boys 4 | TGG 2 | 109299 | 2-7 | ||
C | 20-09-2020 11:30 | Steensel 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 98565 | 0-1 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | TGG 3 | Acht 3 | 98763 | 0-0 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | Woenselse Boys 2 | Hapert 2 | 99540 | 7-1 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | Marvilde 2 | Beerse Boys 4 | 98245 | 2-1 | ||
C | 20-09-2020 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | DBS 2 | 98112 | 1-5 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | TGG 2 | Acht 3 | 109298 | 3-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVSSS 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 7 | 6 | 0 |
2 | Were Di 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 11 | 2 | 0 |
3 | Beerse Boys 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 11 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woenselse Boys 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 2 | 13 | 0 |
2 | DBS 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 18 | 6 | 12 | 0 |
3 | Marvilde 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 6 | 1 | 0 |
4 | Beerse Boys 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | 10 | -3 | 0 |
5 | TGG 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 10 | 5 | 5 | 0 |
6 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
7 | Acht 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | 15 | -8 | 0 |
8 | Steensel 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
9 | Hapert 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 0 |
10 | BMC 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | -10 | 0 |
11 | Spoordonkse Boys 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 9 | -7 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 4+5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 4+5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|