Uitslagen
Seizoen:
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | FC Engelen JO12-2 | Ria van Ham (Scheidsrechter) | 7 - 2 | ||
C | 20-05-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | FC Engelen JO12-2 | 7 - 2 | |||
C | 20-05-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Hilvaria JO10-2 | ||||
C | 20-05-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-6 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 20-05-2023 09:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | RPC JO7-2 | ||||
C | 20-05-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 20-05-2023 09:20 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 20-05-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-2 | Oirschot Vooruit JO7-2 | ||||
C | 20-05-2023 09:40 | Brabantia JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 20-05-2023 vervallen | Rood Wit V JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 13-05-2023 11:30 | CHC JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 5 - 4 | |||
C | 13-05-2023 11:30 | CHC JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 5 - 4 | |||
C | 13-05-2023 11:00 | ST Casteren/Netersel JO11-1 | Spoordonkse Boys JO11-1 | 4 - 3 | |||
C | 13-05-2023 09:30 | Tuldania JO10-1 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 13-05-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO9-1JM | VOAB JO9-9 | ||||
C | 13-05-2023 10:00 | Best Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 13-05-2023 09:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | RPC JO7-2 | ||||
C | 13-05-2023 10:20 | Rood Wit V JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 13-05-2023 09:20 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 13-05-2023 10:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 13-05-2023 09:40 | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 10-05-2023 18:30 | FC Tilburg JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 22-04-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 4 - 1 | |||
C | 22-04-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 4 - 1 | |||
C | 22-04-2023 11:00 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | Spoordonkse Boys JO11-1 | 1 - 7 | |||
C | 22-04-2023 11:15 | FC Tilburg JO9-5 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 22-04-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 22-04-2023 vervallen | Best Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 22-04-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 22-04-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 22-04-2023 10:20 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Best Vooruit JO7-4 | ||||
C | 22-04-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-2 | Rood Wit V JO7-1JM | ||||
C | 15-04-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | NEO'25 JO12-1 | 4 - 2 | |||
C | 15-04-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | NEO'25 JO12-1 | 4 - 2 | |||
C | 15-04-2023 11:00 | Spoordonkse Boys JO11-1 | Beerse Boys JO11-1 | 5 - 1 | |||
C | 15-04-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | VOAB JO10-6 | ||||
C | 15-04-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Oirschot Vooruit JO9-4 | ||||
C | 15-04-2023 09:50 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Brabantia JO7-2 | ||||
C | 15-04-2023 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | Best Vooruit JO7-2 | ||||
C | 15-04-2023 10:10 | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 15-04-2023 09:00 | Oirschot Vooruit JO7-5 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 15-04-2023 09:30 | Spoordonkse Boys JO7-1 | SV Unitas'59 JO7-2 | ||||
C | 15-04-2023 09:20 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 12-04-2023 19:00 | Spoordonkse Boys JO11-1 | ST HMVV/Hulsel JO11-1JM | Ria van Ham (Scheidsrechter) | 7 - 4 | ||
C | 01-04-2023 08:45 | ODC JO12-3 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 2 - 6 | |||
C | 01-04-2023 12:00 | DOSKO'32 JO11-1JM | Spoordonkse Boys JO11-1 | 3 - 2 | |||
C | 01-04-2023 afgelast | Spoordonkse Boys JO10-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 | ||||
C | 01-04-2023 afgelast | Hilvaria JO9-2JM | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 01-04-2023 afgelast | Spoordonkse Boys JO7-1 | SV Unitas'59 JO7-2 | ||||
C | 01-04-2023 09:20 | Rood Wit V JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 01-04-2023 afgelast | Spoordonkse Boys JO7-1 | RPC JO7-2 | ||||
C | 01-04-2023 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 01-04-2023 afgelast | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 01-04-2023 09:00 | Rood Wit V JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 25-03-2023 11:15 | RKDVC JO12-3 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 3 - 2 | |||
C | 25-03-2023 11:00 | Riethoven JO11-1JM | Spoordonkse Boys JO11-1 | 1 - 1 | |||
C | 25-03-2023 vervallen | Audacia JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 25-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Audacia JO9-1 | ||||
C | 25-03-2023 10:00 | Best Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 25-03-2023 10:20 | Beerse Boys JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 25-03-2023 09:50 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 25-03-2023 10:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 25-03-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 25-03-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | Beerse Boys JO7-3 | ||||
C | 18-03-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Best Vooruit JO12-2 | 1 - 1 | |||
C | 18-03-2023 11:00 | Spoordonkse Boys JO11-1 | Oirschot Vooruit JO11-3 | 2 - 3 | |||
C | 18-03-2023 08:45 | Jong Brabant JO10-6 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 18-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | VV Trinitas Oisterwijk JO9-6 | ||||
C | 18-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 18-03-2023 10:40 | Spoordonkse Boys JO7-1 | SV Unitas'59 JO7-2 | ||||
C | 18-03-2023 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-5 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 18-03-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 18-03-2023 09:10 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 11-03-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | CHC JO12-2 | 4 - 4 | |||
C | 11-03-2023 11:00 | Spoordonkse Boys JO11-1 | ST Casteren/Netersel JO11-1 | 4 - 7 | |||
C | 11-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Tuldania JO10-1 | ||||
C | 11-03-2023 afgelast | VOAB JO9-9 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 11-03-2023 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 11-03-2023 09:30 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Best Vooruit JO7-4 | ||||
C | 11-03-2023 09:50 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Brabantia JO7-2 | ||||
C | 11-03-2023 09:00 | Oirschot Vooruit JO7-5 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 11-03-2023 10:10 | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 11-03-2023 09:20 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 04-03-2023 10:30 | Beerse Boys JO12-1 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 2 - 2 | |||
C | 04-03-2023 10:15 | Boxtel JO11-2 | Spoordonkse Boys JO11-1 | 4 - 1 | |||
C | 04-03-2023 09:00 | Waalre JO10-3 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 04-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Boxtel JO9-2 | ||||
C | 04-03-2023 09:00 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 04-03-2023 09:20 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 04-03-2023 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 25-02-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO11-3 | Spoordonkse Boys JO11-1 | 3 - 1 | |||
C | 11-02-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | EFC JO12-2JM | 5 - 0 | |||
C | 11-02-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO10-1 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1JM | ||||
C | 11-02-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Zwaluw VFC JO9-7 | ||||
C | 11-02-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 11-02-2023 10:20 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-1 | ||||
C | 11-02-2023 10:20 | Spoordonkse Boys JO7-2 | Oirschot Vooruit JO7-2 | ||||
C | 11-02-2023 10:40 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 11-02-2023 10:40 | Oirschot Vooruit JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 04-02-2023 09:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | SJO DEES/Vessem JO12-1JM | 5 - 5 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | FC Engelen JO12-2 | Ria van Ham (Scheidsrechter) | 7 - 2 | ||
C | 20-05-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | FC Engelen JO12-2 | 7 - 2 | |||
C | 20-05-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Hilvaria JO10-2 | ||||
C | 20-05-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-6 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 20-05-2023 09:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | RPC JO7-2 | ||||
C | 20-05-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 20-05-2023 09:20 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 20-05-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-2 | Oirschot Vooruit JO7-2 | ||||
C | 20-05-2023 09:40 | Brabantia JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 20-05-2023 vervallen | Rood Wit V JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 13-05-2023 11:30 | CHC JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 5 - 4 | |||
C | 13-05-2023 11:30 | CHC JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 5 - 4 | |||
C | 13-05-2023 11:00 | ST Casteren/Netersel JO11-1 | Spoordonkse Boys JO11-1 | 4 - 3 | |||
C | 13-05-2023 09:30 | Tuldania JO10-1 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 13-05-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO9-1JM | VOAB JO9-9 | ||||
C | 13-05-2023 10:00 | Best Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 13-05-2023 09:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | RPC JO7-2 | ||||
C | 13-05-2023 10:20 | Rood Wit V JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 13-05-2023 09:20 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 13-05-2023 10:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 13-05-2023 09:40 | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 10-05-2023 18:30 | FC Tilburg JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 22-04-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 4 - 1 | |||
C | 22-04-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 4 - 1 | |||
C | 22-04-2023 11:00 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | Spoordonkse Boys JO11-1 | 1 - 7 | |||
C | 22-04-2023 11:15 | FC Tilburg JO9-5 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 22-04-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 22-04-2023 vervallen | Best Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 22-04-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 22-04-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 22-04-2023 10:20 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Best Vooruit JO7-4 | ||||
C | 22-04-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-2 | Rood Wit V JO7-1JM | ||||
C | 15-04-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | NEO'25 JO12-1 | 4 - 2 | |||
C | 15-04-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | NEO'25 JO12-1 | 4 - 2 | |||
C | 15-04-2023 11:00 | Spoordonkse Boys JO11-1 | Beerse Boys JO11-1 | 5 - 1 | |||
C | 15-04-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | VOAB JO10-6 | ||||
C | 15-04-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Oirschot Vooruit JO9-4 | ||||
C | 15-04-2023 09:50 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Brabantia JO7-2 | ||||
C | 15-04-2023 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | Best Vooruit JO7-2 | ||||
C | 15-04-2023 10:10 | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 15-04-2023 09:00 | Oirschot Vooruit JO7-5 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 15-04-2023 09:30 | Spoordonkse Boys JO7-1 | SV Unitas'59 JO7-2 | ||||
C | 15-04-2023 09:20 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 12-04-2023 19:00 | Spoordonkse Boys JO11-1 | ST HMVV/Hulsel JO11-1JM | Ria van Ham (Scheidsrechter) | 7 - 4 | ||
C | 01-04-2023 08:45 | ODC JO12-3 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 2 - 6 | |||
C | 01-04-2023 12:00 | DOSKO'32 JO11-1JM | Spoordonkse Boys JO11-1 | 3 - 2 | |||
C | 01-04-2023 afgelast | Spoordonkse Boys JO10-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 | ||||
C | 01-04-2023 afgelast | Hilvaria JO9-2JM | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 01-04-2023 afgelast | Spoordonkse Boys JO7-1 | SV Unitas'59 JO7-2 | ||||
C | 01-04-2023 09:20 | Rood Wit V JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 01-04-2023 afgelast | Spoordonkse Boys JO7-1 | RPC JO7-2 | ||||
C | 01-04-2023 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 01-04-2023 afgelast | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 01-04-2023 09:00 | Rood Wit V JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 25-03-2023 11:15 | RKDVC JO12-3 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 3 - 2 | |||
C | 25-03-2023 11:00 | Riethoven JO11-1JM | Spoordonkse Boys JO11-1 | 1 - 1 | |||
C | 25-03-2023 vervallen | Audacia JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 25-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Audacia JO9-1 | ||||
C | 25-03-2023 10:00 | Best Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 25-03-2023 10:20 | Beerse Boys JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 25-03-2023 09:50 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 25-03-2023 10:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 25-03-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 25-03-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | Beerse Boys JO7-3 | ||||
C | 18-03-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Best Vooruit JO12-2 | 1 - 1 | |||
C | 18-03-2023 11:00 | Spoordonkse Boys JO11-1 | Oirschot Vooruit JO11-3 | 2 - 3 | |||
C | 18-03-2023 08:45 | Jong Brabant JO10-6 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 18-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | VV Trinitas Oisterwijk JO9-6 | ||||
C | 18-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | ||||
C | 18-03-2023 10:40 | Spoordonkse Boys JO7-1 | SV Unitas'59 JO7-2 | ||||
C | 18-03-2023 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-5 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 18-03-2023 vervallen | Beerse Boys JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 18-03-2023 09:10 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 11-03-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | CHC JO12-2 | 4 - 4 | |||
C | 11-03-2023 11:00 | Spoordonkse Boys JO11-1 | ST Casteren/Netersel JO11-1 | 4 - 7 | |||
C | 11-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Tuldania JO10-1 | ||||
C | 11-03-2023 afgelast | VOAB JO9-9 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 11-03-2023 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | SV Unitas'59 JO7-7 | ||||
C | 11-03-2023 09:30 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Best Vooruit JO7-4 | ||||
C | 11-03-2023 09:50 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Brabantia JO7-2 | ||||
C | 11-03-2023 09:00 | Oirschot Vooruit JO7-5 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 11-03-2023 10:10 | Beerse Boys JO7-1JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 11-03-2023 09:20 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 04-03-2023 10:30 | Beerse Boys JO12-1 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 2 - 2 | |||
C | 04-03-2023 10:15 | Boxtel JO11-2 | Spoordonkse Boys JO11-1 | 4 - 1 | |||
C | 04-03-2023 09:00 | Waalre JO10-3 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 04-03-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Boxtel JO9-2 | ||||
C | 04-03-2023 09:00 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 04-03-2023 09:20 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 04-03-2023 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 25-02-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO11-3 | Spoordonkse Boys JO11-1 | 3 - 1 | |||
C | 11-02-2023 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | EFC JO12-2JM | 5 - 0 | |||
C | 11-02-2023 vervallen | Spoordonkse Boys JO10-1 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1JM | ||||
C | 11-02-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Zwaluw VFC JO9-7 | ||||
C | 11-02-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 11-02-2023 10:20 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-1 | ||||
C | 11-02-2023 10:20 | Spoordonkse Boys JO7-2 | Oirschot Vooruit JO7-2 | ||||
C | 11-02-2023 10:40 | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 11-02-2023 10:40 | Oirschot Vooruit JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-2 | ||||
C | 04-02-2023 09:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | SJO DEES/Vessem JO12-1JM | 5 - 5 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 29-10-2022 10:30 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Audacia JO10-2 |