Uitslagen
Seizoen:
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-03-2024 11:15 | FC Tilburg JO9-4 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Schijndel/DE WIT MO8-2 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-1 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | SBC JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 03-03-2024 14:30 | Tuldania 1 | Spoordonkse Boys 1 | 1 - 3 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | Best Vooruit 4 | Spoordonkse Boys 2 | 7 - 1 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | HMVV 4 | Spoordonkse Boys 5 | 6 - 4 | |||
C | 03-03-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Hapert 4 | 1 - 2 | |||
C | 03-03-2024 13:00 | Casteren VR18+1 | Spoordonkse Boys VR 1 - Dames | 6 - 1 | |||
C | 02-03-2024 16:00 | Spoord. Boys VE1 | VCB VE1 | ||||
C | 02-03-2024 11:15 | SC 't Zand JO15-3 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 7 - 2 | |||
C | 02-03-2024 11:15 | SCG'18 JO14-2 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 0 - 11 | |||
C | 02-03-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | SV BLC JO12-3 | 4 - 4 | |||
C | 02-03-2024 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | SV Unitas'59 JO10-5 | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Reusel Sport/CoTrans JO9-5JM | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO8-2 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | SBC JO7-2JM | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | Woenselse Boys JO7-2 | ||||
V | 02-03-2024 10:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Boxtel JO7-1 | ||||
C | 25-02-2024 14:30 | Viola 1 | Spoordonkse Boys 1 | 0 - 1 | |||
C | 25-02-2024 09:45 | Geldrop 3 | Spoordonkse Boys 2 | 5 - 1 | |||
C | 25-02-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 4 | EDN'56 3 | 4 - 1 | |||
C | 25-02-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Nemelaer 7 | 1 - 10 | |||
C | 25-02-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Spoordonkse Boys 6 | 2 - 1 | |||
C | 24-02-2024 13:30 | Rijen G1 | Spoordonkse Boys G1 (G-Team) | 1 - 2 | |||
C | 24-02-2024 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Audacia JO15-1 | 1 - 1 | |||
C | 24-02-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | Geldrop JO14-2 | 3 - 0 | |||
C | 24-02-2024 11:30 | SV Olland JO12-1 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 0 - 3 | |||
C | 24-02-2024 08:30 | DBS JO10-5 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 24-02-2024 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | OVC'26 JO9-3 | ||||
C | 24-02-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO8-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 | ||||
C | 24-02-2024 09:20 | Best Vooruit JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 24-02-2024 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-2 | ||||
C | 24-02-2024 09:00 | Beerse Boys JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 18-02-2024 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | DBS 3 | 0 - 6 | |||
C | 18-02-2024 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | RKDSV 4 | 7 - 1 | |||
C | 18-02-2024 10:45 | EDN'56 4 | Spoordonkse Boys 5 | 2 - 1 | |||
C | 04-02-2024 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | EDN'56 1 | 1 - 1 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | Best Vooruit 6 | Spoordonkse Boys 4 | 3 - 1 | |||
C | 04-02-2024 11:00 | Hilvaria 7 | Spoordonkse Boys 5 | 5 - 1 | |||
C | 04-02-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Wilhelmina Boys 6 | 1 - 1 | |||
C | 04-02-2024 13:00 | SV Unitas'59 VR18+1 | Spoordonkse Boys VR 1 - Dames | 2 - 4 | |||
C | 03-02-2024 10:30 | Boeimeer G1 | Spoordonkse Boys G1 (G-Team) | 1 - 3 | |||
C | 03-02-2024 15:00 | Beerse Boys VE1 | Spoord. Boys VE1 | ||||
C | 03-02-2024 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Best Vooruit JO19-4 | Johan Verhagen (Scheidsrechter) | 3 - 2 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | SVSSS JO15-2 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 2 - 3 | |||
C | 03-02-2024 13:00 | OJC ROSMALEN JO14-4 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 4 - 2 | |||
C | 03-02-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | ODC JO12-2 | 9 - 2 | |||
C | 03-02-2024 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Wilhelmina Boys JO10-3 | ||||
C | 03-02-2024 vervallen | RKDSV JO9-2 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 03-02-2024 vervallen | Nemelaer JO8-2 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ||||
C | 03-02-2024 09:00 | Best Vooruit JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 03-02-2024 vervallen | SV Unitas'59 JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 03-02-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
B | 31-01-2024 19:30 | DBS JO19-3 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 4 - 0 | |||
V | 30-01-2024 20:00 | Spoordonkse Boys 1 | Beerse Boys -23 | ||||
C | 28-01-2024 12:00 | Hapert 2 | Spoordonkse Boys 2 | 4 - 2 | |||
C | 28-01-2024 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | VV Trinitas Oisterwijk 4 | 4 - 3 | |||
C | 28-01-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Hoogeloon 6 | 3 - 3 | |||
C | 28-01-2024 13:00 | Spoordonkse Boys VR 1 - Dames | Hoogeloon VR18+1 | 1 - 4 | |||
C | 27-01-2024 10:00 | Spoordonkse Boys G1 (G-Team) | SVG G3 | 2 - 0 | |||
C | 27-01-2024 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | RKDSV JO15-1JM | 0 - 5 | |||
C | 27-01-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | SV Unitas'59 JO14-3 | 4 - 2 | |||
C | 27-01-2024 10:30 | Rhode/VSB JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 3 - 3 | |||
C | 27-01-2024 vervallen | Rhode/VSB JO10-5JM | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 27-01-2024 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Jong Brabant JO9-6 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-4 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | SV Unitas'59 JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-2 | ||||
V | 23-01-2024 20:00 | Oirschot Vooruit 2 | Spoordonkse Boys 1 | ||||
V | 23-01-2024 20:00 | Spoordonkse Boys 2 | Oirschot Vooruit 3 | John Beerens (Scheidsrechter) | |||
V | 21-01-2024 afgelast | Spoordonkse Boys 1 | vv Hapert 1 | ||||
C | 20-01-2024 16:30 | Oirschot Vooruit VE1 | Spoord. Boys VE1 | ||||
C | 13-01-2024 17:00 | Best Vooruit VE1 | Spoord. Boys VE1 | ||||
C | 17-12-2023 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | HMVV 4 | 4 - 3 | |||
C | 16-12-2023 12:00 | Uno Animo JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 2 - 3 | |||
C | 13-12-2023 18:30 | Oirschot Vooruit JO9-2 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 10-12-2023 14:00 | Spoordonkse Boys 1 | Jong Brabant 1 | 5 - 2 | |||
C | 10-12-2023 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 3 - 1 | |||
C | 10-12-2023 13:00 | Oirschot Vooruit 5 | Spoordonkse Boys 3 | 2 - 1 | |||
C | 10-12-2023 10:00 | Acht 5 | Spoordonkse Boys 4 | 4 - 1 | |||
C | 10-12-2023 12:00 | Hulsel 2 | Spoordonkse Boys 5 | 5 - 0 | |||
C | 10-12-2023 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Steensel 4 | 1 - 2 | |||
C | 10-12-2023 10:45 | Hoogeloon VR18+1 | Spoordonkse Boys VR 1 - Dames | 9 - 0 | |||
C | 09-12-2023 10:00 | Spoordonkse Boys G1 (G-Team) | OVC'26 G3JM | 7 - 2 | |||
C | 09-12-2023 afgelast | Spoord. Boys VE1 | Oirschot Vooruit VE1 | ||||
C | 09-12-2023 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | RWB JO19-1 | 0 - 1 | |||
C | 09-12-2023 13:00 | Hapert JO15-1JM | Spoordonkse Boys JO15-1 | 10 - 1 | |||
C | 09-12-2023 11:00 | SVSOS JO14-1JM | Spoordonkse Boys JO14-1 | 2 - 0 | |||
C | 09-12-2023 10:15 | Boxtel JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 0 - 2 | |||
C | 09-12-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-4 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 09-12-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Reusel Sport/CoTrans JO9-4 | ||||
C | 09-12-2023 10:15 | Jong Brabant JO8-6 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ||||
C | 09-12-2023 12:40 | VOAB JO7-7 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 09-12-2023 12:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Sarto JO7-5 | ||||
C | 06-12-2023 19:30 | Nieuwkuijk JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 5 - 2 | |||
C | 03-12-2023 10:00 | SV Valkenswaard 4 | Spoordonkse Boys 2 | 4 - 0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-03-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-1 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | SBC JO7-2JM | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 03-03-2024 14:30 | Tuldania 1 | Spoordonkse Boys 1 | 1 - 3 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | Best Vooruit 4 | Spoordonkse Boys 2 | 7 - 1 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | HMVV 4 | Spoordonkse Boys 5 | 6 - 4 | |||
C | 03-03-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Hapert 4 | 1 - 2 | |||
C | 03-03-2024 13:00 | Casteren VR18+1 | Spoordonkse Boys VR 1 - Dames | 6 - 1 | |||
C | 02-03-2024 16:00 | Spoord. Boys VE1 | VCB VE1 | ||||
C | 02-03-2024 11:15 | SC 't Zand JO15-3 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 7 - 2 | |||
C | 02-03-2024 11:15 | SCG'18 JO14-2 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 0 - 11 | |||
C | 02-03-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | SV BLC JO12-3 | 4 - 4 | |||
C | 02-03-2024 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | SV Unitas'59 JO10-5 | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Reusel Sport/CoTrans JO9-5JM | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO8-2 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | SBC JO7-2JM | ||||
C | 02-03-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | Woenselse Boys JO7-2 | ||||
C | 25-02-2024 14:30 | Viola 1 | Spoordonkse Boys 1 | 0 - 1 | |||
C | 25-02-2024 09:45 | Geldrop 3 | Spoordonkse Boys 2 | 5 - 1 | |||
C | 25-02-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 4 | EDN'56 3 | 4 - 1 | |||
C | 25-02-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Nemelaer 7 | 1 - 10 | |||
C | 25-02-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Spoordonkse Boys 6 | 2 - 1 | |||
C | 24-02-2024 13:30 | Rijen G1 | Spoordonkse Boys G1 (G-Team) | 1 - 2 | |||
C | 24-02-2024 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Audacia JO15-1 | 1 - 1 | |||
C | 24-02-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | Geldrop JO14-2 | 3 - 0 | |||
C | 24-02-2024 11:30 | SV Olland JO12-1 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 0 - 3 | |||
C | 24-02-2024 08:30 | DBS JO10-5 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 24-02-2024 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | OVC'26 JO9-3 | ||||
C | 24-02-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO8-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 | ||||
C | 24-02-2024 09:20 | Best Vooruit JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 24-02-2024 09:40 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-2 | ||||
C | 24-02-2024 09:00 | Beerse Boys JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 18-02-2024 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | DBS 3 | 0 - 6 | |||
C | 18-02-2024 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | RKDSV 4 | 7 - 1 | |||
C | 18-02-2024 10:45 | EDN'56 4 | Spoordonkse Boys 5 | 2 - 1 | |||
C | 04-02-2024 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | EDN'56 1 | 1 - 1 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | Best Vooruit 6 | Spoordonkse Boys 4 | 3 - 1 | |||
C | 04-02-2024 11:00 | Hilvaria 7 | Spoordonkse Boys 5 | 5 - 1 | |||
C | 04-02-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Wilhelmina Boys 6 | 1 - 1 | |||
C | 04-02-2024 13:00 | SV Unitas'59 VR18+1 | Spoordonkse Boys VR 1 - Dames | 2 - 4 | |||
C | 03-02-2024 10:30 | Boeimeer G1 | Spoordonkse Boys G1 (G-Team) | 1 - 3 | |||
C | 03-02-2024 15:00 | Beerse Boys VE1 | Spoord. Boys VE1 | ||||
C | 03-02-2024 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Best Vooruit JO19-4 | Johan Verhagen (Scheidsrechter) | 3 - 2 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | SVSSS JO15-2 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 2 - 3 | |||
C | 03-02-2024 13:00 | OJC ROSMALEN JO14-4 | Spoordonkse Boys JO14-1 | 4 - 2 | |||
C | 03-02-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO12-1 | ODC JO12-2 | 9 - 2 | |||
C | 03-02-2024 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-1 | Wilhelmina Boys JO10-3 | ||||
C | 03-02-2024 vervallen | RKDSV JO9-2 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 03-02-2024 vervallen | Nemelaer JO8-2 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ||||
C | 03-02-2024 09:00 | Best Vooruit JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 03-02-2024 vervallen | SV Unitas'59 JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 03-02-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 28-01-2024 12:00 | Hapert 2 | Spoordonkse Boys 2 | 4 - 2 | |||
C | 28-01-2024 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | VV Trinitas Oisterwijk 4 | 4 - 3 | |||
C | 28-01-2024 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Hoogeloon 6 | 3 - 3 | |||
C | 28-01-2024 13:00 | Spoordonkse Boys VR 1 - Dames | Hoogeloon VR18+1 | 1 - 4 | |||
C | 27-01-2024 10:00 | Spoordonkse Boys G1 (G-Team) | SVG G3 | 2 - 0 | |||
C | 27-01-2024 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | RKDSV JO15-1JM | 0 - 5 | |||
C | 27-01-2024 10:30 | Spoordonkse Boys JO14-1 | SV Unitas'59 JO14-3 | 4 - 2 | |||
C | 27-01-2024 10:30 | Rhode/VSB JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 3 - 3 | |||
C | 27-01-2024 vervallen | Rhode/VSB JO10-5JM | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 27-01-2024 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Jong Brabant JO9-6 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-4 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | SV Unitas'59 JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Oirschot Vooruit JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-2 | ||||
C | 20-01-2024 16:30 | Oirschot Vooruit VE1 | Spoord. Boys VE1 | ||||
C | 13-01-2024 17:00 | Best Vooruit VE1 | Spoord. Boys VE1 | ||||
C | 17-12-2023 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | HMVV 4 | 4 - 3 | |||
C | 16-12-2023 12:00 | Uno Animo JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 2 - 3 | |||
C | 13-12-2023 18:30 | Oirschot Vooruit JO9-2 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | ||||
C | 10-12-2023 14:00 | Spoordonkse Boys 1 | Jong Brabant 1 | 5 - 2 | |||
C | 10-12-2023 11:30 | Spoordonkse Boys 2 | Reusel Sport/CoTrans 3 | 3 - 1 | |||
C | 10-12-2023 13:00 | Oirschot Vooruit 5 | Spoordonkse Boys 3 | 2 - 1 | |||
C | 10-12-2023 10:00 | Acht 5 | Spoordonkse Boys 4 | 4 - 1 | |||
C | 10-12-2023 12:00 | Hulsel 2 | Spoordonkse Boys 5 | 5 - 0 | |||
C | 10-12-2023 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Steensel 4 | 1 - 2 | |||
C | 10-12-2023 10:45 | Hoogeloon VR18+1 | Spoordonkse Boys VR 1 - Dames | 9 - 0 | |||
C | 09-12-2023 10:00 | Spoordonkse Boys G1 (G-Team) | OVC'26 G3JM | 7 - 2 | |||
C | 09-12-2023 afgelast | Spoord. Boys VE1 | Oirschot Vooruit VE1 | ||||
C | 09-12-2023 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | RWB JO19-1 | 0 - 1 | |||
C | 09-12-2023 13:00 | Hapert JO15-1JM | Spoordonkse Boys JO15-1 | 10 - 1 | |||
C | 09-12-2023 11:00 | SVSOS JO14-1JM | Spoordonkse Boys JO14-1 | 2 - 0 | |||
C | 09-12-2023 10:15 | Boxtel JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 0 - 2 | |||
C | 09-12-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-4 | Spoordonkse Boys JO10-1 | ||||
C | 09-12-2023 10:00 | Spoordonkse Boys JO9-1JM | Reusel Sport/CoTrans JO9-4 | ||||
C | 09-12-2023 10:15 | Jong Brabant JO8-6 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ||||
C | 09-12-2023 12:40 | VOAB JO7-7 | Spoordonkse Boys JO7-1 | ||||
C | 09-12-2023 12:00 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Sarto JO7-5 | ||||
C | 06-12-2023 19:30 | Nieuwkuijk JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 5 - 2 | |||
C | 03-12-2023 10:00 | SV Valkenswaard 4 | Spoordonkse Boys 2 | 4 - 0 | |||
C | 03-12-2023 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | RKDSV 4 | ||||
C | 03-12-2023 10:00 | Spoordonkse Boys 4 | Wilhelmina Boys 5 | 3 - 2 | |||
C | 03-12-2023 10:00 | Spoordonkse Boys 5 | SVSOS 2 | 0 - 5 | |||
C | 03-12-2023 09:45 | De Raven 4 | Spoordonkse Boys 6 | 2 - 0 | |||
C | 03-12-2023 11:00 | Rood Wit'67/Plus VR18+1 | Spoordonkse Boys VR 1 - Dames | 16 - 0 | |||
C | 02-12-2023 11:30 | VV Trinitas Oisterwijk G1 | Spoordonkse Boys G1 (G-Team) | 2 - 4 | |||
C | 02-12-2023 16:30 | Were Di JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 5 - 0 | |||
C | 02-12-2023 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | 1 - 6 |